Вітання із ДН, Днем Ангела тощо

Автор Golem, 05.09.2009 22:41:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lacerta

Любий Андрійко
Вітаю з Днем Народженя :D

Хай стане дійсністю все те,
Що сном і мрією здавалось,
Щоб радість скрасила твій дім,
А серце щастям наповнялось
Хай життя в тебе буде,
Як чудова та казка,
Легка, щаслива, ніжна й прекрасна!

P.S легкості та успіхів у всіх починаннях ;)

Akella

вітаю нашого адміна Голема з днем варення!!))всього прекрасного побільше,шоб заказчики вчасно розраховувались за виконану роботу,мінімум зОпалів  і побільше халяви!)))
Akell me nice!

Golem

Дякую всім! Тим більше Приємно шо не забуваєте, адже знайомі всі через сайт, тобто менше року :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Приєднуюсь до привітань! Щєйстє, здоролє і всього-всього найліпшого!

Lacerta

ВІТАЮ!!!! :D
Всіх Андрійчиків, Андрійовичів :D :-* ;)

Най щастя торкається Вас кожного дня, а біда оминає 10-ю дорогою!
Натхнення в будь яких починаннях!!! :D
:D :D :D :D :D :D
Ви чарівні ;) Адже не даремно дівчата гадають.:D ;)

P.S ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!!

Akella

всіх Андріїв з форуму вітаю з іменинами,щейстя,здуровля,і многая благая літа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akell me nice!

Stinger

приєднуюсь до вітань!!! Успіху і всього найкращого всім Андрійкам!!!)))))))))

YserL

Вітаю всіх Андрійків і особливо Голема із іменно-професійним святом. Всього найкращого.

Golem

Теж вітаю всіх решта Андріїв з нашим святом. І дякую всім за привітання і побажання! Буду старатися.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Вітаю всіх Андріїв (в нас їх багато :)) з іменинами!

inkognito

ну то я приєднуюсь до вітань (правда троха запізно). Жеби усьо було пучками, всьо будо чотко та меньше москалів.
Resistance is futile

Golem

Прийшла черга привітати заслуженого модератора форуму з трийцєткою(майже як однойменна зона у Львові). Бути таким же енергійним і відданим своїй справі, бдіть чистоту і порядок на форумі, мати ше більше вільного часу і завзяття для цікавих вилазок, щастя і порозуміння в сімї!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Ооо... то серйозно..  ;) Приєднуюсь до привітань!
Нехай завжди тобі усміхається доля! Міцного здоров'ячка і вдалих звершень! Успіхів у всіх аспектах життя!
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Олег бажаю тобі і твоїй Родині міцного здоровя, це найголовніще, щоб вдача тебе супроводжувала завжди і всюди, перешкоди на шляху не траплялися, а якщо навіть і випригнули б, то їх виріщення приносило моральне задоволення і фінансову вигоду. Знай, ми завжди поруч і ти завжди можеш покластися на мене.

yar-79

Ого! Прийми і мої вітання Олеже! Най ся жиє твоя родина моцною і заможною! І тобі міцного здоровля, багато грошей і ще більше цікавих можливостей!

Lacerta

Зимовий день, мороз тріскучий
і сніг летить неначе в казці
сміявсь малий Олег в колясці.
тепер вже зовсім Ти змінився
і не у каші тут причина.
Роки злетіли як не було
і став солідний ти мужчина.   ;)

Олежик  Друже!

Вітаю з Днем Народження :D Нехай щасття не оменає не тебе, не твою родину. А та чуйність та доброта з якою ти йдеш по життю ніколи не залишає, а повертається :)



Stinger

Приєднуюсь до вітань, і від себе бажаю вправності та досвідченості у всіх починаннях, затишку і достатку в родині, довгого цікавого життя, зі всіма його радостями та проявами, ну і щоб навколо тебе були завжди надійні перевірені друзі, які завжди допоможуть)

inkognito

Страшенно вам усім дякую!!! Не можу знайти навіть слів щоб висловити вам свою вдячність!
Resistance is futile

Bigdan

Вітання всього класного  :D

zelja

Приєднуюся до привітань.

166 Гості, 0 Користувачів