Re: Вапняний завод в Пустомитах

Автор Oly, 10.08.2014 15:24:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Oly

Знаю одне місце. Це вапняний завод в Пустомитах.
Якось їхала я електричною в Глинну Наварію, але, оскільки ця електричка не зупинилася в моєму місці призначення, я вийшла на наступній станції Пустомити. І, повертаючись назад, натрапила на майже закинутий завод.
Вхід охороняє один пес, який грівся на сонечку біля закритої брами на територію заводу. Коли я появилася на території, десь з-за будівель, цей собака спочатку трохи йшов за мною, тримаючи дистанцію близько 50 м, а через деякий час взагалі втратив до мене інтерес і повернувся на своє нагріте сонцем місце.
Мені ж, в цей час, вдалося помилуватися промисловим видом, зробити 2 фотки, коли з-за рогу появився мужик на велосипеді. Тоді я вирішила вдавати типові блондинку, типу "порадьте, будь ласка, як мені звідси в Глинну Наварію потрапити, я сюди якось випадково зайшла)"
Мужик люб'язно погодився провести мене до виходу на іншому кінці території заводу.
Від нього мені вдалося взнати, що:
-він працював на заводі 20 років, поки той не "розвалився";
-завод ще частково працює - в одному цеху мелять борошно;
-на території ніби є якась охорона, але можна приходити);
-на моє питання чи можна полазити всередині по будівлях відповів, що ні, бо це небезпечно, можна звідти вилізти повністю білим в вапні.

Виставляю 2 зроблені тоді фотки.
Загалом територія заводу дуже цікава, є декілька закинутих будівель, в які можна залізти.
Місце однозначно потребує дослідження.



П.С. якщо тема про дану місцину вже існує (я не знайшла), прошу модераторів видалити, або об'єднати теми
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

inkognito

Маю питання: чи часом даного об'єкту не видно із колії? Мені здалось, що бачив те саме, що на світлинах проте з іншого ракурсу, а саме іж вікон Мукачівки.Наперед дякую!
Resistance is futile

Oly

Цитата: inkognito від 10.08.2014 20:44:23
Маю питання: чи часом даного об'єкту не видно із колії? Мені здалось, що бачив те саме, що на світлинах проте з іншого ракурсу, а саме іж вікон Мукачівки.Наперед дякую!
Так, видно його з колії. Якщо їхати зі Львова, то буде по ліву сторону зразу після зупинки Глинна Наварія.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Bottlehunter

Про завод згадувалося тут, а ще

отут. Тому об'єднаю теми.
Най жиє Гуцулія!

Oly

По моєму Залізобетонний і Вапняний завод це трохи різні речі. Там, біля Пустомит, різноманітна промисловість була досить розвинена в минулому столітті:)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Bottlehunter

Цитата: Oly від 11.08.2014 13:16:05
По моєму Залізобетонний і Вапняний завод це трохи різні речі. Там, біля Пустомит, різноманітна промисловість була досить розвинена в минулому столітті:)

Все правильно, то моя помилка. Щойно перечитав і зрозумів, що й розміщені вони по різні боки залізничної гілки. Я це місце бачив, напевне, сотні разів з вікна електрички, але відвідати так і не вийшло.

Поправлю тему ввечері.
Най жиє Гуцулія!

masq

Завод, завдяки якому на гербі Пустомити зображена вапняна піч, вже "всьо".
Тепер там буде отаке (кажуть, чи то Майола, чи то Олейна):



Андрій74

Власник ПП Оліяр(Торгова марка Олейна). Головний офіс в с.Ставчани
Най го качка копне...

reyka

Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

92 Гості, 0 Користувачів