Бронежилет і каска

Автор YserL, 18.06.2014 10:58:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

30 гривень банка, продається в Арсенах.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Сьогодні ж зайду в Арсен, спробую купити. Якщо чесно, то довіри не викликає, хоча пишуть про неї гарно. Хоча, цитую мовою оригіналу:

Цитуватидумаю, что Вы ошибаетесь :-)
тушенка данной категории качества продается только в интернет-магазинах или офф-лайновых магазинах связанных с ассортиментом для активного отдыха.
В любом случае партнеры ТМ "Здорово" всегда рады будут размещению заказа в своем интернет-магазине.
Хочу отметить, что на сайте производителя есть подробные характеристики продукции "Экстра".
Resistance is futile

Bottlehunter

Якраз купляв таку в Арсені з місяць тому, брав з собою в похід. Не айс, скажу чесно, жиру багато, м'яса мало. Білоруська в рази краща.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 09.07.2014 09:16:36
Якраз купляв таку в Арсені з місяць тому, брав з собою в похід. Не айс, скажу чесно, жиру багато, м'яса мало. Білоруська в рази краща.

Брали з собою на вузькоколійку, жиру було дуже мало, і була смачна. Дуже смачна, підкреслю. Студент її купував, але казав що були поряд на поличці того самого виробника на 2 гривні дешевші, от вони відповідно мали більшу частку жиру.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Ану покажи фотопруф, чи у вас писки щасливі, коли ви її їли? ;)
Най жиє Гуцулія!

Roy

Направду були ситі і щасливі, в рамках фотозвіту покажу!  :)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Roy від 09.07.2014 09:54:28
Направду були ситі і щасливі, в рамках фотозвіту покажу!  :)

     Ги, то щасливі Ви були зовсім не від тушні :-) В рамках експерименту сходили щойно із Dexter'ом в Орсен та прикупили банку сабжу за 30,40 грн з ПДВ. До правди сказати, то була "Свинина тушена з/б 525 гр. ДСТУ 4450:2005". Із корови, кажуть не було.
     Розігріли, попробували - компетентна комісія вирішила: it tastes like shit (не тільки моя думка), купа жиру (більше 50%), м'ясо практично відсутнє, наявна небрита шкіра та з'єднувальні тканини. Ніколи у житю більше вотово не куплю. Субстанція була викинута до Смітнику(tm)
     Відчуваю, що зараз Roy відкоментить, що то свинина, а не яловичина,  що із яловичиною все значно краще. Може й так, проте маю сумніви: якщо такий тру-виробник пропонує такої якості свинячу тушню -  цього ж можна сподіватись і від яловичої.
     Тепер, до cкладової економічної: вартість білоруської тушні  0,071 грн/г ( 24 грн / 338 г = 0,071 грн/г), української - 0,058 грн/г ( 30,40 грн / 525 г = 0,058 грн/г). Себто шалена різниця на грамі тушні складає 1,3 копійки. Якщо б  банка білоруської тушні важила як українська, то її вартість складала б 37,27 грн/банка або ж всього на 6,87 грн більше. За якість треба платити - тут навіть немає що порівнювати.
     Також, вважаю, що пакування в 338 г зручніше для бійця, ніж 525 - як по масі, так і по зручності пакування в наплічник, процесу відкриття самої банки (білоруси відкриваються однов лівов без ключа) - а це погодьтесь велика перевага у бойових умовах.
     Нижче декілька світлин, за якість не сваріть - дебільник то є дебільник.

     З.І. №1 Щойно зауважив, що у виробника є "Яловичина тушкована Першого Сорту ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г" та "Яловичина тушкована ЕКСТРА ЯКІСТЬ ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г". Вартість останньої складає 45,00-46,20 грн/банка (тут і тут), що вже не може конкурувати із білорусами, бо вона як мінімум на 7,73 грн ( = 45,00 - 37,27 ) дорожча. Знову промовчу про якість української як би це прикро не було для мене...
     З.І. №2 Асортимент Березовського мясоконсервного комбінату, тушня в самому низу.
 
