Закинуті місця Добромиля та Хирова

Автор Олесь, 16.12.2014 23:10:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Олесь

1872 р. збудований залізничний вокзал Добромиль. Зараз закинутий.
Двічі на день їздить поїзд ( дизель + 1 або 2 вагони )
IMG-1802" border="0

Задній фасад будівлі
IMG-3077" border="0

IMG-1807" border="0

Автентична польська плитка товщиною 2 см.,  такаж як в палаці Лянцкоронських (Комарно)
IMG-1805" border="0

Квиткова каса.
IMG-1806" border="0

Сходи на 2 поверх.
IMG-1800" border="0

Вихід на піддашшя
IMG-1799" border="0

IMG-3064" border="0

IMG-3066" border="0

Вхід в підвал.
IMG-1870" border="0

IMG-3058" border="0

IMG-3062" border="0

IMG-1871" border="0

IMG-1872" border="0

IMG-3057" border="0

ДОК руїни.
IMG-3081" border="0

Підприємство заснував Самуель Ліхтман, батько шістьох синів та трьох дочок, у 1867 році. (ДОК - дерево обробний комбінат ) зараз пустує.
IMG-3078" border="0

Колектор (ДОК) таких 5 штук бачив. Бетонна ємність доволі велика 3х7 м. і глибока
IMG-3083" border="0

IMG-3082" border="0

Ратуша Добромиль (16-18 століття).
IMG-3227" border="0

Оригінальний годинник 1883 р. Над годинником дзвін винесений за межі будівлі. Годинник працює, дзвін ні.
IMG-3228" border="0

Пройшов мимо капітана в центрі Добромиля,нікого не рухаю, чезер 20с. він мене наздоганяє , представляється, показує посвідчення. Збоку біля нього іншій в цивільному повторяє його дії. За 5с. підходить, ще 6 чоловік (деякі в цивільному інші в камуфляжі).
Запитали хто я і звідки.
Показавши на людей в цивільному і камуфляжі я запитав:
- Це самооборона Добромилі?
- Ні погранслужба, це прикордонна зона. - мені відповіли.
- І чим я звернув вашу увагу, я що так виділяюся? - запитав
- Є трохи, - почув відповідь.
- 8 чоловік, стоїте на одній лінії, без броніків, небезпечна в вас робота, кайданки в вас хоч є ?, - запитав.
- Кайданки - це спецзасіб, в участку - відповів капітан.
Погранка показує на полу куртки і питає:
- Що там у тебе?
- Фотоапарат - 2 штуки, 9мм. 1 - штука, - відповів я.(кобура з CZ 83 на поясі)
Показав документи і через пару секунд вже пояснювали мені шлях до потрібного мені місця. ( з 5 км. залишилось пройти 2)
Хотів їх сфотографувати всіх разом ( стояли на 3 квадратних м. 8 чоловік) але відразуш побачивши фотоапарат таксамо оперативно розбіглись як і перед тим збіглись. Двоє невстигли і попали в кадр.
Цікаво чому вже 5 раз мене затримують ( 2 - погранка, 1 - воєнізована охорона, 2 - міліція ) у моїх подорожах.
Надіюсь він не образиться побачивши свою світлину. Спрацював ефективно, за 20с. знайшов 7 чоловік підмоги, показли посвідчення, представились (2 чоловік) розмовляли культурно, ввічливо, доброзичливо. Єдине, що всі стояли на лінії пострілу ніхто не зайшов за спину. (самбірські як затримували 2 спереду, 1 ззаді, один за відкритими дверками машини).В с.Сприня (20 км. проїхали за мною).
IMG-3086" border="0

Костел Преображення Господнього (Добромиль) збудований в 2 половині 17 століття.
IMG-3088" border="0

Таке диво техніки бачив у Хирові.
IMG-1701" border="0

Будівля 18 століття, була тюрмою НКВД. вбитих тут людей вивозили в соляні шахти і скидували шахту імені Кароля. 3600 чоловік мінімум. Потім була школа зараз закинута будівля.
IMG-1703" border="0

