Снопківський Парк

Автор STALKER, 03.01.2014 21:16:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER


:-)

Схоже на пісні чукч. Хоча так, це зайняття саме таке. Але коли дивишся зі сторони то краще видно. ;D
Декольтем своїм мене манила.

still

Ще можна подивитись на залишки фундаментів незрозумілої споруди(розташовані в шаховому порядку), зі старої цегли "BN". Знаходяться на схилі на новим будинком на вул. Стуса тут. Напевно щось повязане з виробництвом цегли. Також, з цікавого, елементи ліпнини (медальйони) на будиночку, що з вул. Зеленої, та незрозуміле розташування зразу під будинком другого підземного туалету стадіону )). Ще гарний будинок на пагорбі з вул. Стуса, одразу напроти басейну Динамо.
А ворота підземного гаража (колишнього переливу води) на Липовій алеї вже практично не видно, лишився вершечок арки. Знаходяться зразу під крутим підїомом дороги.
Ще колись біля підсобних приміщень парку (відхилення дороги при спуску до вул. Стуса) був невеликий парк іржавих ретроавтомобілів. Вже ніби позабирали. А, і ще була печера-нора в схилі біля нижнього тренувального поля, то вже точно не памятаю, де саме.

STALKER

поточніше будь-ласка про колишній перелив води

still

Перелив води

STALKER

от ми буквально пару метрів не дойшли коли шукали той перелив... а підземна щитова де  розташована? може знаєте поточніше?

still

Цитата: STALKER від 03.01.2014 22:32:30
а підземна щитова де  розташована? може знаєте поточніше?
Точно не знаю, десь між будиночком і вул. Зеленою.

still

Ще на рахунок парку старих іржавих ретроавтомобілів, що був біля підсобних приміщень в снопківському парку. Є пару авто, штук 6-7, не знаю наскільки всі ретро, але видно що старі. Але майже всі понакривали тентами від опадів, стоят в хащах. Було б цікаво на то подивитися зблизька, бо стоять як посеред джуглів, але тенти все псують.

Roy

Цитата: still від 24.05.2014 13:52:47
Ще на рахунок парку старих іржавих ретроавтомобілів, що був біля підсобних приміщень в снопківському парку. Є пару авто, штук 6-7, не знаю наскільки всі ретро, але видно що старі. Але майже всі понакривали тентами від опадів, стоят в хащах. Було б цікаво на то подивитися зблизька, бо стоять як посеред джуглів, але тенти все псують.

А видно що хтось постійно є/проживає в цьому будиночку? Пси є?
Meine Ehre heißt Treue

still

Цитата: Roy від 24.05.2014 14:12:33
А видно що хтось постійно є/проживає в цьому будиночку? Пси є?

Псів не бачив, а сама територія навколо обжита, видно хтось тут буває/працює.

Roy

Чесно кажучи давно туди хотів навідатись, все ніяк не виходить.  Але треба, треба...
Meine Ehre heißt Treue

278 Гості, 0 Користувачів