Допомога АТО

Автор Synoptyk, 08.10.2014 13:13:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Synoptyk

Зібрали відділом невелику суму грошей та закупили теплих речей.
Прогуглив по Львову є жменька доброчинних організацій.
Порадьте порядну організацію. Дуже хочеться щоб дійшло.
Даруйте за дріб'язковість, але бажана можливість розписки або іншого документа про отримання.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Я кілька разів передавав особисто родинам знайомих, з яких хтось зараз воює. Зараз будемо передавати допомогу для Самбірської інженерно-саперної роти. Якщо маєте бажання, приєднуйтеся, отримання буде документально підтверджене.
Най жиє Гуцулія!

Synoptyk

Прикро. Я не дочекався Вашого допису. Здав на Шота Руставелі бо вони близько біля мене. Правда взяв розписку.
Наступний раз зможу щось зібрати на роботі після 21 числа.
Невелика сума пару сотень гриваків. Підприємство працює по з-х денному тижню.
Якщо все це після 21 числа актуально маякніть і вкажіть що треба придбати.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Дякую. Обов'язково дам знати.
Най жиє Гуцулія!

Indigo

хочу зроибити на цьому форумі благодійний аукціон - приблизно раз в тиждень закидати скани монет і оголошувати ціну, оголосивши дедлайн. продаватиму монети тому, хто дав найвищу ціну на момент настання дедлайну. гроші - на АТО. отримуватиму - відразу кидатиму в урну під Львівським лицарем. деталі напишу в окремій темі. як вам така ідея?
в цьому підрозділі форуму доцільно робити таку тему?
ось мої перші цікаві, та не надто рідкісні монети. продаю недорого, але це для початку.
як вам ідея така взагалі?
оце в мене власна колеція популярних колись Гетьманів - монет, шо були на кришці горілки. в мене є 5 - 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 рр. ціни не оголошую, бо не знаю чи буде така ідея комусь з вас цікавою.
монет маю багацько - близько п'ятдесяти

Roy

Я думаю, щоб привернути увагу до цієї теми, краще буде розмістити це десь в соцмережах, скажімо в ФБ, в групах куплю-продам.
Вже не раз бачив, як люди подібне постили, ну і що головне - продавали. Аудиторія там значно більша, чим в нас.
Також додам, що фото/скани треба якісніші.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

Друг  так само гітару продав через ФБ, де пост зібрав купу репостів і за тиждень часу інструмент поїхав до нового власника. Я думаю, що якщо узгодити  все з модерами- все ж в еас є тема куплю продам, то можна спробувати, але профіту буде мало , ну і фото норм треба, бо то взагалі не відомо що.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Indigo

ок. дякую за коменти. шо я зрозумів - шо якшо це монети - то я писатиму в темі куплю-продам, і робитиму якісніші скани. я згідний шо тут в мене гівно (робив вночі, тому трохи натупив)
справді... в соцмережах варто працювати, але й Експлорер я не полишу - так як тут є досвідчені нумізмати були б не проти купити монети які маю я.

Bottlehunter

У Фейсбуці натрапив на такий пост. Думаю, кожен з нас має що передати хлопцям. Планую завтра позбирати чим хата багата і занести після роботи.

ЦитуватиСолдати ДУЖЕ просять: ліхтарики (любі), батарейки (любі), свічки, лопати для снігу, Термоса! Сухий спирт. Мішки! Залізні скоби П образної форми з загостреними кінцями для зкріплення деревини для бліндажів, схронів, криївок.
Ліки від застуди (люди - несіть такі як для себе б брали. Від порошків до пшикалок). (Багато). Отримав прохання від хлопців щодо інструментів для ремонту Гвинтокрилів. Хлопці високих вимог не ставлять. Будуть раді любим. Ось що пишуть: " в нас ще є ключі... ще СССРовскі... і деякі з них вже просять пенсії... ". Приносіть до Д.Галицького у вів, чет, суб з 17-19 год. Слава Україні!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Як ще допомогти:
Картка Привату для збору коштів для Допоможи фронту
5168 7420 1409 6287, Sergey Glotov - найнагальніші потреби
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Всім привіт.

