Найдовша вузькоколійка в Європі

Автор Roy, 23.06.2014 17:14:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Доброго дня, шановне товариство. Сталось так, що надумав я собі поїхати в етно-подорож, найдовшою вузькоколійною залізницею - Антонівка - Зарічне.
Довжина цього існуючого маршруту - 106 км.
Курсує поїзд щодня, відправляється зі станції о 07:00 а на кінцеву прибуває по одинадцятій ясного дня. Пару годин серед поліських лісів та інших красот.


Отже, пропоную вибратися туди на вихідні, на 2 дні, а може на 3, по бажанню, оскільки понеділок, 30 червня вихідний.

Є можливість без пересадок доїхати поїздом безпосередньо до Антонівки.
Пропозиція наступна:
виїхати зі Рідного міста в п'ятницю ввечері (27.06), 142 поїздом Львів-Київ, о 21:40, з прибуттям на станцію Антонівка о 04:14.
Три годину сну, балачок, пригод, тощо -- і о 07:00 мостимося у останній вагон вузькоколійного потягу.
Прибуваємо в Зарічне. Далі є пропозиція поїхати на озеро Нобель, котре від Зарічного розділяє 25 кілометрів. Чиста, прозора вода, поліські краєвиди, кажуть там здорово..


На березі озера можна залишитись на ночівлю, зі всіма витікаючими обставинами  :)

Назад добирання теж виглядає без проблемним. з Зарічного "Кукушка" відправляється о 14:03 та прибуває в Антонівку о 18:05
А о 22:00 відправимося пасажирським поїздом на Львів. Прибуття орієнтовно в четвертій ранку.

Так що, чекаю вихідних. Плюсуйтеся, хто хоче поїхати в Поліський край. Квитки на поїзд доведеться придбати якнайшвидше.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Поки 50/50. Давно хотів тудою покататись, але маю кицьку на операцію везти до ветеринара в п'ятницю..., якщо все буде гуд, то я +, підсяду в Червонограді

SANECKA

Сто пудово їду мене ніщо не зупинить!!!  8) 8) 8)

Roy

Завтра, позавтра купуватимемо квитки! Хто ще надумав їхати, чи вагається, не забаріться.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Пані та панове! Поїздку переносимо аж рівно на наступний тиждень, у зв'язку з тим, що буде більше охочих поїхати.
Все те саме, тільки 4 липня в п'ятницю виїзд.
А квитки купуватимемо таки ще швидше, в понеділок-вівторок, щоб не переплачувати за купейний потім.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Отже, завтра, в п'ятницю виїжджаємо з головного вокзалу о 21:40 в напрямку Антонівки.
Їдуть четверо, Студент з жінкою, Санечка та я. Хто ще може надумає їхати, дзвоніть.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Meine Ehre heißt Treue

250 Гості, 0 Користувачів