Убежище ? Бомбик или Склад ?

Автор Стрелок, 06.10.2014 18:36:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Стрелок

 Ну вот ребятки каждый день проезжая вижу эту ВШу у Стрийского рынка. Кто знает что это ? И баян ли это место ?  Просто не дает мне покоя  ;D
Si vis pacem, para bellum

Caesar

Це старе сховище, вш не прохідні, використовується, як склад для товару.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Stinger

Цитата: Стрелок від 06.10.2014 18:36:39
Ну вот ребятки каждый день проезжая вижу эту ВШу у Стрийского рынка. Кто знает что это ? И баян ли это место ?  Просто не дает мне покоя  ;D

Стрелок, а сходи ка ты на цитадель на нашу, там для тебя, как для человека в городе нового, будет масса интересностей, я в принципе даже могу провести небольшую экскурсию ;)

mitncik

Цитата: stinger від 06.10.2014 22:15:11
Стрелок, а сходи ка ты на цитадель на нашу, там для тебя, как для человека в городе нового, будет масса интересностей, я в принципе даже могу провести небольшую экскурсию ;)
Полюбому треба на цитадель, я вже думав ніхто не згадає про цей чудовий боян де вже всі були :) Це ж візитка Львова

Caesar

2 Xaolas
Дуже класний об*єкт, я туди туристів завжди воджу)  ;D
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Stinger

він же і самий загадковий))

Soulstorm

Чому всі кажуть що там склад? Коли я там був два роки тому, то це був звичайний підвал, з хазяйським хламом, але навіть залишилось три фільтра від фву.

Caesar

2 Soulstorm
Та бо коли я був- то там стояли ящики з якимось товаром і купою хламу
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

221 Гості, 0 Користувачів