Київ, підземелля і надземелля, обговорення

Автор Bottlehunter, 05.05.2014 22:47:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Основна тема.

Дякую всім за компанію, люто плюсую. Поділіться фотками  :D
Най жиє Гуцулія!

Driver

Бомбезно! Я так розумію здійснилась давня мрія? І хто був експло-приводом вагончика?
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

Цитата: Driver від 06.05.2014 11:06:05
Бомбезно! Я так розумію здійснилась давня мрія? І хто був експло-приводом вагончика?

Той, що на першому відео, мав потужність одну фляшкосилу  ;) А той, що на другому, розганяли Цезар і Xaolas
Най жиє Гуцулія!

SerXio

"На дні - покладена на ребро жовта цегла."
Прямо как в "Вольшебнике изумрудного города" - дорога из жёлтого кирпича!

Машиніст

Жовта цегла - київська "фішка", в наших глинах мало заліза, тому після випалу цегла не червона, а жовта. До речі на тому фото потік зверху - струмок Кловиця.

Біля входу в Клов (фото №3, трохи вниз по Либеді) по п"ятницях - місце збору діггерів.

Двоє людей загинули в Клові ще й в 2008-му, під час зливи 13 червня. Взагалі за нестійкої погоди Клов дуже небезпечний. Сміття на драбинах показує наскільки може піднятися вода. 

Jedem das seine

YserL


:-)

Цитата: Astranotus від 06.05.2014 23:40:09
Гигантские вентильные краны, их гигантность можно удивить в сравнении с стоящим рядом силуэтом человека:

Це засувки, виглядає на Ду800 (а то й Ду600, все ж перспектива), тобто зовсім не гігантські, я така собі середньостатистична не цікава. А дівчина стоїть на трубі Ду1200-1400. Тобто нічого цікавого загалом.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Круто, а ми працювали до вечора в Києві в суботу :) В неділю висипалися і трохи погуляли.
Я дізнався що з труханового острова нема переходу у гідропарк :) Сподобалася тарзанка з арки дружби народів на труханів. Знайомий хотів пригати з моста за 100 грн на банджі, але була черга.
Треба буде зїздити по нашому  ::)

Astranotus

Спасибо всем за приятно проведенное время! Приезжайте еще!
Везде нужна смекалка, сноровка, веревка, монтировка...

:-)

Цитата: Roy від 26.11.2014 17:01:57

СТ-2 (Станція теплопостачання, чи то теплофікації, якось так). Бувша ТЕЦ-2 як не помиляюся.


Труба першої в Києві електровні змінного струму (постійного була десь в районі оперного). Зараз там базується Інститут Вугільних Енерготехнологій Національної Академії Наук України (ІВЕ НАНУ). Там поруч ще є Берегова Насосна Станція (БНС) від неї.

І знову СТ-2.

Декольтем своїм мене манила.

Roy

Аааа!!

І ше ми тепер знаємо для чого та решітка в перегородці плацкартного купе!  ;D
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Roy від 27.11.2014 12:21:51
Аааа!!

І ше ми тепер знаємо для чого та решітка в перегородці плацкартного купе!  ;D

Перемовний пристрій? ;D
Декольтем своїм мене манила.

Caesar

Ага , телефон для тараканів!
Всім +, і респект за приємну і класну компанію!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Нє, запобіжники та клеми на радіогучномовці))
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Roy від 27.11.2014 12:28:06
Нє, запобіжники та клеми на радіогучномовці))
Млін, я думав мов якийсь незрозумілий додатковий калорифер. :)
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Круто! То вас знайомі водили до метрА чи якісь "метроводи"? Охоронців якихось там бачили?

P.S. Як виявилося, в нас на форумі є старенька тема про музей авіації: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,514.msg4124.html Може кому буде цікаво.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 13.12.2015 13:58:46
Круто! То вас знайомі водили до метрА чи якісь "метроводи"? Охоронців якихось там бачили?

Водив мій знайомий киянин. Крім локальної міліції, та осбслуговуючого персоналу на станції, нікого не було, особливо в тунелях.  :)
Так що маємо такий еxperience, знаннями можемо ділитись з майбутніми метропроходцями)
Meine Ehre heißt Treue

maxiWELL

Вже жалкую, що не полазив з вами. Клов заінтригував.
От тільки дивує, що не сталкерили наземні абандони.
Срака байрака!

221 Гості, 0 Користувачів