Фортеця Перемишль, обговорення

Автор Golem, 19.06.2009 15:39:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Тема про Форти Перемишля тут.

Ну от ти сам собі і відповів. Взяти хоча б той самий реліктфайндер :) Думаю при тій кількості тем шо є зараз - повністю вистачить "Військових Обєктів" і "Краєзнавства" Якшо їх буде значно більше - створимо окремий підрозділ.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lubko

угу. я от просто засумнівався чи в той розділ форуму оце вмістив. бо є деяка неоднозначність.

а про більш давні/історичні замки і фортеці найпотужнішим певно є http://www.castles.com.ua/
Gott mit uns..

Golem

В той, в той. Використовувалися для воєнних цілей - значить військові обєкти. Також тут же лежать і з Форту Тараканів, і з інших подібних місць
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lacerta

Маю бажання скласти компанію;-)

Lacerta

Новоград - Волинській укріп район (далі УР) який входив в систему УРів Лінії Сталіна, які будувались до 1939 р. На старому західному кордоні СССР та Польщі
Що буде цікавить запитуйте обов'язково відповім, а зараз друкувати лінь ;-)

atlas1975

Колись, коли я полюбляв дивитися телевізор, польські канали,  з поміж багатьох дуже цікавих, я любив оглядати "Кулінарне подруже з Робертем Макловічем" - на перший погляд кулінарна програма, однак автор та ведучий , напіввірменин за походженням, окрім безмежного почуття гумору мав завжди схильність популяризувати усілякі визначні місця, зокрема він побував в Перемишлю, та в одному з фортів зокрема http://www.tvp.pl/styl-zycia/serwisy/kuchnia/podroze-kulinarne-roberta-maklowicza/wideo/przemyski-smak?start_rec=56 , - шкода шо ніде в неті я не знайшов збірку його вже досить численних подорожей (Ю Туб досить фрагментарний та малочисленний стосовно серій з Макловичем); повірте, всілякі там Бурди та інші морди не рівняються цьому досить ерудованому та взагалі дуже цікавому чоловікові. На вказаній ссилці відео, - серія саме про Перемишль.

inkognito

Код Select
Op?ata wynosi 12 z?otych za dost?p na 30 dni lub 120 z?otych za dost?p na rok. Umo?liwia ona ogl?danie wszystkich materia??w wideo na tvp.pl
  без 12 злотих на місяць чи 120 на рік ніц не показує нажаль...
Resistance is futile

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Student

Привіт.
Стосовно фортів на півночі - на півдні так само є великі форти, але на відніму по ту сторону Сану вони не реконструйовані, та знаходяться в першозданому вигляді - тобто зроблені природою.
Насам перед 7 форт - великий за площею з великою кількістю підземних переходів майже повністю зберігся.
Далі цікавий 3 форт (2-й майже не зберігся, та й там немає шо подивитися), 4-й форт достатньо цікавий, але як і 2,3,зроблені з цегли, тому майже не зберігся, хоча є пару підземних казематів. 5 форт знов таки більш сучасний так само з декільками потернами, які достатньо цікаво проходять по розташуванню форту. 6 фотр таки дарма їхати, тим більше ровером, тому що далеко в ліс, хоча дорога є, ну й про 7-й писам.
На другому боці Сану - 12-й форт найкраще зберігся, там музей - години на 2-3 - 9 злотих з людини. 13-й реконструюють поляки - достатньо цікавий з довгою потерною, яка веде до зворотньої сторони рову.
14-й можна не шукати, як сказав місцевий його зруйнували, коли будували при залізниці базу.
Висновок такий.
Машиною за 2 дні можно побачити всі форти, але поверхово, витративши на кожен форт в залежності від стану від 15 хв наприклад на 2-му або 6-му форті, ну максимум 20, до 3-4х годин у великих фортах по типу 1, 7, 5. Ровером не так просто дістатися до 3 фоту - там дорога по серпантину вгору, 6 кілометрів до 5 вгору по лісній дорозі, між 6 і 7 фортом не знаю - дорога є, але я машиной обїхав через Перемишль.
Між іншим, якщо вже доїжати до 7 форту, то зразу тре заїхати до палацу, який поряд (відносно).
Якщо досліджувати а не ставити відмітку що був, то як мінімум тиждень.

explorer

Теж нещодавно були там, в т.ч. в форті на Знесінні (менший форт першого кільця, але краєвиди негірші ніж з нашого Знесіння). Дуже рекомендую зайти в книгарню на куті біля східного моста (поблизу Tadeusza Ko?ciuszki 7  http://goo.gl/maps/UQf9J ) там купа самої різної літератури про фортифікацію Перемишлю. Навіть путівник "ровером по всіх фортах" :)

279 Гості, 0 Користувачів