Допоможіть знайти

Автор Dimenside, 24.07.2014 14:20:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dimenside

Маю інформацію що мій прадід біля будинку закопав декілька металевих предметів, на якій глибині не знаю, я шукав за допомогою простенького металошукача клона з рамкою 30 см але нічого не знайшов, площа пошуку трохи засмічена. Допоможіть порадою або яким способом можна було би знайти те що шукаю. 

Roy

А яка площа території пошуку?
Meine Ehre heißt Treue

Dimenside

Площа пошуку десь від 7 до 10 соток

Roy

Немало. А хоч якої величини, ваги, типу металу предмети?
Meine Ehre heißt Treue

Dimenside

За розмірами, вагою, типом металу де такі як рушниця (точніше десь як декілька рушниць)

Roy

Все ясно. Варто попросити пошуківця, який добре знає свій металодетектор. ( МД з більшою катушкою). Для початку обійти дерева, під стінами сараю, тощо.
Доведеться трохи помахатися, повикопувати сміття. Глибше одного метру фузії думаю не лежатимуть  :)
Meine Ehre heißt Treue

Dimenside

Таке питання : а якщо предметів деілька і лежать разом сигнал на них буде сильнішим?

Roy

Цитата: Dimenside від 24.07.2014 15:15:52
Таке питання : а якщо предметів деілька і лежать разом сигнал на них буде сильнішим?

Так, буде сильнішим.
Meine Ehre heißt Treue

Dimenside

Дякую за допомогу!

Dimenside

Зараз щераз обійшов з мд всі потенційні місця де могло би бути закопане і ніде не натрапив на магнітне поле яке би відповідало розмірам предмета...

Roy

Я би копав всі потенційні/схожі сигнали, особливо коли немає достатнього досвіду пошуку з МД.
Meine Ehre heißt Treue

Dimenside

Напевно лежить глибше метра, і мій мд його не ловить

Dimenside

Може хто з користувачів з Золочева або там буває?

:-)

Я так розумію потрібно скопати город. :)
Декольтем своїм мене манила.

Dimenside

Пробував свій мд на металевій трубці бере десь з 70 см, видно через то і незнаходжу, а можна якось підняти глибину пошуку?

Roy

Поміняти МД. Або знайти когось з МД, з немалою катушкою. Звісно, треба буде наперед  домовитись за винагороду при умові знайдення бажаного.
Meine Ehre heißt Treue

Dimenside

А катушку можна замінити на більшу?

inkognito

Панове, Ви тово може розгляньте можливість використання Приватних Повідомлень?Чи чату?
Resistance is futile

Roy

Можна. Все можна. Чим більша катушка, тим краще для глибших цілей, то так, на хлопський розум.
Решта в ПП.
Meine Ehre heißt Treue

368 Гості, 0 Користувачів