Совковий туалет біля Міленіума

Автор SANECKA, 26.06.2014 01:03:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Одного разу до мене в гості на ровері приїхав Bottlehunter.Так, як ми не бачились довгий проміжок часу вирішили попити пивка. Сиділи позаду Міленума і тут я запримітив цікавий об'єкт. Напевно я не правильно виразився. Запримітив я старий громадський ТУАЛЕТ, який з пару років, а може десятиліть не працював.


Імовірний вхід був забитий дошками та пролізти можна було.



Залишалось вернутись додому за ліхтариком і фотоапаратом.


І за гумовими чоботами тому,що вхід зустрів на водою іржавого відтінку.
Як завжди сподівались побачити хоч якісь залишки минулого государства, та марно.






Хлюпаючи ногами і розчавлюючи під водою керамічну плитку я йшов на звук шипіння води.





В кінці подорожі по туалету я все таки зрозумів причину води майже по коліна. Вона виявилась банальною. Тріснута труба з якої диким напором наче гейзер обливаючи всі стіни текла вода.




Так і закінчилась ця оригінальна можна так сказати вилазка.
Незнаю чи вартує створювати обговорення так як окрім унітазів і води нема чого обговорювати. Залишаю це право на розсуд адміністрації форуму.


P.S. Біля лялькового театру є схожий недосліджений сральник. Можливо там зустрінеться щось цікавіше і тему можна буде доповнити.  ;D ;D ;D

Roy

А ще крім біля лялькового, є біля пам'ятника Степану Бандері, теж, не функціонуючий.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Ага, а ще на Сихові на Червоної Калини коло АТС, на перехресті Князя Романа та Івана Франка.
Resistance is futile

Roy

На Франка схоже ще робочий, ну в плані за гроші.  :)
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: inkognito від 26.06.2014 09:42:59
Ага, а ще на Сихові на Червоної Калини коло АТС
??? , тобто якої із, бо там 2 є.

Ну і потішив рядок який повзе. ;D
Декольтем своїм мене манила.

SANECKA

Пропоную створити підрозділ Туаллети Львівщини, це ж скільки недосліджених сральників у Львові. А звітів скільки буде... ;D ;D ;D

Bottlehunter

Досліджувати туалети не так легко, то напрочуд виснажливе заняття!!!

(посилання відкривається не у всіх  ;))
Най жиє Гуцулія!

Alter

Ех, занепало благе діло пана Едзя...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

/bin/bash

Поки читав оппост – мене не покидало відчуття, що сьогодні 1 квітня.  ;)

Driver

Ну ладно - ладно, я продовжу смердючу тему! Так от, поліз я в ті Ме і Жо шо біля лялькового. Запасшись кульками на ноги спустився вниз в очікуванні потопу, болота або літнього гімностояння. А там сухо, протяг, ніяких гидких картин.



Є вільний прохід між двома секціями.
Місце людини, яка приходячи з роботи до дому  не пахла хлібом.



там збоку то не драбина, а секція дорожньої огорожі, ну знаєте ті чорні, білі, чоні, білі і так далі  ;)





спочатку відвідав жіночу частину







все в смітті і ніяких робочих поверхонь ;D



А це чоловіча зала, в 2 рази більша (для широкого розмаху) а двері економ класу.





На кінець сфоткав яму між залами для зливу рідонького.



P.S. Хотілося б дізнатися повний зміст, бо стоїть обмеження.
ЦитуватиДосліджувати туалети не так легко, то напрочуд виснажливе заняття!!!
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

ЦитуватиP.S. Хотілося б дізнатися повний зміст, бо стоїть обмеження.

Там фото одного з старожилів форуму, який заснув у процесі... гм, назвімо це відпочинком від досліджень.
Най жиє Гуцулія!

265 Гості, 0 Користувачів