На своїх двоїх

Автор Стрелок, 25.09.2014 18:07:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Стрелок

Добрий день/ вечір шановні форомчани ! Шукаю місця для вилазки не великою группою. Людина Я нова у Львові,шукаю камрадів для походів, да і в загалі людей які знають місця.
За інф в лс.
Si vis pacem, para bellum

:-)

Сепар детекдет, азазазаза.
Декольтем своїм мене манила.

manhattan

і аватарка чимось сепара нагадує  :P

mitncik

Цитата: :-) від 26.09.2014 10:03:34
Сепар детекдет, азазазаза.
Тепер небезпечно брати собі нік "стрєлок" х)

:-)

Цитата: Xaolas від 26.09.2014 11:39:46
Цитата: :-) від 26.09.2014 10:03:34
Сепар детекдет, азазазаза.
Тепер небезпечно брати собі нік "стрєлок" х)
Доречі я не на нік зреагував, він якось проскочив повз очі, привернуло увагу дещо інше.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Чьо-та как-та падазрітєльна... Тіпочєк явна східнячьок... Може йому ще всі піздемні ходи Львова показати?

mitncik

Цитата: stinger від 26.09.2014 16:13:18
Чьо-та как-та падазрітєльна... Тіпочєк явна східнячьок... Може йому ще всі піздемні ходи Львова показати?
Зводи його у Львівське метро

/bin/bash

А в метрі покатайте на річковому трамваї.

Стрелок

Шановні ! ТАк Я і справді переселенець але з окупованого  Криму і ні який я не сепар як ви мене обізвали...а Стрелок тому що грав в сталкер ;D
Si vis pacem, para bellum

Le-i-3o

Знаю чудове місце для вилазок, ось розклад подій на жовтень ;D
Він копав, і ти копай!!!

:-)

Го завтра на лєбєдєй!
Декольтем своїм мене манила.

Стрелок

Хм театр то добре...буваю і там іноді ;D Але Я всеж не розумію чого всі тут так ворожо настроені до новачків у цій группі ???  :'(
Si vis pacem, para bellum

mitncik

Цитата: Стрелок від 02.10.2014 18:53:06
Хм театр то добре...буваю і там іноді ;D Але Я всеж не розумію чого всі тут так ворожо настроені до новачків у цій группі ???  :'(
Якби почав з якогось гарного звітику - то і відношення було б інше. Або, хоча б, створив би в планах більш менш нормальну - не просто "шукаю, блаблабла, компанію, невідомо куди, невідомо нащо". Я тобі вже відписав в сусідній темі покроково, що тобі треба зробити :)

228 Гості, 0 Користувачів