Промисловий Калуш на вихідні

Автор Roy, 29.10.2014 22:46:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Добрий вечір шановне товариство. На наступні вихідні, а це в нас буде 8-9 листопада плануємо поїхати в Калуш.

Планується оглядини одного з найбільших західноукраїнських промислових об'єктів - Калієво-магнієвий комбінат, також кар'єр, прилеглі території та місто.

Ночівля на об'єкті або ж певно в якомусь локальному клоповнику мотельчику.

Наразі підписався я та Зеля.



Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Їхати чим? Ночівля на об'єкті (принаймі зараз) нам не конає, нажаль.
Resistance is futile

Roy

Маршрутка, поїзд, - без проблем з доїздом. Ночівля на об'єкті, це покаже погода. Якщо +10 тоді гут. Але то таке, мені байдуже де, можна і більш тепличних умовах.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Наразі -2 ... -1 вночі на 8-9 листопада, це кепсько. Все ж я за якийсь готель/хостел. Ну і +там відстані величезні, щоб побачити усе здалась би машина
Resistance is futile

Roy

Тоді мотельчик. Захолодно.

Які ж там відстані, що машина потрібна? http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.034942&lon=24.321756&z=14&m=b&search=%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%88
Все згруповано впринципі. А трансфер нічліг-об'єкт, думаю таксі чи маршрутка.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Ну тамка не тілько завод по виробництву магнію - там величезний хімзавод, олефіновий, сульфатний, очисні. Відстані там повір шикарні, колись самі переконались коли з Golemом ще Таврольотом їздили.
Resistance is futile

Roy

Ну та, але не забувай що там виробництво налагоджене, тому охорона, полазити хіба близько.
Тому власне на 2 дні й планую, щоб калійний оглянути, присвятити час на зйомки, а там багато чого цікавого ще може бути. Ну і як я зрозумів, практично все покинуте.
А товкти там машину на тверезу голову не айс думаю.  ;D 
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

На калійному комбінаті якраз охорони багато є, ніхто там фоткати не дозволить. Я туди колись потрапив тільки тому, що поїхав на Великдень зранку, відразу як паску посвятив. І на території нікого не було.

Олег правий, пішки там невесело буде ходити. Дуже великі відстані і дуже багато об'єктів, навіть якщо не брати до уваги працюючу промзону на півночі міста.

Готелі в Калуші є і вони порівняно недорогі. Коли італійці приїжджали, то жили тут: https://plus.google.com/109429273584356710622/about?hl=uk
Цей готель - викуплений і відремонтований під'їзд п'ятиповерхівки. За 240 грн отримували трикімнатну квартиру))) Зараз не знаю які ціни, можна передзвонити до них
Най жиє Гуцулія!

Roy

То шо там, на розваленому комбінаті охорона на кожному куті є?  ;D Не вірю.

Моє ІМХО, шо це є найсмачніший індустріальний об'єкт з того шо там є. Тому доведеться не попадатись. Ми з Зелею конспіратори ше ті, ну ви вкурсі.  ;D
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Resistance is futile

Бодьо

можу запропонувати поїхати машиною туди,але з розрахунку до світанку виїхати,цілий день там,відвідини всіх об*єктів і назад у нічний Львів.З мене  транспорт і хороша компанія,а з вас транспортні витрати(газ)
дзвоніть 0937401690
si vis pacem para bellum

YserL


Roy

Цитата: Бодьо від 03.11.2014 17:50:27
можу запропонувати поїхати машиною туди,але з розрахунку до світанку виїхати,цілий день там,відвідини всіх об*єктів і назад у нічний Львів.З мене  транспорт і хороша компанія,а з вас транспортні витрати(газ)
дзвоніть 0937401690

Скільки можеш взяти на борт осіб?
Meine Ehre heißt Treue

Бодьо

Цитата: Roy від 04.11.2014 16:43:36
Цитата: Бодьо від 03.11.2014 17:50:27
можу запропонувати поїхати машиною туди,але з розрахунку до світанку виїхати,цілий день там,відвідини всіх об*єктів і назад у нічний Львів.З мене  транспорт і хороша компанія,а з вас транспортні витрати(газ)
дзвоніть 0937401690

Скільки можеш взяти на борт осіб?

трьох,седан всетаки
si vis pacem para bellum

zelja

так нецікаво треба на 2 дня їхати

Roy

Їдемо наразі вдвох з Зелею, завтра, тобто в четвер бронюємо номер.

Вирішуйте, хто ще їде. Чекаємо до завтра.
Meine Ehre heißt Treue

zelja


251 Гості, 0 Користувачів