Автор Тема: Входи і Вентшахти бомбосховищ  (Прочитано 268558 разів)

2 гості дивляться цю тему.

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1571
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Re: Входи і Вентшахти бомбосховищ
« Відповідь #140 : 11.02.2010 00:17:49 »
Бомбосхвовище на Городоцькій 76, маг. "Адідас". Будинок - класична "сталінка", 50-х років забудови. В подвір'ї будинку знаходиться спортивний майданчик на підвищенні, також там і замічена ВШ. Імовірно, вхід туди з підвалів будинку.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
« Відповідь #141 : 16.02.2010 20:50:13 »
Проходив повз Алмазінструмент.Крізь паркан замітив 4 ВШ.Біля сервісного центру Panasonic, хотів сфоткати ВШ отут і почався весь двіжняк.Мене замітила бабця охоронець, яка в свою чергу покликала своїх колег по роботі. До мене направилися два молодих охоронця. Поки вони наближалися мені довелося стерти фото.Почали погрожувати забрати фотопарат так що довелося їм показати що окрім моєї собаки в фотознімках більше нічого нема.Взагалі мені сказали що на їх території нічого фоткати не можна. І вже було ними зловлені пару людей в яких кофіскували фотоапарати.
Бомбік там однозначно є тому що сам бачив вхід на якому писало ВХОД В УБЕЖИЩЕ.Ну і нарухав я 5 ВШ навіть не заходивши практично на саму територію.А вдалині бачив ще пару ВШ.Так що бомбарь там дійсно великий.
Вибачайте,що не вдалось зберегти фото.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 496
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #142 : 16.02.2010 21:10:44 »
   Бачили ми ті ВШ, ну принаймі я та Zelja точно. Фоткати не пробували, бо нагоди небуло. А конфіскувати у тебе ніц не можуть - якшо все-таки кретин-загроза --> поясни їм, що зараз ментовоз викличеш із дебільного, попроси до себе керівника СБ. А їм можна дошити незаконне заволодіння майном. Їй Богу допомагає (та вся правда на нашому боці). Хто вони такі? На основі чого у тебе можуть забрати камеру? Це ДержОргани, МНС, МВС, СБУ, поліцаї?
   А витерті фото насправді зазвичай гарно відновлюються, якшо ти картку не форматнув!
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #143 : 24.02.2010 11:06:40 »
Часто буваю біля Роксу. Так от в подвір*ї сусіднього будинку (вул.Федьковича/Ярослава Пастернака - в*їзд до Роксу з сторони Тургенєва) є вент.шахта. Точно не знаю, чи то бомбік, але схоже, крім того рокс збуку, може якось з ним зв*язано. Лівіше біля смітників є ше один вхід, але зараз він в *опу завалений. Ше рік тому він був набагато чистіший. Навіть якісь двері проглядались. Здивувало, шо решітка на шахті дуже міцна і здається не відкривається. Один вхід певно з підвалу будинку, інший біля смітників. Якшо воно займає площу всього подвір*я, то воно досить велике, крім того напевно не тронуте, але як туда попасти поняття не маю. Фотки входу біля смітників нема, бо телефон її не зберіг.
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 282
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #144 : 25.02.2010 23:34:12 »
Часто буваю біля Роксу. Так от в подвір*ї сусіднього будинку (вул.Федьковича/Ярослава Пастернака - в*їзд до Роксу з сторони Тургенєва) є вент.шахта. Точно не знаю, чи то бомбік, але схоже, крім того рокс збуку, може якось з ним зв*язано. Лівіше біля смітників є ше один вхід, але зараз він в *опу завалений. Ше рік тому він був набагато чистіший. Навіть якісь двері проглядались. Здивувало, шо решітка на шахті дуже міцна і здається не відкривається. Один вхід певно з підвалу будинку, інший біля смітників. Якшо воно займає площу всього подвір*я, то воно досить велике, крім того напевно не тронуте, але як туда попасти поняття не маю. Фотки входу біля смітників нема, бо телефон її не зберіг.
це Федьковича 38 (було вже) фотографії тут:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,69.60.html
Розшарити F VK G+

ostik

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #145 : 27.02.2010 22:10:32 »
сьогодні гуляючи ми з Пасьою наткнулися на вент шахту(можливо). вона знаходиться на території Винниківського інтернату. імовірно це бомбосховище, але виглядало воно дуже малим.
Розшарити F VK G+

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #146 : 01.03.2010 22:58:21 »
Не ображайтесь, але більше схоже на шось зв*язяне з комунікаціями.. :-\
Розшарити F VK G+

