Автор Тема: Входи і Вентшахти бомбосховищ  (Прочитано 268560 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
Re: Входи і Вентшахти бомбосховищ - 2
« Відповідь #240 : 21.11.2011 01:05:54 »
Ходили з другом пограти в настільний теніс, прийшли в 11.30, а він виявилось відкривається в 12. Того ми пішли в найближчий двір сісти а лавочку і почекати, ам я й надибав вент.шахту. Стоїть посеред двору, біля якихось гаражів. Завалена сміттям. Вхід напевно з підвалу будинку. Героїв УПА(Тургенєва) 76-80. Будинки на вигляяд 50-х років.
Розшарити F VK G+

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 42
  • Стать: Чоловіча
  • UrbanExplorer
    • Перегляд профілю
« Відповідь #241 : 26.01.2012 01:31:03 »
Гуляв Я і Дімася2808 біля автовокзалу LVIV і найшли дві ВШ засипаних до верху сміттям і вхід в бомбік який закритий гратами на колодку! Пробував зламати! Взламав але не колодку а грати! І через 1 хвилину прийшов охоронець і зпитав що я роблю на охороняемі території в 12 ночі ! Я йому зказав що приперло! І внас невийшло туди попасти
Розшарити F VK G+
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

SANECKA

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 226
  • Куплю машини в маштабі 1/43
    • Перегляд профілю
« Відповідь #242 : 26.01.2012 09:28:44 »
Цитувати
Гуляв Я і Дімася2808 біля автовокзалу LVIV і найшли дві ВШ засипаних до верху сміттям і вхід в бомбік який закритий гратами на колодку! Пробував зламати! Взламав але не колодку а грати! І через 1 хвилину прийшов охоронець і зпитав що я роблю на охороняемі території в 12 ночі ! Я йому зказав що приперло! І внас невийшло туди попасти
Це місце вже було описане в нас на форумі,правда туди попасти так ми і не змогли.Бомбосховище скоріш за все використовує автосервіс, як склад.
тут є фото
І 43 відповідь прочитай на третій сторінці.
Розшарити F VK G+

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 42
  • UrbanExplorer
    • Перегляд профілю
« Відповідь #243 : 30.01.2012 00:25:24 »
вент. шахта на вул.Стрийській, десь в районі буд.75, в дворі (недалеко від автовокзалу) Це за магазином, тому можливо вентиляція підвалу, правда зараз повністю засипана сміттям.
Це вмене на районі i щось ніколи не звернув уваги на це ВШ ! Я як побачив це фото то зразу побіг роздивлятися це вш і що знаходиться біля нього!
Є якійсь вхід під нахилом! Метрів з 20 від вш! Походу вхід заварений або закритий зі сердини бо колодки на ньому нема!!!
Розшарити F VK G+

lutandr

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #244 : 03.02.2012 13:05:23 »
Хотів сказати про об'єкт на перехресті стрийської-наукової в парку боднарівка, фото вже викладали тут. Це не теплотраса а засипане бомбосховище, це точно - в кінці 80 на початку 90 буду чи малим мав можливість туди трішки залізти )) Також бачу, що на форумі не розкрита тема колишнього австрійського цегельного заводу і заводу блокобетонних виробів на стрийській.
Розшарити F VK G+

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 42
  • UrbanExplorer
    • Перегляд профілю
« Відповідь #245 : 05.02.2012 00:13:02 »
Хотів сказати про об'єкт на перехресті стрийської-наукової в парку боднарівка, фото вже викладали тут. Це не теплотраса а засипане бомбосховище, це точно - в кінці 80 на початку 90 буду чи малим мав можливість туди трішки залізти )) Також бачу, що на форумі не розкрита тема колишнього австрійського цегельного заводу і заводу блокобетонних виробів на стрийській.
Це не бомбосховище 100%
Хіба можливе бомбосховище розміром 5х5 і глибиною 0.5м під землею!
Там крани і труби подачі холодної води на церкву!!!
Розшарити F VK G+

lutandr

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #246 : 07.02.2012 15:47:54 »
Це не бомбосховище 100%
Хіба можливе бомбосховище розміром 5х5 і глибиною 0.5м під землею!
Там крани і труби подачі холодної води на церкву!!!

Добре, а чого тоді робили вент шахту збоку - цегляний квадратний примурівок, на якому раніше була металева конструкція для вентиляції. Воно завалене сміттям, ми спускалися туди на глибину зо 2 метри колисью. Це неподалік від озера, якщо ми говорим про одне і теж.
Розшарити F VK G+

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 42
  • UrbanExplorer
    • Перегляд профілю
« Відповідь #247 : 17.02.2012 21:22:05 »
Гуляв собі я та Дімася 2808 в районі податкової,і найшли 3 ВШ вони між вулицями Стрийська та Лазаренка як ми побачили дві з них  засипані до самого верху сміттям, а до третьої ми не підійшли бо вона знаходиться за бетонним забором.
Входу ми не найшли, скоріш завсе вхід знаходиться у підвалі одного з будинків...

