Красне - Буськ, субота, 20 вересня

Автор Bottlehunter, 16.09.2014 22:19:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Давно ми не збиралися великою компанією, щоб полазити. Пропоную в суботу зранку поїхати електричкою в Красне, звідти перейти пішки в Буськ (5км приблизно), де можна оглянути закинутий палац і інші цікавинки. Похід цілком матрасний, новачки теж запрошуються. Я планую повернутися до Львова після обіду.

Збираємося о 8:40 на Головному залізничному вокзалі біля головного входу. Виїжджаємо о 8:55 Тернопільською електричкою. Відписуйтеся нижче, хто буде.

Фото з групи ВК Закинуті місця. Самбір."






Най жиє Гуцулія!

Roy

Юху! Мейбі +1

А назад добирання маршрутков?
Meine Ehre heißt Treue

Romchick


Bottlehunter

Цитата: Roy від 16.09.2014 22:26:25
А назад добирання маршрутков?

Думаю, що так.
Най жиє Гуцулія!

STALKER

поки що 50/50. Дивився погоду на ці міста-має бути дощ.

inkognito

-1, на жаль в суботу робота...
Resistance is futile

Le-i-3o

Зрадістю би приєднався до всьої поважної Компанії але не буде у Львіві мене, якби з якихось причин було перенесено чи щось планувалось на наступні вихідні, я з Вами.
Він копав, і ти копай!!!

SerXio

+1. Если форс-мажора не будет...

Electri4king

+1 їду. ще б погода нам скорилася...

Ось розклад, якщо хтось не знає.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Sunkatalano

Якщо до суботи виздоровію, то +1

Bottlehunter

Плани в силі, місце і час здибанки не змінилися, охочих зібралося багато. Беріть з собою канапки і щось, щоб їх запити  ;)
Най жиє Гуцулія!

/bin/bash

Холєра, саме ці вихідні зайняті. Файно вам з'їздити.

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Romchick

Дико вибачаюся, але здоров'я мені сказало, що -1...

STALKER

Дуже хочу, але не можу. Купа купезна справ. Якось сам вже поїду. Гарного всім відпочинку.

Sunkatalano


Bottlehunter

Успішно погуляли сьогодні, їхали крім мене ще Друся з дружиною. Палац такий, як на фото, закинутий і не дуже розвалений. Найкраще те, що його можна  облазити весь, від підвалу до вершечка комина. І взагалі, Буськ - дуже затишне, привітне і зелене містечко. Як стану старий і нездалий, поїду туди жити і заведу собі стадо гусей. Фотки будуть, але трохи попізже.

Най жиє Гуцулія!

inkognito

Ми теж, якщо доживемо.Але не в БуСьк, а до Гавареччини.Ібо місце ще зеленіше та тихіше, а до того ж чисте й затишне.І заведемо си окрім іншого стадо москалів.Будемо їх тренувати у цирковій якості, організуємо вистави від Гавареччини до самого Станіслава.Головного ж москаля назву Владзіком, буде виступати у ролі "комара кровососущего".
  З.І. Ніц не курив,не вживав - просто висер душі.
Resistance is futile

/bin/bash

Не зовсім в тему, але та Гавареччина – путяще місце. Славиться файними чорними тарелями і іншов кераміков, яку там роблять. Повно фоток є у Ґуґла. А в лісі там є музей-криївка.

Bottlehunter

Цитата: /bin/bash від 21.09.2014 12:58:00
Не зовсім в тему, але та Гавареччина – путяще місце. Славиться файними чорними тарелями і іншов кераміков, яку там роблять. Повно фоток є у Ґуґла. А в лісі там є музей-криївка.

За запитом "Гавареччина" в Гуглі ця тема - на першій сторінці  ;)
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4438.0
Най жиє Гуцулія!

217 Гості, 0 Користувачів