Поганий Львів

Автор Roy, 03.10.2014 19:42:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

DeZer

Вчора, коли йшов додому, потрапив під зливу.
На дорозі трапилась зупинка такого євро-супер-хай-тек типу.
Сказати що вона допомагає сховатись від дощу - це нічого не сказати, від неї тільки гірше, бо струмки з даху стікають всередину, людям на ноги і на сидіння.
Недоліки:
1) щілини між склом і мет. конструкцією;
2) кругла :-X труба зверху, яку вода з даху успішно обтікає ззовні і заливається всередину;
3) знизу на бруківці суцільна калюжа(підвищення сантиметрів 10 було б достатньо);
4) невдала конструкція даху(задертий і закороткий, тут ця "гарність" вже до дупи коли стоїш надворі як в річці).



Андрій74

Най го качка копне...

Андрій74

По всьому світу такого типу зупинки,і я так думаю люди не сильно нарікають.Нема чого нарікати на зупинку,просто в нас такі дощі рідкість.
Най го качка копне...

Leomund

скорше всього, ця зупинка повинна захищати не від дощу, а від сонця:)

Driver

Продовження. А де дерева?

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Driver

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Driver

Десь була тема про незвичні ракурси львова, не знайшов, кинув сюди.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

explorer

Цитата: Driver від 01.11.2015 19:09:58
Грибовичі



Ти б вже автора, може, вказав? :)))

Roy

Діма, твоя світлина наробила фурор в наших львівських нетах))
Сподобалось, як певні львівські журналісточки писали, що фото було зроблено спеціальним високоточним обладнанням  :)
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Le-i-3o

Деякі політичні сили використовують фото задля агітації і очорнення людей навіть.
Він копав, і ти копай!!!

Андрій74

Ось така оказія сталась на Сихівській 12,наслідок прориву труби.
Най го качка копне...

Wolff

Мінус ще один парк(.
У ЛЬВІВСЬКОМУ ПАРКУ «ЗНЕСІННЯ» З'ЯВИТЬСЯ ГОТЕЛЬ, РЕСТОРАН ТА КОНГРЕС-ХОЛ.
Сьогодні, 2 березня, у львівській мерії розповіли про майбутній розвиток регіонального ландшафтного парку «Знесіння», на який у бюджеті розвитку міста передбачили понад 2 млн грн.
Найбільш амбітним задумом є будівництво на території діючого інформаційно-освітнього центру, що на вул. Довбуша, візит-центру. Цей проект ще у розробці і може зазнати певних змін, наразі ж він передбачає облаштування конгрес-холу, конференц-залів та офісних приміщень. Також тут мають намір відкрити ресторан і готель, а на даху будівлі – оглядовий майданчик.

Roy

Одне з найгірших явищ, яке як омела огортає будівлі нецетрального Львова.
вулиця Новознесенська 55
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

То сьогодні таке, на щойно відремонтованій вул. Стуса з новими комунікаціями. Не найбільшої сили дощ і тут таке.
Щось пішло не так, чи колектор наверху повністю не введений в експлуатацію?
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

На захід.нет пишуть, що то старий колектор ковбасить. І що коли запустять новий колектор, то старий закриють. Я правда не розумію як виглядатиме власне закриття: його повністю засиплять чи просто не будуть пускати стоки?
http://zaxid.net/news/showNews.do?prichinoyu_provalu_vantazhivki_na_vul_stusa_ye_stariy_kolektor&objectId=1405595
Най жиє Гуцулія!

Андрій74

А хіба новий колектор не підєднаний до старого?
Най го качка копне...

Roy

Позор нам експлорерам, шо ніц не вкурсі. Де Сталкер з його знаннями про сихівську КНС і той кулєхтур? :)
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Я можу помилятись але по памяті то новий має іти над старим згідно з росповідей Автодору спеціальна машина його сверлила поверх. Цю інформацію отримував коли роботи велись ще в районі колишнього магазину Корн.
Він копав, і ти копай!!!

241 Гості, 0 Користувачів