IMG-1705" border="0

Пам'ятний знак жертвам НКВД.
IMG-1704" border="0

Хирів Конвікт
Будівництво розпочалося чи то 1881 чи 1883 року. Повністю закінчене – 1906 року.  Стверджують, що за часів 2-ї Польщі о був найбільший навчальний заклад країни.
Наявність шести плавальних басейнів, астрономічної обсерваторії, спортивних залів на кожен клас – показники дійсно вражають. Під час війни тут містився військовий шпиталь). Одночасно тут перебувало до 4000 поранених. З 1939 року його окупували військові, спочатку радянські – величезне приміщення стало в нагоді. Зручно, бой кордон близенько. Згодом – німці. Певний час тут був концтабір, потім – знову шпиталь. З поверненням радянських військ – знову військові частини. В радянський час тут містилася 39 окрема ордену Червоної зірки десантно-штурмова бригада, а з 1992 року – 80-тий окремий аеромобільний полк української армії. В квітні 2003 року полк передислокований в місто Львів.
За Януковича перейшов у власність депутатці регіональці, зараз власник або співвласник депутат Лопушанський. Пробував пройти, територія охороняється (3 охоронці + пси) які піднімають шум при спробі проникнення в невідповідному місці. Охоронці без зброї. Не люблять чужих, бояться зброї, керівництво не беруть грошей. Після довгої розмои з ним, з їхнім керівництвом дозволили перейтись територіїю в супроводі охоронця і нічого не фотографувати. (Настрій зіпсований на 2 дні...) Прошовшись в супроводі охоронця, навіть фасад церкви не дозволили сфотографувати. 50 м. від церкви непоганий будиночок отця, за непоганим парканцем і садом. Шикарний об'єкт, 3 км. підземель (напевно на 2 рівнях) кажуть затоплені.
W-Y2-Oy-Z6c-M" border="0

Вижка для тренувань стрибків з парашутом, збереглась досі. Біля неї столи десятки висотних тренажерів, гірок для відпрацювання приземлення...
Все пішло на брухт. Приміщення повністю знищені, без вікон, дверей, ніяких робіт не проводиться. Усе страшно зруйноване, дверні пройоми закриті рештками металевого паркана. Повна руїна. Лише у нас можуть такий об'єкт так занехаята.
IMG-1709" border="0


Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Wolff

Час від часу тут буваю. Добромиль специфічне містечко - всі свої, а чужим зась ;D. І навіщо світити травматикою ?. Купи скриту кобуру - і люди перестануть косо дивитись , особливо в прикордонній смузі.
Камуфляж + щось схоже на зброю чи вибухівку + чужій в місті, яких ходить і щось виглядає , фотографує = не здоровий інтерес  з боку правоохонних  органів.
Робимо висновки :)

Woody

ох, на ностальгію пробило. Минуло 9 років як я там був О_О
"+" однозначно!

Олесь

Свіжі новини про Конвікт.
Так він виглядав після ремонту і перетворення його в ЛАЯР Палац.
Басейн обладнали в приміщенні, де складали парашути за діючої десантної частини.


Сьогодні згорів від даху до першого поверху. В церкві згорів купол та дах.








А це видно як пожежа вечором дійшла до першого поверху.


Було 11 пожежних машин, навіть не знаю, за що вони одержують зарплату.
В нас в місті горіла маленька хатина, 10х10 метрів. Було три пожежні машини, приїхали без води. В результаті хатина згоріла до фундаменту і це в центрі міста. Це вже 4 пожежа яку я спостерігав. У всіх фінал однаковий, голий фундамент та кілька стін. Ну і двоє людей згоріло. Може ці пожежники всюди так працюють...
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

VasylDro

Колишня школа, закрита приблизно у 2005 році.Потім  здається десь у 2011 році я бачив табличку автошкола(?)...



















































https://wikimapia.org/#lang=uk&lat=49.530567&lon=22.844127&z=18

223 Гості, 0 Користувачів