Вітання із ДН, Днем Ангела тощо

Автор Golem, 05.09.2009 22:41:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Вітаємо Олега з ДН, бажаю побільше яскарвих вражень, наснаги і задоволення від життя! Дякуємо йому за допомогу в Розвитку Експлореру і цікаві ідеї! Так тримати!
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Приєднуюся до привітань
Побільше бомбіків !!! Побільше індастріалу !!! І дофіга зачотниг фоток !!!

Fenriz

Всього Всього Всього найкращаго, шо може бути в тому житті, побільше екстріму та вражень!

yar-79

З Днем народження, прийми найщиріші вітання друже!!!

inkognito

йой, дякую усім - але виникла кепська помилка:

1) ДН у мене 23 грудня таки;
2) помилка виникла ймовірно тому, що ми із Golem'ом неправильно ся порузуміли під час спілкування в асі, у минулу п'ятицю пізнього вечора. Мною була запропонована ідея створити розділ де кожен бажаючий може привітати колєгу із ДН. Справа в тому, що власне у п'ятницю (04.09) був День Народження нашого колєги і мого тезко Олега (нік на форумі - Olege) завдяки якому explorer мав можливість попасти у найпотаємніші закутки костелу Ієзуїтів;
3) вітаю Олега із ДН, всяк благ, щастя, здоров'я немовля (і якісного дігу звісно);
4) 23 грудня таки організую незлу пиятику, про що звісно попереджу раніше.

Дякую колєги за привітання, переадресовую їх Olege!


Resistance is futile

Akella

ну тоді вітаю Олега з днюхою))всього найліпшого і найприємнішого))
хтів випити за здоров"я одного Олега,прийдеться випити за іншого Олега)))))
Akell me nice!

inkognito

   Отож бо, сьогодні Романа! Вітаю усіх Романів (у першу чергу Romchick'a, бо іно його тут Романом знаю) бажаю творчої наснаги, щастя, здоров'я, кохання, уваги кулєг. Ну і же би стояв як має бути коли треба. Усе інше - купите за гроші котрі  неодмінно заробите! Прохання дописувачів приєднуватись до вітань!

 P.S. Тему переіменував, маю надію так буде краще
Resistance is futile

Golem

Ну і нашого адміна Ромеля! Щисті, здоровлє, успіхів у його адмінських ділах і не тільки! Жеби сайт наш не завдавав клопоту, а лише задоволення!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

Romchika i Romela з іменинами))а також тих кого знаю з форуму хто по-батькові Романивич
Akell me nice!

zelja

приєднуюсь до привітань :)

Lacerta

Від дівочої половини форуму прийміть найщиріші вітаннячка Romchik i Romel з іменинами :-*
А також тих  хто по-батькові Романивич

Romchick

Всім велике-велике дякую за привітання!!

Roy

Всім Романам, Романовичам вітання, успіхів в цьому не завжди легкому житті!
Meine Ehre heißt Treue

Chuhaystur

Приєднуюсь до привітань наших Романів! Здоров*я, наснаги, високих звершень (особливо тих, що стосуються *дослідництва*) і, звичайно ж любові ;)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Bigdan

Боже не дай дотєнути до пенсії  :D

inkognito

   Нині святкує День Народження Golem. Користуючись нагодою бажаю йому здоров'я та щастя, ще більше друзів (та куліжанок звісно), творчих успіхів та здобутків, вдалих походів та вилазок. Маси цікавих об'єктів для дослідження!!! Ще раз мої вітання!!!

  P.S. До вітань приєднується YserL - не матиме можливості дописати тут ближчим часом через відсутність в Україні.
Resistance is futile

Stinger

Приєднуюсь до вітань, і хочу побажати Андрію по-перше міцного здоров'я, так як це саме головне, по-друге гарної вдачі, щоб завжди вдавалось задумане, ну і по-третє людського щастя, щоб по життю ні чого не приносило проблем та страждань) Вітаю!!!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

VeNick

2 Golem
Нехай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні як струна.
І добро не оминає хату,
Як не оминає світ весна.
Хай здоров'я, радість і достаток,
Сиплються не мов вишневий цвіт
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує тобі багато літ!
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Приєднуюсь до привітань! Здоровячка міцного бажаю і успіхів у всіх нових починаннях!
Meine Ehre heißt Treue

302 Гості, 0 Користувачів