Допомога АТО

Автор Synoptyk, 08.10.2014 13:13:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Student

Цитата: Bottlehunter від 05.06.2015 15:46:47
Може напиши, чого саме треба, та й будемо збирати потрохи.
Найбільше потребує взуття - ми привезли 2 пари на пробу місцевого (десь з Тернополя) виробництва, по типу сам волонтер (посередині на фотці) ходить вже 2 місяця, привезли на тестування. Ціна гуманна - 650грн пара, то питання літнього взуття. Ну звичайно, що краще саломони - так і сказав - з Дебальцевого винесли... по типу 3 дні не знімаючи взуття. Ну там є ще дещо, але основне те. Бо начштабу жалівся, що прийшли по мобілізації - половина в кросівках, друга половина хто в чому...
Це те, що ми реально зможемо зробити.

Андрій74

Не маю нічого проти щераз пацанам допомогти.Кажіть ,що треба?
Най го качка копне...

Bottlehunter

Дуже прошу не лишатися байдужими.

Давайте разом зберемо гроші та купимо кілька пар взуття для військових. Студент вище написав, ціна однієї пари - 650 грн. Якщо ніхто не проти, передам на це діло решту грошей, що була зібрана з річниці.

Гроші можна занести в паб "100 Рентген" або скинути мені на картку Приватбанку, реквізити дам в приват.

Ще в паб можна приносити мило, засоби для гоління, кава-чай, цигарки, батарейки, засоби від комарів, медичні препарати, інструменти і інші потрібні в побуті речі. Їх також передамо за призначенням.
Най жиє Гуцулія!

Андрій74

Стьопа номер рахунку в приват,пліз...
Най го качка копне...

deadmeat_junior

і мені якщо можна!

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Дякую всім, хто долучився до збору коштів, а особливо Андрій74 та Synoptyk. Вчора закупили цілий возик продуктів та побутової хімії і передали волонтерам.





Най жиє Гуцулія!

Student

Всім привіт.
Замовили тушняк, а я не знаю який і де купити. Був на шуварі, порекомендували таку.

inkognito

Певно вже запізно, але як знатний любитель тушняку на всі 100% можу рекомендувати ТМ "Здорово". Водиться в Арсенах
Resistance is futile

Student

Дякую.
Так і зроблено - 4 ящика вже по дорозі у Курахово. Вищого гатунку.
Дякую, що підтвердив мої сподівання

Synoptyk

Не хочу плодити нової теми та отже викладаю у цій, яка найближча за змістом.
Альбом: Дитячі малюнки з АТО. Луганщина 2015-2016 рр.
Якість там не дуже. Фотографувалось без спалаху...по закинутих шахтах, непрацюючих заводах, бліндажах.
Повна версія знаходиться тут:
https://goo.gl/photos/ZqzzjoJ8fKg4Dyt77
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Electri4king

Поправте посилання чи що..
"На цьому сервері не знайдено запитану URL-адресу"
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Synoptyk

Я змінив лінк. Тепер треба ставити лінк "спільного доступу"...
Раніше в гугл фото я цього не робив, але альбоми було видно???
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

292 Гості, 0 Користувачів