Відбираємо відео з вилазок для ПОЛтва ТБ!

Автор Fidel, 27.10.2014 21:23:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Fidel

Вітаю дослідники! Для нового львівського відеопорталу "Полтва ТБ" (про нього вже писав у  категорії "ПЛАНИ") потребуємо відео з ваших вилазок по обєктах, щоби створити окрему тему "explorer lviv". Отже якщо ви маєте цікаве відео і можете ним поділитись щоб популяризувати вашу справу будемо раді!
Попередньо говорив з Bottlehunter - він в курсі справи і може витлумачити що і як.
Якщо є питання пишіть в темі.
Бажано відео заливати на екс і давати посилання.

Stinger


STALKER

Щось повинен мати зі своїх відях. Також в планах зйомка нових. Поділюся чим зможу.

Bottlehunter

Полтва ТБ це мистецький проект, який робить Fidel. Дуже файно, ІМХО, задуманий і реалізований. Тепер на ньому планується зробити розділ, присвячений Urban Exploration у Львові та навколо. Відео не з Ютубу потрібне для того, щоб була можливість щось скомпонувати із кількох сюжетів і ще й тому, що якість "сирих" роликів. як правило, краща.

Тому прошу допомогти проекту, хто чим може  ;) Це допоможе популяризувати наш ресурс. Посилання на залите відео (ex.ua чи інші файлообмінники) можна кидати сюди або в приват Фіделю.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

ну в нас більшість відео дуже темні, в полтві зі світлом не розженешся, можна доповнити колажем з фоток з рибалки в полтві, та іншими всякими, на ражунок відях, то не надто розженешся(

Roy

Маю багато сирого фото та відеоматеріалу(HD,FullHD) кидати на екс. юа буду вічно з укртелекомом.
Тому записав б на флешку та з приємністю поспілкувався з автором проекту.

Fidel, пиши в ОП, домовимось.
Meine Ehre heißt Treue

Fidel

супер.  - можемо зустрітись- я б перекинув файли. А хто має готові відео прошу кидайте на ex.ua з коротким описом та імям автора а я вже оформлю

Fidel

Цитата: stinger від 27.10.2014 22:14:55
Саме моє улюблене ;D  Автор Рой


А є у вас оригінальний файл?

Bottlehunter

Залив трохи свого, скинув лінк в приват Фіделю.
Най жиє Гуцулія!

Indigo

Скролив я сьогодні Fb і натрапив на сторінку ПолтваТБ, поскролив ту сторінку, а там - бац i Bottlehunter!
Видно шо на презентації шось цікаве розповідає. Короче фотка гарна, даю скрін зі сторінки - там вже є навіть один самолайк :)

Bottlehunter

Нас із Роєм запросили розповісти про Експлорер) То ми й розповіли.
Най жиє Гуцулія!

429 Гості, 0 Користувачів