YserL

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 521
    • Перегляд профілю
« Відповідь #147 : 02.03.2010 06:51:46 »
Дивився у вент шахти на території медіституту, глибина залягання 50 см, арочна конструкція, висота арки 1.5м. Йдуть тепло і водотруби, кабелі. Виходи в підвал корпусів.
Розшарити F VK G+

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #148 : 08.03.2010 04:34:11 »
бомбосховище на городоцькій (якшо не помиляюсь 335 номер) (біля метро) судячи з кількості ВШ є досить великим, розміщене взовж будинку, основний вхід напевне з підвалу. фотки робив ціліфоном:
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 496
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #149 : 08.03.2010 18:37:12 »
колись там працював, тілько із другого кінця будинку. Бомбік дійсно є, себто був = із вказаного боку у підвалі усе переобладнане під холодильники.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #150 : 10.03.2010 16:09:44 »
Не підкажете що то за веншахти, до бомбіка?
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1258
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #151 : 10.03.2010 16:39:09 »
А хто ж то її бідну викорчував і на бік поклав? :)

Схоже на вентиляцію підвалу 100%
Розшарити F VK G+
Дігери всіх країн єднайтеся!

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #152 : 10.03.2010 18:54:37 »
Дякую, бомбік буду шукати в іншому місці)) викорчована  бо писав з телефона, а він зараза їх розвертати не вміє
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #153 : 11.03.2010 14:48:16 »
Дубиль ту. А це?
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
« Відповідь #154 : 11.03.2010 15:12:01 »
Перша фотка то напевно ВШ бомбосховища.А залізти туда можна?Чи вона засипана?І яка адреса?
А друге навіть незнаю :-\
Розшарити F VK G+

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #155 : 11.03.2010 16:34:28 »
Це у Франкіуську біля роддома. ВШ оглянути нормально не вишло, треба буде якось вечором сходити. То друге знаходиться метрів за 20 від першої ВШ, думаю вони від одного об'єкту.
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

deadmeat

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 90
    • Перегляд профілю
« Відповідь #156 : 11.03.2010 20:58:08 »
Цитувати
бомбосховище на городоцькій (якшо не помиляюсь 335 номер) (біля метро) судячи з кількості ВШ є досить великим, розміщене взовж будинку, основний вхід напевне з підвалу. фотки робив ціліфоном:
Був там, за метрів 50 від тих ВШ знаходиться такий собі земляний насип з трубою і щось схоже на люк присипаний листям. думаю що треба сходити перевірити.
Ось фотки
Розшарити F VK G+
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 293
    • Перегляд профілю
« Відповідь #157 : 11.03.2010 21:18:56 »
2 дед міт
Це є колектор :)

це колектор, але не нашого рідного гуффна. Там маленька дренажна труба + кобель-анал від УркТелекому (Інфоком тамко також має свої дроти). Знаю, бо працював там коло 1,5 року
Розшарити F VK G+

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #158 : 11.03.2010 21:52:04 »
Бомбік на Шевченка, біля елеватору по дорозі в Рясне. Я вже про нього писав, тепер докидую фотки. Кругла споруда і спраді затоплена в підвалі. Напевно з того підвалу є вхід в бомбосховище. В середині споруди на стіні є якийсь великий пульт управління. Може то був якийсь КПП. Зверху на вент шахті є люк. Напевно бомбік теж затоплений  :(
Розшарити F VK G+

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #159 : 11.03.2010 22:15:21 »
вул.Івана Франка 61. Будівля інституту "Военпроект". За часів совєтів один з найстратегічніших інститутів. Зараз майже все здається під офіси. Під будівлею зі сторони двору є 2 входи в ПРУ(противо ракетное убежище), до сих пір червоною фарбою написано. В мене тато там працює, час від часу буваю на стоянці, кожен раз милуюся натписами і підвищеннями з землі, що розташовані біля входів. Коли наступного разу буду - обов*язково сфоткаю. Тато працював в военпроекті в 80-х, казав шо проводили дні ЦО. Дуже серйозно до цього відносилися, заганяли всіх в бомбік(він, доречі здоровий), розказували шо до чого, не протигази, дозиметри, бо в інституті працювали толкові інженери, праця була звязана з проектуванням військових об*єктів, енергетичним, іншим забезпеченням, деколи навіть ракетних точок  :o От так от...
Пробачте фоток поки шо нема. Вент шахт також не замічав, очевидно вентиляція зробленя якось хитро, або я не догледів..
Розшарити F VK G+