Допоможіть зібрати гроші для купівлі двох комплектів форми для солдат, які їдуть на Схід. Потрібні куртка з підстьожкою, кітель і штани, однин комплект бундес, один - британка. Якщо зберемо достатню суму, можна буде ще купити гортекс штани і куртку.

Хто бажає долучитися матеріально, пишіть в цю тему або мені в приват, дам номер картки. Також гроші можна залишити барменам в паб "100 рентген", вул. Дорошенка, 50, в окремому конверті з поміткою "На форму АТО".

Також буду вдячний за інформацію, де форму можна купити за прийнятну ціну.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

На зібрані для військових грошей купили тактичний рюкзак, водонепроникникний чохол до нього і бундесовский костюм (триламінат). Ще залишилося 1450грн., використаємо їх на щось корисне пізніше.  Дякую Андрій74, Декстеру, Ромчику, Інкогніто та всім решту, хто долучився, за небайдужість!
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Може потрібні рації ( моторола т8 ) . дісталися за  бесцінь..
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 08.04.2015 23:59:15
Може потрібні рації ( моторола т8 ) . дісталися за  бесцінь..

Попитайся в волонтерів, думаю, пригодяться.
Най жиє Гуцулія!

Андрій74

Степа привіт. Я теж хотів би помогти троха гриваками,або речами . Відпиши куда скидати(на який рахунок).Дякую.
Най го качка копне...

Bottlehunter

Завтра зайду на Головну пошту, там є офіс волонтерів "Допоможи фронту" (Сторінка в ФБ). Спитаю, чого їм треба зараз, і відпишуся тут.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Вчора передав решту зібраних нами грошей в ГО "Допомога Фронту".

Кажуть, що зараз солдати найбільше потребують інструментів для ремонту техніки (гайкові та накидні ключі, пласкогубці, молотки і таке інше), може в когось завалялися непотрібні на дачі?
Також потрібні простенькі компєютери та ноутбуки, для оформлення документації.

В групі ФБ (https://www.facebook.com/NaFront/timeline) завжди дописують про поточні потреби.

Дякую всім, хто долучився! Збір грошей і речей продовжується.

Най жиє Гуцулія!

Student

Доповідаю всім зацікавленим.
Машина куплена, вже у Львові на сервісі проходить то.
Фото машини не буде, наразі тільки буде фото ключів з техпаспортом.

Bottlehunter

Перекинув 700 грн. із зібраних нами на річниці на рахунок ГО "Допоможи фронту".

Зараз потрібні інструменти для ремонту техніки (гайкові ключі, викрутки, пласкогубці і таке інше). Може в когось валяється непотрібне на дачі?
Також потрібна комп'ютерна техніка: простенькі компи, ноутбуки для ведення документації та комплектуючі до них. Ну і завжди будуть доречні мило, засоби для гоління, кава-чай, цигарки, батарейки, засоби від комарів. медичні препарати.

Хто має бажання допомогти, зв'яжіться зі мною, або безпосередньо з волонтерами. Ось їхня сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/NaFront/timeline
Гроші та речі можна занести на Головну пошту, що на вул. Словацького.
Най жиє Гуцулія!

Student

Всім привіт.
От і сталось майже як гадалось.
Бус переданий бійцям. По очах начштабу було видно, що радів, як дитина новій іграшчі - каже, що джипів навезли, а перекинути вздовж фронту групу - виїжаємо на уралі - ну й зрозуміло що хтось це все змальовує відраз, а тут звичайний бус. Вікна затемнив самою темною плівкою.
В розмові йшлось про багато проблем. Отже є пропозиція надалі придумати, зібрати кошти та передати безпосередньо з рук в руки необхідне. ну й невеличке фото.

Bottlehunter

Може напиши, чого саме треба, та й будемо збирати потрохи.
Най жиє Гуцулія!

268 Гості, 0 Користувачів