Шо то є ?

Автор manhattan, 28.05.2014 22:26:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

manhattan

ох блукая просторами с.Колодруби мене зацікавив квадрат обмотаний колючою проволокою, а в ньому:
http://youtu.be/izCafHGngRQ
Шо то може бути ?
гейзер як варіант но я сумніваюсь:)

Leomund

Воно гаряче?

Stinger

як варіант вихід газу, газового місцеродовища, на заході області таке часто зустрічається

manhattan

дивних запахів нема, тепловіддача мінімальна або її нема (сонце парило.)
ммм газ ? чому так багато грязі.

Romchick

Виглядає як розірвана труба стрийського водогону, подачу води по якій виключили для ремонту...
Хоча запросто можу помилятися.

:-)

Цитата: morpex777 від 29.05.2014 12:34:15
дивних запахів нема, тепловіддача мінімальна або її нема (сонце парило.)
ммм газ ? чому так багато грязі.
Газ не пахне, якщо із землі.
Декольтем своїм мене манила.

manhattan

Цитата: :-) від 29.05.2014 15:19:21
Цитата: morpex777 від 29.05.2014 12:34:15
дивних запахів нема, тепловіддача мінімальна або її нема (сонце парило.)
ммм газ ? чому так багато грязі.
Газ не пахне, якщо із землі.
даладно. Стільки грязі звідки ?
PS:село глухе, ніяких водопроводів, газопроводів (високого тиску), каналізацій там нема!

:-)

Цитата: morpex777 від 29.05.2014 16:14:02
Цитата: :-) від 29.05.2014 15:19:21
Цитата: morpex777 від 29.05.2014 12:34:15
дивних запахів нема, тепловіддача мінімальна або її нема (сонце парило.)
ммм газ ? чому так багато грязі.
Газ не пахне, якщо із землі.
даладно. Стільки грязі звідки ?
PS:село глухе, ніяких водопроводів, газопроводів (високого тиску), каналізацій там нема!
Цікаво, як наявність поблизу магістральних газопроводів (то вони "високого тиску") або ЛЕП високовольтних впливає на "глухість" села?
Грязюка чи то пак болото від вологи яка є у природному газі, конденсується (внаслідок перепаду температур, думаю взимку там сніг не надто близько до ями) на частинках грунту (а на чому їй ще конденсуватися? Вона любить щоб було на чому), перезволожує його (бо конденсується собі у відносно великих кількостях, та й всьо) і стається така от каша, яка потім булькає, бо газ то виходить.
Декольтем своїм мене манила.

manhattan

Цитата: :-) від 29.05.2014 16:57:54
Цитата: morpex777 від 29.05.2014 16:14:02
Цитата: :-) від 29.05.2014 15:19:21
Цитата: morpex777 від 29.05.2014 12:34:15
дивних запахів нема, тепловіддача мінімальна або її нема (сонце парило.)
ммм газ ? чому так багато грязі.
Газ не пахне, якщо із землі.
даладно. Стільки грязі звідки ?
PS:село глухе, ніяких водопроводів, газопроводів (високого тиску), каналізацій там нема!
Цікаво, як наявність поблизу магістральних газопроводів (то вони "високого тиску") або ЛЕП високовольтних впливає на "глухість" села?
Грязюка чи то пак болото від вологи яка є у природному газі, конденсується (внаслідок перепаду температур, думаю взимку там сніг не надто близько до ями) на частинках грунту (а на чому їй ще конденсуватися? Вона любить щоб було на чому), перезволожує його (бо конденсується собі у відносно великих кількостях, та й всьо) і стається така от каша, яка потім булькає, бо газ то виходить.
добре, твоя взяла, так би зразу)
PS: село глухе не тільки по вище перерахованим причинам, а й тому що у нього немає генплану.

425 Гості, 0 Користувачів