Розкопки підземних ходів Потоцьких(Франківськ)

Автор mitncik, 20.11.2011 23:22:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mitncik

Ітак, буквально недавно йшов я через "вали" і побачив що біля однієї з стін палацу вирили рів і в ньому орудує лопатаю пару гастарбайтерів людей. Підійшовши спитати, що вони там таке роблять я дізнався, що почалися розкопки підземних ходів з палацу Потоцьких. Ще трохи поговоривши, як потім виявилося з директором якогось історичного університету, я дізнався, що також можу прилучитися до цих розкопок. На наступний ранок я вже стояв готовий і у всьому старому і не потрібному біля місця розкопок. Ось пару фоток звідти:

Тут ми копали в суботу. На фотці трохи погано, але видно частини муру які впали під час війни і були закопані.

Ось під цією дошкою знаходиться вже відритий прохід в "підземелля"

Пару фоток з "підземелля"




Одна із знахідок для музею. Старовинна люлька

Також про ці розкопки написали в репортері:
http://www.report.if.ua/tyzhden/tyzhden/bilya-palatsu-pototskyh-vidkopaly-pidzemnyy-hid
Новина вже трохи застаріла на даний час, треба слідкувати за сайтом - можливо найближчим часом буде нова :)

Ростик

В цьому році теж бачив як відновили розкопки, прорили кілька метрів траншей, знайшли кілька люльок, 2-3 монетки. Розкопки вів місцевий Прикарпатський універ.

mitncik

Цитата: Ростик від 08.10.2014 20:36:38
В цьому році теж бачив як відновили розкопки,прорили кілька метрів траншей,знайшли кілька люлюк,2-3 монетки ...розкопки вів місцевий Прикарпатський універ...
Вони і досі риють, знайшли шмат якихось кірпічів і тепер квохчуть, що знайшли підземний бастіон

280 Гості, 0 Користувачів