поможіть в виборі

Автор Paparacy, 04.12.2014 00:09:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Paparacy

Чи є хтось з ким можна пройтись трішки покопати щоб не купляти даремно метало шукач і визначити чи це мені це буде на стільки цікаво чи тупо хотілка включилась))

Roy

Можна звісно. Правда, не відомо що з польовими грунтами буде, оскільки мороз надворі. Або в ліс недалеко. В принципі, якщо все буде ок з часом, то на сб чи нд можна вибратись.
Meine Ehre heißt Treue

Paparacy

запросто в ці вихідні коли вам зручно з дому і додому доставлю))))

Roy


То ок. Ще в п"ятницю зв'яжимось.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

+1 можу скласти компанію зі своїм апаратом)

YserL

Я б теж прогулявся б за компанію.

Roy

Тоді вже ліс можна якийсь, де не так відчуватиметься холод. Можна буде й ковбаски посмажити. То якщо на цілий день.
Meine Ehre heißt Treue

Paparacy

визначайтесь чи в суботу чи в неділю.

Roy

Орієнтовно неділя.
Meine Ehre heißt Treue

Paparacy

неділя вже завтра давайте якось домовимось

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Paparacy

дякую всім хто провів перший раз на цікаву прогулянку. вибір я зробив і надіюсь на днях мати свій прибор.

akazukr

Дай Боже всім здоровя! Не сприйміть за некрофілію, а сприйміть за небажання плодить нову тему. Цікавить мене зара те саме, щой топікстатера, а саме питання: Чи є хтось з ким можна пройтись трішки покопати щоб не купляти даремно метало шукач і визначити чи мені це буде на стільки цікаво чи тупо хотілка включилась))

P.S. Готую смачні настоянки ;D і маю настрій провірити свою новокуплену саперну лопатку gerber 2000, попередньо почистишивши її від землиці Іракської 8)
лиш би не гірше...

287 Гості, 0 Користувачів