Шукаю компанію

Автор Бодьо, 01.10.2014 23:18:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Бодьо

Всім хой!)давно сидів на сайті партизаном,та ось вирішив зареєструватись,бо наболіло >:( в розділі ПЛАНИ вилазки кучерявої давності,тому пропоную,щоб не сидіти вдома,організуватись і кудись полізти.Хотілось б якісь не дуже попсові об*єкти,можна й щось серйозне,кількаденне наприклад організувати(можна й по області,та хоч по Україні,всерівно),лиш би було бажання в форумчан.Тому хто має бажання і знає якісь цікаві місця пишіть у цій темі,давайте найближчим часом щось організуємо,а то спільнота експлорера чахне,а ще стільки об*єктів чекає ,дякую за увагу  :)
si vis pacem para bellum

STALKER

Цитата: Бодьо від 01.10.2014 23:18:47
а то спільнота експлорера чахне
Як це зрозуміти?  :) Типу ніхто ніде нічого не досліджує? Чи як?

Le-i-3o

А сам якусь пропопозицію Пан видати не може? З конкетним обєктом та датою?
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Так, в планах вітається конкретика.
Але, так вже повелося, що експлорери переважно ставляться до новачків з закликом " а давайте сходимо кудись" скептично.
І немає тут нічого дивного, зважаючи на те, що товариш має бути провірений на вилазці.

Тому запорукою гарного старту для знайомства та вилазки, є пропозиція відвідин якогось цікавого об'єкту чи місцини.
Meine Ehre heißt Treue

Бодьо

річ утім що місця мною відвівулись різні,від лощини до стрийського аеродрому й ракетних шахт,до новачків себе не відношу,отже досвід є,спорядження необхідне є,адекватність присутня,от чого бракує так це нормальної компанії,я ж кажу,пишіть хто має бажання трішки розвіятись,а придумати,придумаєм куди.можу запропонувати деякі місця,але як то кажуть одна голова добре,а дві...,ну ви зрозуміли.мене цікавить якась ідея затратна по часу і силах,щоб снаряга і атмосфера були,ну тобто непролазне щось,всіяне ЧОПами і тд,а не просто залізти в бомбік,подивитись на бутилки й зустріти бомжа=)
si vis pacem para bellum

Бодьо

Цитата: STALKER від 01.10.2014 23:31:46
Цитата: Бодьо від 01.10.2014 23:18:47
а то спільнота експлорера чахне
Як це зрозуміти?  :) Типу ніхто ніде нічого не досліджує? Чи як?

досліджує мабуть,але щось як я бачу партизанять,тобто не афішують)

si vis pacem para bellum

STALKER

навіть не знаю що сказати. ну придумай щось-тут все таки плани. Може якусь компанію і організуєш :)

Bottlehunter

Якось так завжди було, що з неперевіреними, незнайомими людьми ніхто на серйозні вилазки не ходить. Бо дуже висока імовірність неприємних і небезпечних трафунків. Особисто я маю такий досвід. Попікся, то тепер на холодне дую.

То файно, що ви, пане Бодю, проявляєте ініціативу і маєте бажання кудись злазити. Але було би добре спочатку викласти кілька розповідей з ваших минулих подорожей, поділитися досвідом. Та й організувати якусь свою вилазку. Тоді і компанія знайшлася би швидше, і спільних тем для розмови при зустрічі було б більше. Знову ж таки зі свого куцого досвіду: я написав біля двох десятків звітів, заки познайомився зі всіми пішов на першу вилазку, в Липівку.  8)

А що спільнота чахне - то, на мою думку, не зовсім так. Люди лазять і їздять як і колись, багато і з задоволенням. Просто на форумі пишуть менше. Старшим банально не вистачає часу, бо сім'я/робота часто пріоритетніші. А молодші чи то ліниві (привіт, Цезар!) чи писати не вміють, чи встидаються. А може, тут якраз почала проявлятися різниця між сьогоднішніми поколіннями тридцятилітніх (до яких відношу себе і більшість "старожилів" Експлорера) і двадцятилітніх, що мають відмінні від нас життєві орієнтири і дивляться на світ трохи під іншим кутом.
Най жиє Гуцулія!

mitncik

Цитата: Бодьо від 02.10.2014 00:35:26
мене цікавить якась ідея затратна по часу і силах,щоб снаряга і атмосфера були,ну тобто непролазне щось,всіяне ЧОПами
Вперед, хулє
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=48.518107&lon=24.576775&z=18&m=b

inkognito

ЦитуватиВперед, хулє
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=48.518107&lon=24.576775&z=18&m=b

   Чув що там дуже атмосферно та присутні зачотні ПОПи (це так українською буде "Частное Охранное Предприятие" = "Приватне Охоронне Підприємство")  :) То є правда?
Resistance is futile

mitncik

Цитата: inkognito від 02.10.2014 13:05:54
Чув що там дуже атмосферно та присутні зачотні ПОПи (це так українською буде "Частное Охранное Предприятие" = "Приватне Охоронне Підприємство")  :) То є правда?
Я сі не знаю, я сі не лазаю. А от автор може потім розкаже, які предмети у нього з "попи" будуть стирчати коли він повернеться додому :)

P/S в цьому випадку варто використовувати поняття "ВОХР" - воєнізована охорона.

inkognito

ЦитуватиP/S в цьому випадку варто використовувати поняття "ВОХР" - воєнізована охорона.

