Яворівське Море 24/05/2014

Автор inkognito, 22.05.2014 20:39:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Колєги, плануємо їхати в суботу, зустріч орієнтовно 07:30-07:45 на зупинці коло трамвайного кола на Головному Вокзалі.Наразі нас 4 - Marichka, Rufus, Lesyk, Inkognito + 3-4 колєги та співробітники, котрих на форумі не є. Хто не встигає, може добратись маршрутками Львів-Шкло із Головного о 9:45, 10:50, 11:25 - та далі з інтервалом коло 45 хв. Майте на увазі, дорога складає орієнтовно 1:20, +25 хв ніжками до місця. :) Остання маршрутка на Львів - о 20:00 від санаторію Шкло.

    Щиро закликаю усіх до приємного та корисного проведення часу, по дорозі Вам трапляться:
    * санаТролій Шкло із бляГородними воленями;
    * останній із крокуючих екскаваторів, що на наших теренах зостались + аналохічний по розмірах баштовий кран(мона практично вільно експлорити);
    * залишки збагачувального кумбінату(троха добре в сторону, але для желающіх путь вільний);
    * промЗона (під носом,через неї будемо йти);
    * сонце, пісок, чиста вода;
    * безподобна кумпанія;

    Вотож, нагугліть погоду на бухідні та подумайте, чи варто тушитись у місті.
    З.І.На усі питання відповім тут чи у приваті - як би хто не знав як дістатись чи мав які сумніви. Слава Україні!
   

   
Resistance is futile

Bottlehunter

Хороший план, містере Фікс!

Я в суботу їду в саме серце Галичини, готуватися до виборів. Крім того, ми, бойки, мусимо час від часу побувати в Болехові, бо інакше втрачаємо веселість і життєвий оптимізм.

Гарно вам провести час!
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Цитата: Bottlehunter від 22.05.2014 22:25:56
Хороший план, містере Фікс!

Я в суботу їду в саме серце Галичини, готуватися до виборів. Крім того, ми, бойки, мусимо час від часу побувати в Болехові, бо інакше втрачаємо веселість і життєвий оптимізм.

Гарно вам провести час!

Дякую щиро! Ми вотово, повернемось увечері суботи, сраня в неділю прогАласуємо - та й знову назад на рідну водойму. Чи я коректно тебе розумію: серце Галичини десь коло Болехова?
Resistance is futile

Roy

А я вас буду чекати, з вулканом з Бограчу, в себе в дворі, як матимете бажання звісно.
З вами на жаль мінусуюсь, матиму роботу зранку.

Так що, теплого сонця і прохолодної водички.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Про вулкан бограчу ти вотово так даремно... Закинув посилання у Смішне Відео з чату. Люди мають то видіти, а Stinger отримую подвійний +.
З.І. Дякую, водичка, як і сонце тепла.Звісно, хто хорий(чи не дай Боже нездоровий)треба подбати про себе: жадного купання до середини липня.
Resistance is futile

Bottlehunter

ЦитуватиЧи я коректно тебе розумію: серце Галичини десь коло Болехова?

Так, саме біля Болехова. Більше того, позавчора по обіді знайдений під підлогов бібліотеки Стефаника австрійський таємний державний документ каже: "Є достовірні відомості, що бойківський Грааль захований посередині уявного трикутника поміж сакральними галицькими містами Брошнів, Битків і Болехів, а саме..." Далі в папері проїла дзюру миш і не мож ніц прочитати. В ліпших традиціях Дена Брауна, я здогадався, що центром трикутника є центр вписаного в нього кола. А центром вписаного в трикутник кола є точка перетину його бісектрис. Провівши нехитрі розрахунки, я виявив, що то має бути альбо в Рожнятові, альбо на дні Рожнятівського водосховища (мапа.) Мусимо врахувати трохи похибку, бо не знаємо, чи той чоловік, що ховав бойківський грааль добре вчивсі в школі.

Най жиє Гуцулія!

inkognito

ЦитуватиА центром вписаного в трикутник кола є точка перетину його бісектрис.

Не знав, що у кола бувають бісектриси  :)
Resistance is futile

Bottlehunter

Цитата: inkognito від 23.05.2014 09:16:36
ЦитуватиА центром вписаного в трикутник кола є точка перетину його бісектрис.

Не знав, що у кола бувають бісектриси  :)

Тоді перепишу цю фразу отак: Центром вписаного в трикутник кола є точка перетину бісектрис трикутника. Так добре?
Най жиє Гуцулія!

inkognito

ЦитуватиТоді перепишу цю фразу отак: Центром вписаного в трикутник кола є точка перетину бісектрис трикутника. Так добре?
Просто шикарно :-)
Resistance is futile

223 Гості, 0 Користувачів