Resistance is futile

yar-79

Хлопаки привіт, касон поки не приїхав, застряг на кордоні до середи-четверга, питають чи можемо чекати, чи повернути гроші. Я сказав, що будемо чекати бо альтернативи поки нема. Попросив ще виділити пачку кровозупинного гелаксу і бандаж, хоча б по штуці для Вєталя. В них є 20 штук, але під сувору звітність, щоб було фото, попрошу щоб Веталь сфоткався з тим пакетиком і мені потім фото надіслав. А може так проканає. На вихідних знайду фото тушні з Райберту і закину сюди, якщо що, можна і собі замовити за компанію, разом дешевше. Поки всьо.

yar-79


Student

Цитата: inkognito від 09.07.2014 11:53:27
         Відчуваю, що зараз Roy відкоментить, що то свинина, а не яловичина,  що із яловичиною все значно краще. Може й так, проте маю сумніви: якщо такий тру-виробник пропонує такої якості свинячу тушню -  цього ж можна сподіватись і від яловичої.
   
Привіт всім.
Скажу так.
По перше на банках пише перший сорт і просто тушняк. Так ось перший сорт краще ніж банки без маркування сорту - я просто перед тим як купляти уважно перечитав, що там пише. На тушняку просто - правда з яловичини - пише, що вміст не меньш як 54%, а в яловичині першого сорту пише, що не менш як 87%. Отож вже на другий захід брався такий тушняк.
Щодо вмісту тушняку першого сорту - в меня зауважень немає зовсім. Потому рекомендую.
ПС. мабуть вам так само тре було взяти свинину першого сорту. не знаю, чи там вона була.
ПСС. Яр - якщо в людей є проблема з кордоном - нехай дадуть знати - я дам адресу куда вислати в Польщі - то буде дорівнювати, що приїхало у Львів.

inkognito

ЦитуватиТак ось перший сорт краще ніж банки без маркування сорту
Та 100%, згоден

Цитуватиа в яловичині першого сорту пише, що не менш як 87%
У білоруських вищого (першого) сорту - закладка 97,5%

ЦитуватиЩодо вмісту тушняку першого сорту - в меня зауважень немає зовсім. Потому рекомендую.
Де купувася перший сорт і яка ціна?

ЦитуватиПС. мабуть вам так само тре було взяти свинину першого сорту. не знаю, чи там вона була.
Я також звернув на це увагу, проте 1-о сорту не було в наявності.

Нижче фото білоруського тушняка, що на райберті по посиланню Ярка зветься Свинина «Березовский м.к.» ГОСТ - 26,5 грн та вартує у нас на базарі 28 грн. Правда у мене версія, котра відкривається ключем (а він на роботі такий тупий - результат видно на другому фото). Усі дегустатори відзначили купу м'яса, мало жиру та прекрасний смак. Во так, може кому в поміч буде
Resistance is futile

Student

Купувалась в Арсені - Рой вже ж казав, бо їздили разом на вузькоколєйку, там і пробували.
Так само ті що приїхав з Чернігівщини - так то я купував в Арсені, так само перший гатунок, і так само немає нарікань - оде м"ясо, жиру немає, причому порівнювали так само з іншим виробником, там дітей годували так само тушняком, і перевіреним - жиру було більше.
Так що спробуй.
На рахунок беларуської і на базарі - ти ж розумієшь, що через певний період часу почнуть підтягувати підробки. Хоча й немає гарантії, що і тут погіршиться якість.

inkognito

Цитата: Student від 15.07.2014 12:09:19
Купувалась в Арсені - Рой вже ж казав, бо їздили разом на вузькоколєйку, там і пробували.
Так само ті що приїхав з Чернігівщини - так то я купував в Арсені, так само перший гатунок, і так само немає нарікань - оде м"ясо, жиру немає, причому порівнювали так само з іншим виробником, там дітей годували так само тушняком, і перевіреним - жиру було більше.
Так що спробуй.
На рахунок беларуської і на базарі - ти ж розумієшь, що через певний період часу почнуть підтягувати підробки. Хоча й немає гарантії, що і тут погіршиться якість.

