Вітання із ДН, Днем Ангела тощо

Автор Golem, 05.09.2009 22:41:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Belka

Доречі сьогодні 23 лютого міжнародний день стирилізації тварин.

inkognito

ЦитуватиДоречі сьогодні 23 лютого міжнародний день стирилізації тварин.

Це дуже сумно зважаючи на твій нік та поточне свято. мої співчуття  :)  :(
Иа без образ, only 4 fun - мої вітання!
Resistance is futile

Golem

Таааам, зрештою я думав шо хтось з дівчат все таки додумаєтьмя нас, хлопів, привітати з 23 :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Нічого, 8 березня то згадаємо їм ;D

Golem

До речі, вКонтакті написало, шо нині ДН Кшисі! Дівчат в нас на форумі не дуже багато. Так шо дутися не будемо а Дружньо привітаємо Кшисю з Днюхою! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! Бажаю щастя, везіння, багато любові, і гарних вилазок.

Hack

Можливо і варто створити нову тему, але думаю і тут народ підтримає!

Вітаю прекрасну половинку людства з святом восьмого березня!  :)


Golem

Ну вони нас не хтіли вітати, але тим не менше. Вітаю з днем народженням Тараса Григоровича Шевченка! :) Яке буде завтра, але вітаю нині, бо всі Вас нині вітають. Бажаю бути завжди красивими, усміхненими та щасливими!

ПС: А "восьмо ЄБЕрезня" най мускалі святкують
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Приєднуюся до вітань! Зара свято нагадує не свято прекрасної половини людства, а свято торгашів, які у цей день раХують кеш,піденімаючи ціни на квіти у три рази. Согодні галицький базар нагадував вулик, де всі бігають купляючи квіти, котрі ще стоять із пятниці на морозі із мінімум води. Дивлячись на це все нагадує цирк, де хлопець купивши 2 рази на рік квіти прагне підкорити дівчину. Даруйте дівчатам квіти не лише на день клари целкиНої і День валентина, а частіше, необовязково троянди, головне не квіти а приділена увага.

inkognito

Resistance is futile

Дануся

Спасибі за вітання=)Багато в нас дівчат(мається наувазі активних у вилазках)?=))

YserL

Вітаю мегазачотного модератора inkognito із річницею на форумі. За цей рік пройшов шлях від користувача до модератора.
Побажаю подальшого зросту, міцного здоровя, поменше акеогольних вилазок і побільше індастріалу!

zelja

Приєднуюся до привітань :)

inkognito

йой, красненько дякую друзі!
Resistance is futile

Romchick

ВІТАЮ!!! ВІТАЮ!!! ВІТАЮ!!!ВІТАЮ!!! ВІТАЮ!!! ВІТАЮ!!!

Stinger

Приєднуюсь до вітань! я от сам тіки що дізнався що вже більше року на форумі, тобто Дата реєстрації:    13.02.2009 20:40:24  :o  тож ми вже ветерани експлорера!  ;D

Chuhaystur

ВІІІІТАЮ, ДРУЖЕ!))))))) ;) (скормненько, зате щиро))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Fenriz

Вітаю!!! вшього най най най !!!

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Супер-модератор, друг та просто хороша людина! Вітаю!!! :)
Meine Ehre heißt Treue

241 Гості, 1 Користувач