Саліна. Соляні шахти біля Добромиля, с.Солянуватка (Обговорення)

Автор Roy, 17.12.2014 22:57:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Цікавий, пізнавальний фотозвіт. "+" однозначно.

Наскільки далеко можна зайти в ці штольні?

Meine Ehre heißt Treue

Олесь

Цитата: Roy від 17.12.2014 23:00:41
Цікавий, пізнавальний фотозвіт. "+" однозначно.

Наскільки далеко можна зайти в ці штольні?


Не мав можливості пройти тунелем, підтоплений злегка і я невідповідно вдітий. Промінь ліхтарика впирався в замуровані або закриті двері. Видно на відео загружу, найближчим часом. Треба інструмент, можливо присутній метан, токсини... в тунелях сусідньої шахти залишилось 3000 тіл. А всі шахти омиваються однією водою. Охорони на об'єкті немає.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

inkognito

Цитувати..+ з..а фото  і .. - ..  за селфі. 1 фото з собою цілком достатньо ( на майбутне).

Аналогічно. Правда вже той селфізм пофіксив
Resistance is futile

Олесь

Цитата: inkognito від 18.12.2014 08:49:35
Цитувати..+ з..а фото  і .. - ..  за селфі. 1 фото з собою цілком достатньо ( на майбутне).

Аналогічно. Правда вже той селфізм пофіксив

Аналогічно як і пуста тріпанина. Краще б якусь цікаву інфу по об'єкту написав.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

inkognito

ЦитуватиАналогічно як і пуста тріпанина. Краще б якусь цікаву інфу по об'єкту написав.

Не зрозумів, кому це було адресовано?
Resistance is futile

Олесь

Панове, якщо хтось поїде в штольні скиньте фото. Я найближчим часом не поїду є багато інших цікавих місць. (цікаво, що за тими дверима в штольні)
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Roy

Цитата: Олесь від 19.12.2014 11:13:13
Я найближчим часом не поїду є багато інших цікавих місць.

Пиши в плани, може ще хтось приєднається. Тут цікаві місця люблять. ;)
Meine Ehre heißt Treue

Олесь

Дякую за пораду, але по свому рейтингу бачу, що у вас тут народ дрібязковий, злопам'ятний і тріпливий (переважно) один одмому ставете + або всі разом знімаєте комусь одному.
Мене це загалом не турбує, їжджу для себе а тріпатись на форумах і рейтинги не для мене. Інформацію скидую не для рейтингу чи ще там чогось такого, а для людей які дійсно їздять і вона їм знадобиться і зацікавить.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Bottlehunter

Цитуватиодин одмому ставете + або всі разом знімаєте комусь одному.

То ми збираємося в понеділок і четвер ввечері після роботи. Найчастіше в лісі біля Винник. Щоб доїхати такою великою кількістю людей, винаймаємо маршрутку. В лісі палимо вогнище, одягаємо ритуальні плащ-палатки і проводимо обряди. Ставимо один одному ритуальні плюси, спалюємо котів і вирішуємо, кого замінусити наступного. Скоро буде звіт.
Най жиє Гуцулія!

Олесь

Цитата: Bottlehunter від 19.12.2014 16:37:31
Цитуватиодин одмому ставете + або всі разом знімаєте комусь одному.

То ми збираємося в понеділок і четвер ввечері після роботи. Найчастіше в лісі біля Винник. Щоб доїхати такою великою кількістю людей, винаймаємо маршрутку. В лісі палимо вогнище, одягаємо ритуальні плащ-палатки і проводимо обряди. Ставимо один одному ритуальні плюси, спалюємо котів і вирішуємо, кого замінусити наступного. Скоро буде звіт.

Класно) Можна з вами? ) зніму відео ;D
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Bottlehunter

А якщо серйозно, не варто занадто багато уваги приділяти кармі на форумі. Плюс означає, що комусь сподобався твій допис, мінус - що не сподобався. Нічого особистого. Не треба вбачати в цьому всесвітньої змови. Мені особисто подобаються твої дописи. Чимраз кращі,  і фото, і  тексти.
Най жиє Гуцулія!

Wolff

Цитата: Олесь від 19.12.2014 15:56:20
Дякую за пораду, але по свому рейтингу бачу, що у вас тут народ дрібязковий, злопам'ятний і тріпливий (переважно) один одмому ставете + або всі разом знімаєте комусь одному.
Мене це загалом не турбує, їжджу для себе а тріпатись на форумах і рейтинги не для мене. Інформацію скидую не для рейтингу чи ще там чогось такого, а для людей які дійсно їздять і вона їм знадобиться і зацікавить.
Не варто ображати людей які роблять зауваження і вказують на помилки. Переглянь теми, в них просять менше фотографій з тобою .   
Просто написати .. дякую за пораду .. Так ні, ще тему роздути. Маєш свою сторінку В Контактах, людей заходить не мало, звіти класні і змістовні , тож оформляй як хочеш.
На цьому форумі людей цікавить дослідження а   
не особиста фотосесія.
З повагою.

Dexter

Розвели балаган, купа зайвого тексту >:(
Чому теми в планах немає  ???

Indigo


Bottlehunter

Цитуватидетальний звіт зроблю протягом понеділка-вівторка.

Чи не міг би шановний Нелегал вказати дату, коли цей понеділок вівторок наступить? Бо я аж не можу спати, так хочу знати, що там було
Най жиє Гуцулія!

219 Гості, 0 Користувачів