День у Чорнобильській зоні (обговорення)

Автор Roy, 12.04.2014 02:58:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Stinger


Dexter

Я навіть не здогадувався, що ти настільки довге відео зняв=)

Fozi

Просто нема є слів...Краса. Ви просто молодці!
Жаль, що сховище під Юпітером затоплене...Хотілося б дізнатись, чи наважився хтось "сік" відкрити...
Edge of a Revolution!!!

Nazrochuk


DeZer

Звіт супер. Спасибі за світлини  ::)

Цікавлять питання -

- який радіаційний фон на даху багатоповерхівки
(є версія шо дах сильно фонить і перебування там небажане)
- та який фон на "Дузі"?
- чи зустрічались кабанчики/косулі? ))

Roy

Дякую.

1. Фон на даху багатоповерхівки був в межах норми, тобто не підвищений. Може й колись щось було, але роками, з опадами все звідти змилось.
2. Те саме можна сказати і про "Дугу". Фактично, сама антена чиста. Але, поряд грунти вже забруднені. Знову ж таки, радіонукліди разом з опадами на 10-20 см просочились в землю. Там осіли й важкі частинки.
3. Зустрілась нам тільки косуля, яка перебігала дорогу. Також було багато пернатих. Хтось навіть фазана бачив.
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Однозначний + за підкорену мрію. Сподіваюсь виконання списку мрій продовжується. На мою думку це місце, така собі машина часу.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Блондинка в кедах

Вітаю їз здійсненням мрії!
Roy, звіт бомбезний! Дуже гарно передано трагізм, велич і красу цього змученого краю. Своєрідна міні-екскурсія, крокуючи якою, аж мурашки по тілу...

Marichka

  Поїздка в Чорнобильську зону була для мене дуже давньою мрією - далекою і частково недосяжною (через наявність певних фобій). Мрія здійснилась, фобії щезли. Все відбулось настільки спонтанно, насичено, яскраво... Пройшло вже трохи часу, але ще досі не віриться, що то все було насправді... Знаю точно - ми  туди повернемось неодноразово. Безмежно дякую Inkognito'у за організацію, Roy'ю за бомбезні фото- і відеозвіти, а також усім за чудове товаристо. :) І, звісно, всім +

YserL

Бомбезний звіт. На початку квітня якраз було переміщення першої частини арки у зону відстою.
Дугу розбирають на метал? Казали вже металхантери горують різаки.
А чия терра нова?
Молодці, по плюсику.

Rufus

Поїздка вийшла дуже цікавою і насиченою. Потішили наші екскурсоводи, хлопці дійсно стараються, гарно розповідають і показують найцікавіші місця Зони. Здійснилася моя давня мрія. Дякую inkognito за організацію, Roy'кові - за звіт і фото, а Marich'ці і Dexter'у - за веселу компанію.
Be friendly to bats!

tuman

Навіть під час перегляду відео, час наче зупиняється...Суперовськи знято

Bottlehunter

Ви всі великі молодці, а Руфус ще й дуже артистичний. Ми з Христиною зацінили)

Я так розумію, організацією поїздки займався в основному Олег? Скільки коштувала екскурсія і скільки обійшлася поїздка загалом?

І ще питання. Хто ще був з вами в групі? Провідники розказували якісь неймовірні історії? Зустрічалися краєвиди, що були знайомі зі "Сталкера" (маю на увазі гру?) І чи зустрів Руфус підземного радіоактивного кажана?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Дугу на метал поки не розбирають, принаймі якихось доказів цього ми не бачили.

Так, організацією екскурсії займався Inkognito. Екскурсія вартувала з людини біля 700 грн. + 50 гривень за обід в Чорнобилі. Було не надто смачно, але після насиченого дня голод був вгамований.
В загальному, кошторис поїздки був в межах 1000-1050 гривень, враховуючи вартість квитків  до Києва і назад.

Група наша складалася з десяти чоловік. Крім нас, галицьких бандерівців було четверо осіб громадян Росії та один Киянин. Фактично молодь.

Неймовірні історії? Як вже згадував, наші провідники були "фахівцями" Зони, зналися не тільки в історичних чи хронологічних моментах, але й загалом, в дрібницях, особливо технічного значення.
Ми також не були далекими в знаннях реалій зони, тому було дуже цікаво спілкуватись. Звісно що, багато цікавих моментів дізнались від них.

Краєвиди Сталкера...? Оо, це так! Особливо Прип'ять. Причому, як колись активний поціновувач трьох частин гри Сталкер, я ловив себе на думці - "я вже тут був". Елементарне дежавю, в звіті згадував.
Найхарактерніші місця це Прип'ять, майданчик біля адмін споруд ЧАЕС та біля машзалу. Ну і природа. Моментами дуже схожа. Особливо, коли сонце знаходилось ближче до горизонту.

Дякую за всім гарні відгуки.

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Якщо точніше, то вартість склала 663 грн (власне одноденка) + 50 (вечеря) = 713 грн з Писка. Додатково добирання фірмовим пляцкартом №91(92) Львів-Київ та Київ-Львів 242 грн з писка, cебто 955 UAH/писок. Зараз в чуваків на сайті висить ціна в $112 що приблизно по курсу 1300 грн. Проте,  для громадян України - дешевше, окрім того для груп від 3 і більше чоловік додаткова знижка у 15%. Відси і маємо 713 грн за одноденну поїздку. Детальніше тут
Resistance is futile

Indigo

Переглянув ше раз сьогодні. Люблю символізм в таких випадках. Ше більше вражає

DeZer

Невелике доповнення з анімаціями про Чорнобиль на комерсанті.ру

Dima_Bear


Roy

Цитата: inkognito від 23.05.2014 10:18:16
20 травня було опубліковано офіційне відео Pink Floyd - Marooned. Дуже раджу увімкнути колонки голосніше та насолоджуватись.
Кому не дуже цікаво - гортайте десь на 2:27, там основне дійство.


Як приємно було тут побачити ці місця, де зовсім недавно був..Ех, гарну річ створили. Просто і неперевершено.

А кабінет фізики в школі рулить. Руфус мав честь там теж засвітитись  :)
Meine Ehre heißt Treue

223 Гості, 0 Користувачів