Повністю з Вами згоден колєго. Будем чекати цікавих звітів від топікстартера, якщо вони звісно будуть взагалі...
Resistance is futile

Стрелок

Ну шановні звісно ви всі маєте досвід і у вас є чим похизуватись ...Але ви ж с чогось починали ? У цьому місті мене вилазок ще не було да і контактів немаю, але з міста звідки я родом я був на декілька вилазках. Про них не пишу тому що...ну хто дуже цікавиться я можу розповісти. А  про  надійність можна говорити при зустрічі або під час міні вилазки. Адже Товарищ пізнається у бою  ;D
Si vis pacem, para bellum

Roy

Цитата: Стрелок від 02.10.2014 18:47:40
але з міста звідки я родом я був на декілька вилазках. Про них не пишу тому що...

Чого, було б дуже цікаво почитати один-другий звіт з ваших місць, чесно!

Якщо в планах з'явиться нова тема, то ніхто не забороняє приєднюватися новачкам.
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Цитата: Стрелок від 02.10.2014 18:47:40Але ви ж с чогось починали ?
О, наскільки це заїжджена фраза. У вікімапії, та й тут, достатньо багато об'єктів з координатами(а якщо вже припече - можна і в лічці у автора спитати). Береш - створюєш тему в "планах" з точною датою/часом і хтось та й запишеться і зголоситься йти. А якщо навіть ніхто не зможе піти - на об'єктах тебе не з'їдять, можна прогулятися і одному подивитися/пофоткати, написати звіт і т.п. Невже треба повний "гайд для новачка" описувати тут? :)

Стрелок

Дякую шановний ...коротко та зрозуміло ;D
Si vis pacem, para bellum

Бодьо

знаєте,бавитесь як діти в шпійонів...провірені люди і тд.це все так,але якщо людина сама хоче зорганізувати щось  і пише що є досвід,ну це принаймні підстава повірити і писати по темі,а не писати всяку водичку,суть якої наступний:ми ріал тру олдфаги дефіс діггери з відзнакою за відвагу,а ти молодий зелений школяр.Чи не так виходить з вашої писанини,що зветься офтопом?спитав чи хочете,не хочете,проходите далі,панове


словом зрозуміло,щось це все мені нагадує секс в ссср,він то ніби був,но ніби й не було,так і активнісь наших діггерів,ніби на словах всі ну просто індіани джонси,а по факту(можу помилятись,що дуже б хотілось) відсили на пиво ходять,і то мабуть в Зеник,бо раніше хоч на об*єкти виходили.Ну ніхто,так ніхто,зрештою самому легше зорганізуватись,дякую за увагу,розходимся
si vis pacem para bellum

mitncik

Цитата: Бодьо від 03.10.2014 00:29:28
це все так,але якщо людина сама хоче зорганізувати щось  і пише що є досвід,ну це принаймні підстава повірити і писати по темі
Ну так це ти водичку лиєш, напиши куди ти хочеш йти, напиши дату точну і час - тоді хтось і зголоситься. Виглядає зараз це так, ніби всі тобі зразу повинні зливати свої напрацювання і об'єкти. Це тобі треба десь піти полазити, а не комусь іншому - тому ти маєш і запропонувати об'єкт. Ніхто тобі нічого просто так вказувати не буде, може ти взагалі майорчіг або грабіжник?

Цитата: Бодьо від 03.10.2014 00:29:28
словом зрозуміло,щось це все мені нагадує секс в ссср,він то ніби був,но ніби й не було,так і активнісь наших діггерів,ніби на словах всі ну просто індіани джонси,а по факту(можу помилятись,що дуже б хотілось) відсили на пиво ходять,і то мабуть в Зеник,бо раніше хоч на об*єкти виходили.Ну ніхто,так ніхто,зрештою самому легше зорганізуватись,дякую за увагу,розходимся
Пане, покажіть хоч якісь свої звіти. І я повторююсь - від тебе ніхто нічого тут не вимагав і не просив, ти прийшов з бажанням полазити, а коли тобі не тицьнули об'єкти почав на всіх наїзжати. Після цього в твою адекватність ще менше віриться.

STALKER

Народ- дійсно напишіть паро звітів таких місць які тут не описані. І створюйте тему в Планах. Повторюся-може хтось і підтягнеться.

Roy

Цитуватиі пише що є досвід,ну це принаймні підстава повірити

Ні, на жаль не є підставою вірити. Підставою вірити це побачити діяльність, почитати звіт від такої особи.

Не розумію в чому проблема, не терпиться кудись полізти? На наступні вихідні буде тема в планах, і кожен бажаючий може приєднюватися до вилазки.

До речі, щодо крутості. Десь так воно і є певно, якщо переглянути наповнення форуму, кількість та головне якість звітів.
А ти, шановний Бодьо, сам як "зелений школяр" повівся зараз, комунікабельність та бажання знайти колег по хоббі судячи з твоїх дописів, відсутня.





Meine Ehre heißt Treue

292 Гості, 0 Користувачів