В Києві відбудеться Фотовиставка "Urban Exploration"

Автор yegor_previr, 28.04.2014 06:14:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yegor_previr

Ця подія має не так стосунок до Львова, як до спільної з форумом тематики "Urban Exploration".

А так, як форум можуть читати люди, які мешкають за межами Львова, а хтось може й до Києва саме зібравсі, тож вирішив про неї повідомити просто "про-всяк-випадок", так як тема цікава тим, що її організовують двоє одних з найвідоміших в Києві і Москві руферів/ сталкерів, і на ній будуть чудові світлини з їх залазів на одні з кращих дахів та об'єктів світу!


https://vk.com/urbanexkiev
http://raskalov-vit.livejournal.com/134870.html
*інформація в посиланнях російською мовою)))

Bottlehunter

Ми в п'ятницю будемо в Києві, хочемо в першій половині дня на цю виставку піти. Якщо маєш бажання, давай разом сходимо. Позенайомимося заодно.
Най жиє Гуцулія!

YserL

Шкода, якраз вчора приїхав з Києва(

yegor_previr

Цитата: Bottlehunter від 28.04.2014 09:47:01
Ми в п'ятницю будемо в Києві, хочемо в першій половині дня на цю виставку піти. Якщо маєш бажання, давай разом сходимо. Позенайомимося заодно.
На-жаль, я взавтра їду на Дністер сплавлятись, і у п'ятницю не буду в Києві... =(

Побував на відкритті) Було дуже приємненько) Я посміхався) І бачив усміхнених людей) 
Добре буває побувати там, де є привід посміхнутися)





















:-)

Це не Urban Exploration, а вийожування а тему "хто більший лемінг" ;D
І ці світлі обличчя молодих мистців, ммм...

Хоча дещо нормальне таки трапляється, що тішить.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Якраз те, що вони роблять і є Urban Exploration, 75-го рівня. Для багатьох якісна і незвична фотографія і є кінцевою метою. От чому італійці приїжджали колись з цілою сумкою дорогої фототехніки.

В нещодавньому інтерв'ю Громадському Раскалов скромно казав, що він ніякий не фотограф, а просто деколи робить фото з незвичних ракурсів. І це мені сподобалося. А от ведучий поводив себе як неосвічене гівно. І це мені НЕ сподобалося.

Най жиє Гуцулія!

yegor_previr


135 Гості, 0 Користувачів