Автор Тема: Бомбосховище під одним з корпусів заводу Львова.  (Прочитано 4217 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Soulstorm

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 295
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вирішили ми з другом відвідати сховище на Курмановича, вибрались, померзли, залізли, побачили там затоплене гниле приміщення і засмучені пішли в сторону Городоцької. Тут згадалось, що давно був на """"", але не робив фоток. І, оскільки нам бракувало кудись нормально залізти, рішення було прийнято без довгих роздумів ;) Дійшли до потрібного місця, помахали рукою сторожу на прохідній і пішли в обхід тої прохідної. Трошки матюків, високих парканів, колючого дроту і магії телепортації і ось ми вже пакуємось у ВШ-у, яка знаходиться навпроти тої ж прохідної, тільки з другої сторони. Було страшнувато, але чи не заради цього ми це робимо? ;) І зустрічає нас ВШ таким от "дітородним" тунельчиком, як виразився мій друг, але в дещо іншій формі.

Далі потрапляємо у кінець коридору, доовжелееезного коридору, в у сторонах якого знаходиться решта приміщень.

Спершу йдемо в сторону, де капало щось, там стоять баки з водою. Не надто приємна кімнатка.

Потім потрапляємо в другий склад ЦО, яких там було, якщо вірити карті, то штук зо шість.
Біля входу через двері з совдепівською гнилою сигналкою висить таке щастє.

І таке, але не таке воно вже й щастє, порівняно з першим))

Також там було трошки совкотехніки, в лиці дозиметрів і куска радіостанції.

І акумулятори до тої всьої тєхніки.

Ну і більш нічого цікавого не залишилось. Далі виходимо і милуємось гермоворотами, які пропустили, вилізши з труби.

Потім ідемо в двері збоку і усвідомлюємо, що там сходи, які ведуть на прохідну. Файно собі об...лякавшись плааавно закриваємо герму до сходів( на ній було стільки салідолу, що вона не могла закриватись не плавно ;D) і йдемо досліджувати далі.
Перша бічна кімната того коридору і шафки у ній. Багато, скажу я вам, шафок.

Ось закінчуються ряди з шафками і перед нами постає спортзал.
З гнилими грушами, які виглядають, як робота для криміналіста( дуже ся вибачаю за таку калову фотку, не побачив тоді, що вона погана)

З плакатами Арні та інших зірок бодибілдингу вперемішку з содвепівськими дівчатками

З козлом( чи бараном, чи як то парнокопитне ся низиває))

І з прекрасним дзеркалом, побачивши яке, у мені прокинулась 13-річна дівчинка і закричала сонним голосом "бат фірст, лет мі тейк е  селфі!"

Отже, згрішивши перед зеркалом з камерою, пішли далі. А далі були душові та туалети, розраховані на значну кількість людей.

Навіть джакузі, чи щось на подобі того)

Дуже сподобалась затишна така кімнатка, вроді як передбанник.

І плакат з одним з перших прототипів сучасного ПК - ПЕВМ ПК-1 (фотознимка також паскудна, пардон)

Ну і, власне, сама баня. І купа сміття в ній накиданого. :-\

Вилазимо з тої бані і екстагуємось назад в основний коридор, але вже в самому його кінці. Тепер ідемо по іншій стороні назад.
Першою нам попадається вент-кімната, або, скоріш, те, що від неї залишилось. Сумна картина.

Наступні кімнати були підписані, як склади ЦО. В деяких тру дігєрський хОбар, в деяких цікаві ніштяки в перемішку з тоннами хламу.
Дитячі протигази ДП-6 З такими ж дитячими фільтрами.

Засоби катувань біженців руссо турісто. ;D

І вищезазначені ніштяки і хлам.

Але найцікавіше на тому складі це 2 виходи на вулицю через ліфт, вхід до якого перекривають 4 пари гермоворіт. Краса.

На останньому фото видно, що на тих воротах змазки більше, ніж на моєму коханому ровері :)
Наступний склад це гори ящиків з ГП-5 і трохи протигазів закритого циклу ІП-46, а також кілька ящиків з аптечками.

Один з небагатьох непобитих часом стендів.

І ще один.

Далі друга венткімната. В такому ж стані, як і перша, зустрічає нас гарним набором вимикачів.

Одна з табличок на складах.

І останній склад, відзначився найцікавішим вмістом.
Його паспорт.

І хрєновіна учєбная. Себто дитяча хрєновіна, а-ля хімза.
Ось так виглядала за життя.

А так виглядає зараз.

Навіть хрест для неї в куточку поставили( втф??).

І кілька протигазів Нерехта не у надто хорошому стані, але можна нап"ялити на писка.

На цьому наша подорож закінчилась, збираємось на вихід. Ще хотіли зайти у дизельну, але надто голосно було відкривати герму, бо вона стоїть поруч з гермою, що веде на прохідну. Але скажу вам, що ,за попереднього мого візиту, дизель був ідеальним. Мабуть, тому я і закрив до герму до нього, хто зна.
Взагалі, сховище здоровенне і в досить гарному стані, місцями :).
Обговорення туво
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6897.0.html
Розшарити F VK G+

Soulstorm

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 295
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Недавно вирішив на пошуки великого і легендарного сховища, про яке всі знають, але ніхто його не бачив) Отож заінсталився, роздупляюсь собі, навколо всьо тихо і гарно, серце калатає. Ітого, через хвилин 40 блукання територією методом перебіжок з кущів в кущі, після зустрічі з монтєром, я бачу ЇЇ, завітну ВШу. Отака вот вона зімой і лєтам зелена собі стоїть. Як виявилось, вона зовсім не від легєндарного і ніразу не від великого, але тоже цікаво стало)

З іншої сторони будиночку такий гарний вхід, я вже готовий до чогось крутого)

Інсталюсь в вшу, оцінюю обстановку і бачу, що треба телепортатора. Телепортатор так довго телепортірував, що це все зайняло аж дві ходки по годині телепортірування. І от шо я бачу, коли потрапляю всередину

Зліва знаходиться приміщення з туалетами. Від здивування, що вони не засрані і не розвалені мене ах похитнуло і фотка вийшла крива, як дідько.

Там же і умивальник(засвічений ліхтарем чуть), вода в комплекті.

Виходжу в коридор і розумію, що то далеко не таке велике і круте сховище, як я думав. Хоча на це вказувала ще і глибина аварійного виходу, десь біля 1,8-2 метри.

Від коридору ідуть кімнатки, майже всі пусті, як мій шлунок, на той момент.

Одна з найцікавіших))

Чуть менш цікава)

Вентиляційна скромна, але чистенька і робоча.

Ще була кімнатка "зв`язку", якшо можна так іі назвати через два телефони) Робочі телефони.

Порадували наклейки на стінах - нові і гарні.

На стінах були не тільки наклейки.

І всьо закінчується класом, з унилим стільчиком і такою ж дошкою. Ну і насмерть завареною гермою.

Взагалі, сховище цікаве тим, що виходить прямо в цех без перепаду висоти, бо цех знаходиться на рівні підвалу, з дуже високим потолком. Цікаво, вопщем. Але воно того не вартувало, стільки мудохатись заради такого)
Розшарити F VK G+