Є можливість потрапити на бронетанковий. Там потрібна допомога

Автор Indigo, 07.09.2014 20:27:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Indigo

Можливо це трохи офтоп, але подумав, що вам буде цікаво. До того ж ви люди небайдужі, тому скопіпастив з фейсбука от такий пост:
Elena Troianska
Репост дуже вітається!!!!
Друзі, хто має час і бажання допомогти Львівському бронетанковому заводу. Потрібно в робочий час носити, грузити, прибирати, загалом розвантажити майстрів від непрофільної роботи, чим пришвидшити ремонт бронемашин.

За детальною інформацією звертайтеся по телефону: 063 78 73 761
Чи скайпу: myhaylo.ohiyenko

Не кидайте помідорами! Якшо геть зовсім офтоп - просто повідомте про це в приват.

inkognito

Чому оффтоп?Дуже навіть кортсна інфра за що +.Дуже б хтів допомогти,але із роботи мене явно не відпустять...
Resistance is futile

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Indigo

дякую. просто перша думка коли створив тему: "от холера... це ж якось дивно - писати таку пропозицію людям, які, переважно, підпільно залазять в такі заводи, об'єкти "
::)

inkognito

Цитата: Нелегал від 07.09.2014 20:56:37
дякую. просто перша думка коли створив тему: "от холера... це ж якось дивно - писати таку пропозицію людям, які, переважно, підпільно залазять в такі заводи, об'єкти "
::)

Так, але вони в першу чергу громадяни своєї Країни, отож її доля у них на першому місці.
Resistance is futile

Caesar

Уже 3 дні намагаюсь додзвонитись до того вуйка. Поки жодних успіхів...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Indigo

демальянс виклав відео в якому зобразив роботу на бронетанковому. не сприймайте це як агітацію чи політичну рекламу - якшо абстргуватись то навіть цікаво дивитись і слухати саундтрек ;) ;)

Soulstorm

Був там, спершу прийшов і все було ок, дали мені і ще 4м чоловікам чистити гусениці. Але вийшло так, що ми зайшли із запізненням, не в 16:30, а десь 17:20, тобто до 18:30 ми встигли поколупати пів гусениці і на тому юш. Після того кілька разів намагався долучитись у четвер, але щоразу мене посилали на "з понеділка", а з понеділка на потім. В загальному корисна штука, але сам завод, видно не надто нам, волонтерам, радий :-\

Indigo

хммм... дивно виходить а демальянс тим часом це все зобразив зовсім по-іншому

Indigo

нещодавно наш мер побував там. я знайшов непоганий фоторепортаж звідти. є цікаві знимки

308 Гості, 0 Користувачів