Створено новий розділ

Автор Roy, 21.09.2014 14:24:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Всім привіт. Створено новий розділ - "Проблеми Львова", з метою зібрання інформації про життя нашого міста, включно з будівництвом, дорогами, дурнями, проблемами, скандалами і всім тим, що є таким важливим для Львова та його околиць.
До розділу будуть перенесені існуючі теми, котрі стосуються даної тематики, і будуть створюватися нові, завдяки Вам, дослідникам і знавцям нашого міста.

Далі буде створений підрозділ вирішені проблеми Львова.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Alter

А нова флудилка не почнеться? Може варто ввести якийсь формат опису проблематики, таке всяке...?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Флудилка при теперішній активності? :)
Я б з радістю, якщо вона буде, значить і змістовні теми мають бути.
В принципі, тема обширна.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Раніше, коли була флудилка, на форумі було якось веселіше, народ жваво обговорював в ріалтайм режимі, а зараз шось якось надто мертво все :( Та і чат себе не виправдав...

yar-79

А селфі з відп@здженими гітарістами і саксофоністами на площи Ринок в третій, ночі можна викладати?
А ще я недавно напівпорожньою 6-літровою банкою в них х@йнув з балкону,шкода що відео не додумався зняти, бо спросоння був. От-то би ви побачили, як народ обсирається))
Проблема, коротше.яка виникає зі с ном у мене, потім перетікає у фізичні вади порушників спокою, такий бл@ закон збереження енергії у Львові!

Stinger

Ярік, ти як завжди, сама доброта ;D

272 Гості, 0 Користувачів