Я зрозумів, що в Арсені - просто не зрозумів у якому саме. На Зеленій та Патона не було, не чули про неї. Підробки звісно будуть, факт. Та й вітчизняного виробника хтілось би підтримати.
Resistance is futile

waffen88

Цитата: yar-79 від 06.07.2014 20:43:51
Привіт всім! Дзвонив до deadmeat післявчора, а він потягом вже їхав на схід, в зону АТО. Броніки їм видали, а от каски радянські. Тому я знайшов йому гарну німецьку кевларову каску за 1250 грн. тепер її треба купити і якось відправити йому.
Пропоную скинутись грошима, хто скіки зможе, і купити йому касон та ще різних ніштяків для нього і його друзів в зону АТО, бо одну каску передавати ніхто не буде. Тому прошу у понеділок та вівторок занести гроші в паб.
П.С. А хто не хоче, ну то х@й йому в сраку, щоб штани не спадали, куплю сам...
Цілую нєжно)))
Привіт друзі. Мій друг відправився на на АТО, і в нього така ж ситуація нарахунок каски. Хочу придбати і відправити йому, але скільки не шукав то саме дешево за 200$. Можливо ви підкажете де ви знайшли за 1250 грн. Буду дуже вдячний

YserL

Цитата: inkognito від 09.07.2014 11:53:27
Цитата: Roy від 09.07.2014 09:54:28
Направду були ситі і щасливі, в рамках фотозвіту покажу!  :)

     Ги, то щасливі Ви були зовсім не від тушні :-) В рамках експерименту сходили щойно із Dexter'ом в Орсен та прикупили банку сабжу за 30,40 грн з ПДВ. До правди сказати, то була "Свинина тушена з/б 525 гр. ДСТУ 4450:2005". Із корови, кажуть не було.
     Розігріли, попробували - компетентна комісія вирішила: it tastes like shit (не тільки моя думка), купа жиру (більше 50%), м'ясо практично відсутнє, наявна небрита шкіра та з'єднувальні тканини. Ніколи у житю більше вотово не куплю. Субстанція була викинута до Смітнику(tm)
     Відчуваю, що зараз Roy відкоментить, що то свинина, а не яловичина,  що із яловичиною все значно краще. Може й так, проте маю сумніви: якщо такий тру-виробник пропонує такої якості свинячу тушню -  цього ж можна сподіватись і від яловичої.
     Тепер, до cкладової економічної: вартість білоруської тушні  0,071 грн/г ( 24 грн / 338 г = 0,071 грн/г), української - 0,058 грн/г ( 30,40 грн / 525 г = 0,058 грн/г). Себто шалена різниця на грамі тушні складає 1,3 копійки. Якщо б  банка білоруської тушні важила як українська, то її вартість складала б 37,27 грн/банка або ж всього на 6,87 грн більше. За якість треба платити - тут навіть немає що порівнювати.
     Також, вважаю, що пакування в 338 г зручніше для бійця, ніж 525 - як по масі, так і по зручності пакування в наплічник, процесу відкриття самої банки (білоруси відкриваються однов лівов без ключа) - а це погодьтесь велика перевага у бойових умовах.
     Нижче декілька світлин, за якість не сваріть - дебільник то є дебільник.

     З.І. №1 Щойно зауважив, що у виробника є "Яловичина тушкована Першого Сорту ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г" та "Яловичина тушкована ЕКСТРА ЯКІСТЬ ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г". Вартість останньої складає 45,00-46,20 грн/банка (тут і тут), що вже не може конкурувати із білорусами, бо вона як мінімум на 7,73 грн ( = 45,00 - 37,27 ) дорожча. Знову промовчу про якість української як би це прикро не було для мене...
     З.І. №2 Асортимент Березовського мясоконсервного комбінату, тушня в самому низу.


Перенесіть повідомлення у Кулінарію.

yar-79

Привіт усім! Декілька днів назад зідзвонювався з Віталіком, він живий-здоровий, передавав вам всім привіт! Казав що каска і бронік в нього є,  а також з їжею і цигарками все нормально. Казав що ніц йому не бракує. Я запитав ще раз, що йому потрібно, і він попросив бінокля...
Тепер треба визначитись, що можна взяти за ті грощі, що ми маємо. Експлорерівці назбирали 1300+ я докину до 2000грн. Десь на  таку суму маємо розраховувати! Говорив зі знаючими людьми, казали, же би китай не брати. Запропонували пошукати щось з лінійки NIKON, сциль вам кидаю, якщо хтось може запропонувати щось краще, пропонуйте, аргументуйте, бо треба рухатись!http://www.astroscope.com.ua/binokl_nikon_aculon_7x50_asferika/20369.htm

yar-79


283 Гості, 0 Користувачів