Ось і фото.
Розшарити F VK G+

Romchick

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 220
    • Перегляд профілю
« Відповідь #248 : 18.02.2012 01:18:39 »
В бомбосховище, вентшахта якого, на останній фотці попасти може кожен бажаючий. Зараз в ньому кафе Анна-Марія))))
Розшарити F VK G+

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 42
  • UrbanExplorer
    • Перегляд профілю
« Відповідь #249 : 18.02.2012 21:43:24 »
Сьогодні проходив біля заводу ЛЗБВ на персенківці і побачив на території заводу бомбосховище яке має один вхід і дві вентшахти.
Пробува зайти на територію заводу але охоронець зразу випроводив мене з території і сказав що щераз побачить то голову відірве! Як я побачив той охоронець є алкоголік,думаю 0.5 слави і можна туди залізти...

Ось одне фото.
Розшарити F VK G+

Hel_2

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 42
  • UrbanExplorer
    • Перегляд профілю
« Відповідь #250 : 18.02.2012 22:18:11 »

Добре, а чого тоді робили вент шахту збоку - цегляний квадратний примурівок, на якому раніше була металева конструкція для вентиляції. Воно завалене сміттям, ми спускалися туди на глибину зо 2 метри колисью. Це неподалік від озера, якщо ми говорим про одне і теж.
Так ми говорим про одне і теж так називаєме (бомбосховище).
За вентшахту, я незнаю для чого її там робили!
Ну я з тобою не поспорю,підлога знаходиться навіть більше ніж два метри від рівня землі.
Я говорив за то що стеля знаходиться на глубині з пів метра від рівня землі.
Розшарити F VK G+

Dima_Bear

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 90
  • Ще вчора сьогодні було завтра.
    • Перегляд профілю
« Відповідь #251 : 22.04.2012 01:51:42 »
Цікава ВШ в Харкові, біля одного з Університетів:

Вентиляцій кіоск метрополітену, модернового вигляду :) (знімав на ходу з автобуса)

Розшарити F VK G+

ZED

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 179
  • Everybody lies!
    • Перегляд профілю
    • Vkontakte
« Відповідь #252 : 13.05.2012 05:45:47 »
Вчоора гуляв Погулянкою і надибав тут таке:
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 574
    • Перегляд профілю
« Відповідь #253 : 15.06.2012 22:27:18 »
Бомбік біля цирку

Розшарити F VK G+

Soulstorm

• Сепаратист
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
« Відповідь #254 : 09.01.2013 15:27:20 »
Згадав про нібито недоступний бомбік біля Стрийського ринку, прямо навпроти ВШ є під"їзд з домофоном, заходите в нього, за сходами догори спуск в підвал, який і є тим бомбіком.Коли я там був було відкрито, не знаю, як зараз.І він ніфіга не є такий великий, як писалося вище, і вхід чомусь лише з одного під"їзду.Також напроти ВШ є спуск донизу, це підвал старезний, який знаходиться, як я зрозумів над бомбосховищем.
Розшарити F VK G+

Drkaid

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 3
    • Перегляд профілю
« Відповідь #255 : 21.01.2013 16:48:52 »
Також засипане бомбосховище на Котляревського(навпроти 5 лікарні у дворі дому. Є ВШ та 2 засипаних входи.
Розшарити F VK G+
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #256 : 21.02.2013 22:42:08 »
Згаданий вже колись інститут "Военпроект". Вент.шахта підвалу і заодно протирадіаційного укриття (ПРУ). Збоку ще є двері входу в підвал і табличка "<-ПРУ"
Розшарити F VK G+

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #257 : 21.02.2013 22:45:56 »
Військовий госпіталь на Личаківській. У внутрішньому дворику кілька великих вент.шахт. Вхід напевно з одного із корпусів, або із кожного окремо.
Розшарити F VK G+

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #258 : 21.02.2013 22:54:48 »
Будівля структури ГалРемЕнерго на Козельницький. Будинок років 30х 50х мабуть. Посеред саду-городу класична вент шахта з запасним виходом, збоку до будинку прибудова - вхід в підвал, заодно бомбосховище. Можливо ще один є зсередини.
Розшарити F VK G+

Sasha1990

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #259 : 21.02.2013 23:00:32 »
Завод телеграфної апаратури. Вент шахти з різних сторін прибудовані до стін. Чув чутки, що він розрахований був на ведення виробництва в умовах війни, тому під землею є поверхи підземних цехів, у які в військовий час повинне бути перевезене, перенесене обладнання і люди. По тунелях можуть їздити машини і грузовики.Не знаю чи правда. Зараз працюю в приміщенні заводу "Полярон", який в свій час славився причасністю до військової промисловості. Чесно кажучи нічого цікавого поки що на його території не бачив, але дух комунізму і готовності до війни в його розвалених стінах присутній))
Розшарити F VK G+