Продам Nokia Lumia 820

Автор linuxoid, 17.08.2014 16:52:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

1) Nokia Lumia 820
Батерея тримає майже тиждень, хороша камера, Windows Phone 8.0
Стан на 3 з 5. Заходить пилюка під корпус, після розбирання для чистки зломані 2 болти, але на зовнішній вигляд і функціонування пристрою то не вплинуло. Панелька з можливість безпровідної зарядки + звичайна, обі чорного кольору.

Стартова ціна 1500грн. Можливий торг.

manhattan

не розумію які люди куплятьють телефони з ОС  Windows Phone . Під неї майже немає нічого

inkognito

Не розумію аналогічно.Хоча джелізово телефон дуже гарний.Можливо, Linuxoid накінець-то вирішив перейти на платформу, що більш нативна його ніку?  :)
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: morpex777 від 17.08.2014 17:44:39
не розумію які люди куплятьють телефони з ОС  Windows Phone . Під неї майже немає нічого

А я не розумію, в чому полягає популярність Андроїда. Добра частина ресурсів йде на підтримку Джави, тобто фактично в пусту. Напевно, 5-й Андроїд більш-менш комфортно буде працювати на 32-х ядерному 128-бітному проці з 64ГБ оперативки. Не хочу починати холівар, тому на цю тему писати більше не буду: не хочеш купувати - проходь повз прилавок.

Купив, бо на iPhone грошей не вистачало, а в мобільного Лікунса доля не складається (в Андроїда Лінукс безжально завалений підтримкою Джава машини і він там не "придєлах"). Windows Phone має достатньо аплікацій (те, що мені необхідно - все на місці); в мому девайсі досить непогана камера, як на телефон; то чи не єдиний смартфон, котрий тримає тиждень з включеним WiFi; апарат реально шустрий, жодного лагу незважаючи на те, що Віндоусу вже майже 2 роки.

Цитата: inkognito від 17.08.2014 19:54:57
Не розумію аналогічно.Хоча джелізово телефон дуже гарний.Можливо, Linuxoid накінець-то вирішив перейти на платформу, що більш нативна його ніку?  :)

Ти не повіриш, в мене був Windows Phone 8.0, а тепер в мене Windows Phone 8.1 )))))))))))))))

inkognito

Не злюкайся будь-ласка дядько, я знаю як ти ревниво любиш свою Nokia. Дійсно, тут не місце для холіворів(але так хочется,бо маємо багацько eXperience'y з Nokia та Віндов).Захоліворимо краще під пиво десь face2face.

З.І. А у мене Ондроїд 4.4.4, я всяко задоволений та щасливий.І дійсно, для Вінди аплікух достатньо, але вкрай мало, якщо порівнювати із Гудроїдом.На свій час ZX Spectrum також злий не був
Resistance is futile

Lesyk

Вінда для пасанов, ведроід для тунцов!
Говорю авторитетно, так як ше в класі 7 ходив з Motorola MPx200, перешитим на 05 вінду. А потім ше мав Qtek 8100 (правда там я вже не іпався з перепрошивкою). Завжди був самим моднявим і стільним посоном.

Bottlehunter

Цитата: Lesyk від 18.08.2014 10:39:25
Завжди був самим моднявим і стільним посоном.

Спішу додати, ще й дивовижно скромним. Візьми собі печенько з полички!

(На правах офтопу)
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Цитата: inkognito від 17.08.2014 21:00:14
Не злюкайся будь-ласка дядько, я знаю як ти ревниво любиш свою Nokia. Дійсно, тут не місце для холіворів(але так хочется,бо маємо багацько eXperience'y з Nokia та Віндов).Захоліворимо краще під пиво десь face2face.

З.І. А у мене Ондроїд 4.4.4, я всяко задоволений та щасливий.І дійсно, для Вінди аплікух достатньо, але вкрай мало, якщо порівнювати із Гудроїдом.На свій час ZX Spectrum також злий не був

Ні в якому разі не сержуть. Вибір девайса і операційки то діло лише смаку, не більше, а технічно вони всі практично рівні, ІМХО.

Ціна 1300грн.

266 Гості, 0 Користувачів