Лощина-Зомбі паті

Автор YserL, 08.09.2009 10:45:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

І те правда! Факт. 8)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Кшися

о...Декстер правильно мене зрозумів)
вот сьогодні зібралось досить багато активних учасників форуму і я деяких вперше побачила) хоча б перезнайомились)

але занадто часто теж не варто таке влаштовувати саме в лощині... бо швидко надоїсть)
так...час від часу)

zelja

А вот і фото з нашої пянки  :)














































Dark Wind

Дикий прикол! Правда з освітленням треба було вам шось придумати. типу свічки і так далі. ато ті фанаріки троха нето на мою думку в такій стуації

Chuhaystur

вічки у нас були! Короче, повна рамантіка ;D
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Dexter

Не спорю  3 частина перевершила 2 попередніх разом взятих=)))

Stinger

Дексе, друже, наступного разу буде ще краще! особливо із такою компанією!

Dexter

От з чим ,з чим а з такими словами я ніколи не поспорю в нас як то кажуть дуж душевна компанія..

Еммм так шо народ я чекаю 4 частину(і думаю не тільки я)=)

inkognito

   Душевненько було одним словом, як ніколи! Дійсно 1-у та 2-у Зомбі-Паті ми перекрили як по кількості, так і по якості! Місця насправді невистачало! Феєєрично було - AxiZep на новому ровері в Лощині (прип'яв го коло ліфтової шахти), кулєги у свіжих протигазах прямо із New Роздолу. Згодом до нас приэдналась Хуліганка із 3-ма друзями. Потому ше 4-и хлопаки зайшли котрі нас налякались та ховались над баком (світло не гасили), потому як зрозуміли ми не поліцаї зайшли до нас привітатись, але нажаль не затримались. Як виявилось теж читають Експлорер! Так тримати!
   Гарненько прибрали за собов, згребли сміття у кульки та пішли собі. Думаю собі Лощина - не єдине місце на Зомбі-паті, наступного разу можна буде вибрати якийсь гарний індастріал в околиці.
Resistance is futile

Golem

Гарно-гарно. Я теж в цей час попивау горілочку в горах :) Цікаво, якшо її пропустити через фільтр протигазу, мінеральна негазована получиться? :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Так як Марта (непристойне слово)Ганка зараз десь теоретично має летіти в Штати і невідомо коли буде біля інтернету викладу від її імені фото Зомбі-Парті в Лощинi. Деякі її світлини, на мою думку,  заслуговують уваги.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sunkatalano

Цитата: inkognito від 27.09.2009 14:08:39
Потому ше 4-и хлопаки зайшли котрі нас налякались та ховались над баком (світло не гасили), потому як зрозуміли ми не поліцаї зайшли до нас привітатись, але нажаль не затримались. Як виявилось теж читають Експлорер! Так тримати!
Нічого наступного разу затримаємось на довше)

Ще викладу кілька фоток)
 

283 Гості, 0 Користувачів