Знову про Винниківський Ліс

Автор STALKER, 20.09.2014 14:49:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER


manhattan

ЦитуватиТам де на Вікімапії позначив morpex777 це вроді підземні водосховища. Також я випадково знайшов відео в ютубі-Винниківський ліс,"БУНКЕР".
Ще одна з моїх версій-це все було зєднано. Можливо в тій насосній станції дійсно був прохід на нищий рівень і він десь вів до тої військової частини. А на військовій частині ще досі може бути бомбік.

Цитата з-під відео про "бункер":
"це не бункер, а звичайнісінькі колектори. через них не можливо попасти в середину. є 2 бункера. більший та менший. до більшого є два входи. один заварений а другий засипаний землею. я був в середині коли ще вхід ще був відкритий. бункер дійсно гіганський!!!"

ЦитуватиЯкщо трошки розібратися недалеко є покинута військова частина. Я там ще не був. Та й охороняється вона трохи якимись алкашами.
Алкаші не алкаші а трійко собачок є) Раніше бачив там розбиті машини (напевно штрафмайданчик був), собаки і алкаші тусуються на кпп
тут:
http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=49.808188&lon=24.078228&z=18&m=b

До речі скільки там ходжу не знав що то була ВЧ

mitncik

Цитата: morpex777 від 20.09.2014 17:03:42
Цитата з-під відео про "бункер":
"це не бункер, а звичайнісінькі колектори. через них не можливо попасти в середину. є 2 бункера. більший та менший. до більшого є два входи. один заварений а другий засипаний землею. я був в середині коли ще вхід ще був відкритий. бункер дійсно гіганський!!!"

Ну там трохи є що до тих бункерів. Тим більше між ними і цими комунікаціями озеро. Скорше до тої військової частини, що на схемі позначена зліва. Хоча хто його знає

Wolff

Як на мене судячи з карти  і відео . ця насосна станція качала воду до військової частини. А пагорб водосховище. На вул. Січинського є ТЕЦ ( був там , як знайду фотки  - скину)- швидше,що
вода якраз для неї і була ( як варіант при аварії основного водогону) .

STALKER

Коротше-версій можна багато висувати. В мене навть ідея була-якось відкачати воду з тої насосної станціїї-тоді хоч трохи проясниться ситуація. Для того тре насос і бензогенератор з бензином. Як вам така ідея? І чи дуже воно по дурному виглядає? Через тиждень я планую ще раз залізти в ту насосну станцію, взяти якусь нормальну палицю і прозондувати дно, паралельно це все задокументувати на фото і відео. А потім знову по ходу траншеї до військової частини.

Roy

Цитата: STALKER від 20.09.2014 23:15:35
Коротше-версій можна багато висувати. В мене навть ідея була-якось відкачати воду з тої насосної станціїї-тоді хоч трохи проясниться ситуація. Для того тре насос і бензогенератор з бензином. Як вам така ідея? І чи дуже воно по дурному виглядає? Через тиждень я планую ще раз залізти в ту насосну станцію, взяти якусь нормальну палицю і прозондувати дно, паралельно це все задокументувати на фото і відео. А потім знову по ходу траншеї до військової частини.

Та нашо тобі то? Троха не спортивно  :)

Візьми бахіли, або штани Л1, пройдися акуратно з ліхтариком.
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Та я таки пройдуся з ліхтарем і з палицею. Але  мене просто аж в мороз кидає, коли я думаю, що там може бути під водою)  Ну щось мені підказує що там якийсь комунікаційний тунель був.  І то прохідний. Але точно не впевнений.

Wolff

Перекопав свій архів фотографій, знайшов фотки котельні , що на вул.Довгій 62. Фотки 2х річної довнини, але я думаю там нічого не змінилось. На жаль і думки не мав розпитати про аварійні запаси води на той час.
От не знаю кидати сюда , чи створити нову тему?

Roy

Думаю краще сюди, щоб зберігся логічний ланцюжок досліджень.
Meine Ehre heißt Treue

Wolff

Ну раз так. Отже фото 2х річної давнини. На фото все обладнання робоче ( трохи запущене та зношине).
Коментарів давати не буду. Хіба остання  - це з верхньої прощадки труби.
Всі фото https://plus.google.com/u/0/?tab=wX#photos/114749846701976405669/albums/6061450632961548113

/bin/bash

Бачу: You do not have permission to view this album.

manhattan

ЦитуватиУ вас немає доступа до альбому :(
__________
Полазив я сьогодні по території...


навіть ніхто люк не забрав, хотя більшість кабелів на території були викопані...

вот такий вхід (3,4)

також повно таких колекторів..

вентиляція і заглушка


вхід 1

вхід 2

на території повно таких труб..

Будьте обережні люків там повно, трапляються в незвичних місцях..


Сорі за якість фото... В середину не лазив :(

Roy

Схоже бункер?

Треба вибратися на розвідку, хто за?
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Цитата: Roy від 24.09.2014 20:28:36
Схоже бункер?

Треба вибратися на розвідку, хто за?
іа

Roy

Цитата: YserL від 24.09.2014 22:01:48
Цитата: Roy від 24.09.2014 20:28:36
Схоже бункер?

Треба вибратися на розвідку, хто за?
іа

Ок. Тоді нам сюди.
Meine Ehre heißt Treue

manhattan

Цитата: Roy від 24.09.2014 20:28:36
Схоже бункер?

Треба вибратися на розвідку, хто за?
напевно тільки схоже, всередині і біля "бункера" сильний запах мастил і т.д. Напевно це було сховище паливно-мастильних матеріалів, тим більше великих вш не було на території.
Хотя можу помилятись

manhattan

кароч не витримав і вирішив туди спуститись)

ходи 1 і 2 зєднані між собою, а по центру напівкругла герма, нажаль зачинена.
3,4 теж зєднані між собою, по центру також є герма але відчинена. Це 2 поверховий бункер (підстанція), внизу розташовувалися баки з масло, генератори, трансформатори, а на другому поверсі кабінети або типу того. Нажаль нічого не збереглось:( Обэкт не дуже великий і боянний.
Дивно як туди нога експлорера недобралась.
Фотографій немо :'(

Roy

Афігєть)) під носом. Прошляпили таки.. ;D

А то премось кудись...
Тре зафоткати докладно.

morpex777 (+)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Та й тойво... Добралисі до того підвальчега? Дуже би сі хтіло на знимкИ подивити...
Най жиє Гуцулія!

STALKER

Зустрілися ми зі Стінгером на перехресті Пасічна-Вашингтона. Пішли в ту сторону. Ми щось думали, що в паркані десь дирка буде і ми туди заліземо. В паркані дирки не виявилося. А Стінгер був з ровером. Лишати десь на стежці він його не хотів. От ми і не полізли.

219 Гості, 0 Користувачів