Бронежилет і каска

Автор YserL, 18.06.2014 10:58:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Де можна купити бронежилет і каску, максимального захисту?
В штурмі фігня.

inkognito

Цитата: YserL від 18.06.2014 10:58:14
Де можна купити бронежилет і каску, максимального захисту?
В штурмі фігня.

Плануєш відпустку десь на Сході?  :)
Resistance is futile

YserL

Співробітниці брату треба, по забезпеченню армії повна жо.а, таке враження що ті кошти які збирають тупо піз..ть лопатами.

yar-79

В солдаті удачі на Лесі Українки є броніки, думаю за кевлар теж можна запитати

Wolff

Тобі сюди reibert.­info ( на даній час сайт працює з перебоями - профілактика :-\).

Wolff

Також можна подивитись на сайті страйкболістів ( там багато реплік але і оригінали попападаються ). http://airsoft.ua/classifieds.php

YserL

Всім дякую за поради.
Відпишуся що де куплять.

Дивишся на ту всю фігню і здається що це просто злив, повний злив армії.
Подивіться на екіпіровку нато і на наше...

javamdam

Чув що в центрі (біля порохової) недавно збирали людей автобусами на Польщу, аби кожен через кордон переніс бронежилет і каску. Може і досі цим займаються, робилося це по вихідних.

Caesar

Наш славнозвісний deadmeat , якого мобілізували і приквартирували до військомата , тепер вже, як  місяць проживає-готується на полігоні і чекає відправки на схід. Амуніції звісно не видали ніякої. Думаю варто, якось йому допомогти, як думаєте?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

yar-79

Думаю, варто допомогти товарищу. Давайте скинемось хочаб на бронік. Можна в мене збирати, запитайтесь що йому треба. На райберті бачив бронік з пласттинами темп3000 коштуе 5000 грн.

Sunkatalano

Середня ціна бронежилета 2500грн.
Не збідніємо від того, що скинемся на амуніцію колезі, який по суті їде захищати наші дупи перед москалями, ризикуючи життям та здоров'ям...

Цитувати2 yar-79
Можливо варто  було б замінити бутель "На секс у старості", на бутель із написом "На закупівлю амуніції  солдатам Української армії" Думаю за місяць не на один бронік можна було б назбирати.

yar-79

Той бутль барменів, вони на чай збирають собі, я з того ніц не маю. Так що, хіба окремий поставлю)) Хоча зміст то робити, коли є купа волонтерів які займаються такою роботою. Сам їм постійно перечисляю грощі...

yar-79

Привіт всім! Дзвонив до deadmeat післявчора, а він потягом вже їхав на схід, в зону АТО. Броніки їм видали, а от каски радянські. Тому я знайшов йому гарну німецьку кевларову каску за 1250 грн. тепер її треба купити і якось відправити йому.
Пропоную скинутись грошима, хто скіки зможе, і купити йому касон та ще різних ніштяків для нього і його друзів в зону АТО, бо одну каску передавати ніхто не буде. Тому прошу у понеділок та вівторок занести гроші в паб.
П.С. А хто не хоче, ну то х@й йому в сраку, щоб штани не спадали, куплю сам...
Цілую нєжно)))

inkognito

Цитата: yar-79 від 06.07.2014 20:43:51
Привіт всім! Дзвонив до deadmeat післявчора, а він потягом вже їхав на схід, в зону АТО. Броніки їм видали, а от каски радянські. Тому я знайшов йому гарну німецьку кевларову каску за 1250 грн. тепер її треба купити і якось відправити йому.
Пропоную скинутись грошима, хто скіки зможе, і купити йому касон та ще різних ніштяків для нього і його друзів в зону АТО, бо одну каску передавати ніхто не буде. Тому прошу у понеділок та вівторок занести гроші в паб.
П.С. А хто не хоче, ну то х@й йому в сраку, щоб штани не спадали, куплю сам...
Цілую нєжно)))

Нині по роботі закину +500
Resistance is futile

Romchick

Передаю свою невелику частку через Inkognito.

Bottlehunter

300 грн від мене вже в Пивничці.
Най жиє Гуцулія!

yar-79

500+100+300+520(мої)=1320 тобіш на касон вже маємо, я вже й закинув 1260грн.(маю знайомих в волонтерській жіночій сотні), завтра має прийти касон, думаю ще якась сума піде на доставку Новою Поштою до Львова... Якщо є ще в когось бажання докинути грошей, кидайте, купимо ще якись консерви та інщі ніштяки в посилку.
П.С. Дзвонив до Віталіка сьогодні, він мені розказав де вони стоять, але село я розголошувати не буду, скажу тіко, що то під Луганськом. Вони перші сутки там, ще нормально не освоїлись. Сказав що буду шукати  волонтерів що їдуть в ту сторону, або коли до когось з їхньої роти будуть їхати, нехай мені маякне, і ми йому все передамо. Ось така вийшла розмова...

yar-79

Ще +100 від YserL отримав на карту. Кидайте побажання, що ще будем докупляти. Може купимо на райберті гарної тушонки з білорусії?

inkognito

Цитата: yar-79 від 08.07.2014 02:05:38
Ще +100 від YserL отримав на карту. Кидайте побажання, що ще будем докупляти. Може купимо на райберті гарної тушонки з білорусії?

По чому тушня білоруська на райберті? Бо на привокзальному білоруська - говяжа та свина (27-30 грн), а також коняча (31 грн). Усі тушняки особисто протестовані, нарікань не є.
Resistance is futile

yar-79

На райберті 23-чи 24 треба знайти. Рой каже що є добра українська по 30грн., але в більших банках, то може її купимо? Є ідея йому ще тактичні окуляри закинути що дріб тримають, що скажите?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1446944288907717&set=pcb.1446945942240885&type=1 такий касон має завтра ввечері приїхати в Київ, я його там і заберу, так що за пересил не потрібно нічього давати.

222 Гості, 0 Користувачів