Біля університету Франка збудують підземний паркінг?

Автор Driver, 31.10.2014 11:18:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Driver

http://zaxid.net/news/showNews.do?bilya_universitetu_franka_zbuduyut_pidzemniy_parking&objectId=80390

ІМХО:
1. З нашим містом так не можна!
2. Там іде колектор під Стефаника.
3. Андрій Павлів зає..ав.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

Чи то може дійсно відсунути плиту та пофоткати колектор, поки на його місці не поставили унилу пластмасову трубу  :-\

Як думаєте, кілько людей з ломами треба?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Ми відсовували ту плиту за допомогою домкрата, який закріплювали до дерева.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

Так колектор шкода, треба придумати якийсь тру флеш моб, але як би не було шкода Львову потрібні такі паркінги.

А ще як завжди радують наші гео друзі. "Не можна! То все не вийде! " Біда  в тому , що вони після розвалу СРСР не бачили жодних новітніх технологій і керуються старими принципами.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Student

Всім привіт.
Як ви всі знаєте я постійно користіюсь підземними паркінгами у Європах. Можу сказати - вартість паркінгу 2,5 ойро година. Питання хто захоче вкопати гроші без повернення?
Можу сказати тільки одне - поки штрафи за неправильну парковку не зроблять по фотофіксації ніхто пальцем не вдарить, щоб оце зробити. І то ну дуже велике питання. В Кракові купа наземних платних парковок, де платиться тільки вдень, але з підземними ну дуже великий напряг - їх немає Тепер оцнить де Краків і де ми нажаль. тому це все синку фантастика... ;D

javamdam

І скільки разів геологи не казали б шо там не можна рити на той паркінг, а все одно руки сверблять в інфесторів... Ну збудують паркінг але 99% що завалиться головний корпус універу і не тільки. Подібна ситуація на підніжжі Цитаделі біля бібліотеки Стефаника. Дуже детально розказав чого не можна починати таке будівництво Волошин Петро Костянтинович - в його авторитеті і твердженнях сумніву не маю жодного.

72 Гості, 1 Користувач