Екстримальний квест.

Автор Soulstorm, 03.12.2014 22:17:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Soulstorm

Натрапив мережі на отаку от новину http s://v k.com/extrem_kvest і подумав, чом би і не показати смертним що дірерс нат дед :)
Отож, чи не бажає хто приєднатись до команди, чи може навіть створити дві групи для міжексплорерівського змагання?
Відбудеться сеє дійству 6 грудня, тобто цієї суботи. Початок заплановано на 9:30 і тривати повинно десь до 5-6 години. Хто забажає, пишіть тут, або у пп, будемо домовлятися.

Bottlehunter

Ідея непогана, тільки дивно, що не зустрів інфи про проведення квесту раніше. Організатори чомусь не написали ні в нас, ні в котійсь з популярних груп ВК. Сподіваюся, причина не в тому, що уроки треба було робити і не було часу))) Крім того, не зовсім зрозуміло, куди підуть зібрані з команд гроші. "На АТО" - дуже розпливчасте пояснення.

Написав чувакам в приват, щоб трохи прояснили ситуацію.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Отримав відповідь від організаторів. Дігерського в тому квесті мало, зверніть увагу на фразу " і найцікавіше - ви спуститеся у підземний тунель, що колись був реальним військовим об"єктом. тому вам знадобляться ліхтарики ;)". Тому мабуть цього разу я пас, буду вдома порєдки до свят робити.

ЦитуватиДень добрий! квест буде відбуватися як класичний квест, але з усякими цікавими елементами. Ви отримаєте аркуш із завданнями. Треба буде здогадатися, в яке місце бігти - там буде розгадка. А ще будуть агенти - тобто треба буде здогадатися і за картою вирахувати, де знаходиться агент, та ще й правильно до нього звернутися (кодовою фразою). Кожен агент дасть вам якесь завдання, щоб виконати на місці: це може бути гра когось із команди проти агента, це може бути стрільба (на влучність), це може бути якесь завдання на те, щоб проявити сміливість, це може бути завдання впорядкувати назви бойових машин / артилерії / пістолетів тощо за порядком їх випуску (тобто якщо ви навіть не знаєте, то за зовнішніми ознаками можете здогадатися), буде азбука морзе, кидання азимутів за компасом. і найцікавіше - ви спуститеся у підземний тунель, що колись був реальним військовим об"єктом. тому вам знадобляться ліхтарики ;) а вкінці - призи переможцям, купа веселого настрою і афтер-паті для всіх бажаючих у нашій домівці (палац Гната Хоткевича). Ось :)))
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 04.12.2014 10:57:34
Отримав відповідь від організаторів. Дігерського в тому квесті мало, зверніть увагу на фразу " і найцікавіше - ви спуститеся у підземний тунель, що колись був реальним військовим об"єктом. тому вам знадобляться ліхтарики ;)". Тому мабуть цього разу я пас, буду вдома порєдки до свят робити.
Як варіант можна піти вломити учасникам квесту у цьому підземному тунелі. 8)
Загалом нецікаво якось.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Цитувативломити учасникам квесту у цьому підземному тунелі

Я думав, Смайли мають бути веселі, а не агресивні. Але та, ми одного разу вигнали цілий табун школоти, закричавши дурним голосом з глибини коридорів) 

А загалом, як казав класик, повинні ми любити...
Най жиє Гуцулія!

Roy

Деякі читачі експлореру от так еволюціонують.  :)
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Bottlehunter від 04.12.2014 12:01:26
Цитувативломити учасникам квесту у цьому підземному тунелі
Я думав, Смайли мають бути веселі, а не агресивні. Але та, ми одного разу вигнали цілий табун школоти, закричавши дурним голосом з глибини коридорів) 
Ну так це ж буде додаткова атракція для учасників. Ок, мона наприклад майонезом із пакета їх в темряві помастити. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

ЦитуватиОк, мона наприклад майонезом із пакета їх в темряві помастити

Майонез я і сам з'їм. З батоном. В Лощині є інші субстанції, якими можна повимазуватися)
Най жиє Гуцулія!

Roy

ЦитуватиОк, мона наприклад майонезом із пакета їх в темряві помастити. ;D

Ну та, це більш гуманніше. Головне в той момент не їсти його з крекером і випадково не пчихнути.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

А що Лощина вже геть замерзла? ЧИ то там буде сюрприз їм?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

226 Гості, 0 Користувачів