Книжки про Львів

Автор STALKER, 25.04.2014 20:13:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Відсканував кілька книжок про Львів з власної колекції. В подальшому планую відсканувати всі інші книжки про Львів, яких нема в неті. Так як це мої перші так би мовити релізи, то чекаю як позитивної так і негативної критики.

"Улюблена дільниця старого Львова". Ця книжечка надана паном Wolfom. 2002 рік:

Скачати тут

"Львівський ордена леніна політехнічний інститут"-фотонарис. Видавництво"Каменяр", місто Львів, 1978 рік:

Скачати тут

"Аптека-музей у Львові"-путівник. Видавництво "Каменяр", місто Львів, 1989 рік:

Скачати тут

Файли завантажені на сервіс google docs.  Не відкривається чомусь попередній перегляд на книжках про політех і аптеку-музей, але качати можна.

Bottlehunter

Мені книжки сподобалися. Хочу ще)

Може варто було б викладати посилання на якісний скан і відразу ж  поряд на більш стиснутий PDF. Для тих, хто хоче маленький розмір файлу і читати тексти, а не розглядати фото.
Най жиє Гуцулія!

STALKER

Цитата: Bottlehunter від 27.04.2014 14:01:02
Мені книжки сподобалися. Хочу ще)

Може варто було б викладати посилання на якісний скан і відразу ж  поряд на більш стиснутий PDF. Для тих, хто хоче маленький розмір файлу і читати тексти, а не розглядати фото.
Книжки ще будуть. Буде якісний скан який буде умовно займати нехай 100 Мб. І буде стиснутіший скан десь 2-3-4 Мб. Одним словом буду потроху вдосконалюватися). Маю трохи тих книжок...Хай ідуть у світ.

STALKER

Ще одна книжка-Требугова Т. О., Мих Р. М. "Львів-архітектурно-історичний нарис". Видавництво "Будівельник", м. Киїів, 1989 рік.

Качати:
висока якість тут
низька якість тут

Sorborn


81 Гості, 0 Користувачів