Мости між балконами. Піший похід

Автор Indigo, 08.12.2014 21:00:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Indigo

Маю ідейку: йдемо на вихідних (швидше всього в суботу в обід або зранку) по кількох адресах: вул. Руська, вул. Костюшка, вул. Дорошенка 67, вул. Карпатська, як пощастить, то ще й на Мартовича побуваю (Галицький райвідділ  ;) ::)
Справа в тому, що ці адреси об'єднують мости між балконами. Я вже знаю навіщо вони. є дві причини. першу здогадатись неважко. другу розповім на місці й опишу в окремій темі
Хто зі мноу? пишіть в приват.
на фото: двір адреси Дорошенка, 67.



Roy

Ще на Франка є.
На мою думку, такі балкони-переходи між крилами будинку створені були для економії житлової площі квартир. Тобто, в іншому випадку це мала бути сходова клітка у будинку.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Щє є один в один такі самі балкони на пр. Шевченка, біля Вероніки в дворі, я з початку подумав, що це там знято

Indigo

дякую за інфо. включу просп. Шевченка в маршрут

ше до Roy питання: можна якісь орієнтири тих дворів, шо на Франка. Це парна сторона вулиці чи непарна?

Roy

Непарна сторона, десь 51- 55 номери.
Meine Ehre heißt Treue

Indigo


Roy

Я б теж хотів приєднатись до такої прогулянки, але ще не знаю чи вийде з часом.
Є ідейка дослідити ще інші балкони, не менш цікаві, до прикладу такі є на верхній вулиці Івана Франка.  8)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Якби в суботу зранку, то я б теж прогулявся. Зустріти на Андрія зранку Андрія - хороша прикмета)
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 09.12.2014 12:02:27
Якби в суботу зранку, то я б теж прогулявся. Зустріти на Андрія зранку Андрія - хороша прикмета)
Хз, я вже якось їх стрів. ;)


Ті балкони на пр.Шевченка ведуть від штопорних сходів для слуг в район кухні.
Декольтем своїм мене манила.

Indigo

я так бачу по коментах, шо краще всього все ж таки на Андрія в суботу зранку. Раз так, то я не проти, я - за. Почати вихідні з святкування іменин з пішого походу - ДУЖЕ гарна прикмета.

Roy

ЙОПТ, то ж Андрія... Смайл, пішли теж.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Roy від 09.12.2014 13:55:48
ЙОПТ, то ж Андрія... Смайл, пішли теж.
Нєнєнє, я спочатку техзвіти маю подописувати. А то потім знову на місяць випаду. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Roy

А ну, давайте зберемось такою бандою, щоб мешканці квартир  не питались "а що ви тут робите", а лякались нас кількісних та хутко замикались в оселях.
Ну і поглядали в вікно, набираючи в телефоні 102... ;D
Meine Ehre heißt Treue

YserL


inkognito

Цитата: Roy від 09.12.2014 17:00:05
А ну, давайте зберемось такою бандою, щоб мешканці квартир  не питались "а що ви тут робите", а лякались нас кількісних та хутко замикались в оселях.
Ну і поглядали в вікно, набираючи в телефоні 102... ;D

Я дивлюсь ти чоловік сміливий... :-)
Resistance is futile

Stinger


Indigo

Стартую в суботу о 9:30 ранку з одної з площ в центрі. Маршрут такий:
Костюшка->Дорошенка, 67->Руська, 2->просп. Шевченка (Вероніка)->Франка 51-55->Карпатська.
розпізнавальні знаки та детальнішу адресу старту краще написати тут, чи кожному в приват?

Roy

Ше верхню Франка в маршрут треба включити.
Meine Ehre heißt Treue

Indigo


Bottlehunter

Цитуватирозпізнавальні знаки та детальнішу адресу старту краще написати тут, чи кожному в приват?

Давай тут, чого сі встидати?  ::)
Най жиє Гуцулія!

243 Гості, 1 Користувач