Фіг-зна-де-я-є (гра така типу)

Автор Alter, 19.10.2014 22:12:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Коротко - гра  закидає гравця невідомо куди на гуглокарті, і він, користуючись панорамами, повинен максимально точно розібратись, де то він опинився. Після того тра зробити "ТИЦЬ" по карті і подивитись результат.

https://www.geoguessr.com/
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

manhattan

Прикольно, закинуло в Румунію..

YserL

Прикольна гра. Орієнтуюся по табличках)

Bottlehunter

Гм, мене першого разу в австралійську савану закинуло. Табличок чомусь не було, як і розмітки на дорозі. Я вирішив, жи то десь в Африці і отримав один бал)))
Най жиє Гуцулія!

Lesyk


:-)

Цитата: Lesyk від 20.10.2014 11:38:38
like a boss!
У мене було менше 500, тобто 400 із чимось, 5000 балів. Але пруфів не буде - я прінту не зробив.
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

Цитата: YserL від 20.10.2014 11:09:16
Прикольна гра. Орієнтуюся по табличках)

Угу. Особливо коли тебе викидає кудись на дах закинутого собору десь в сраці рашки чи в перукарню для собак в Австрії  ;D

Bottlehunter

Ай ем зе бос оф зе бос оф зе бос! Муа-ха-ха-ха!!!

Най жиє Гуцулія!

inkognito

Поставте-си Ingress від Google та Niantic,а потому си вимахуйтесь як дойдете хоча б до шостого рівня.Якшо-шо, то ми з Марічкою та Декстером валимосюь за Просвітлених(Enlighted,зеленого кольору).Недолік в забавки один-треба рухати власну сраку фізично,а не фапати попри монік.
Resistance is futile

Bottlehunter

Цитата: inkognito від 20.10.2014 22:03:13
Поставте-си Ingress від Google та Niantic,а потому си вимахуйтесь як дойдете хоча б до шостого рівня.Якшо-шо, то ми з Марічкою та Декстером валимосюь за Просвітлених(Enlighted,зеленого кольору).Недолік в забавки один-треба рухати власну сраку фізично,а не фапати попри монік.

То ти просто нам заздриш)))
Най жиє Гуцулія!

inkognito

ЦитуватиТо ти просто нам заздриш)))
Ти вотово чесно признайсі мені як ти то робиш?!Мій "злий плян" у стилі Дохтора Зло розкрито,рву волосся на голові(і на інших частях тєла про котрі тут недоречно згадувати).
Resistance is futile

Rost

Прикольна гра. Переважно шукаєш місто або село і таблички читаєш. Або по авто визначаєш. Але буває і складніше.
Одного разу степ та й степ. Пару машин, одна з них - Рено Дастер. Ну, думаю, десь біля Європи степи, типу Казахстана.
Виявилось - ПАР, отримав 0 балів ))
А найкращий результат за 5 геймів - 23426
https://www.geoguessr.com/results/Xlb1SZABQaHNgXJk

223 Гості, 0 Користувачів