Лабораторія на Рясному

Автор MadLife, 18.12.2014 20:34:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

MadLife

Всім привіт. Вчора по дорозі на Сільмаш побачив цікау будівлю. Фотоапарата при собі, на жаль, не було, але фото є по цьому посиланні http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3575.msg21894.html#msg21894. У середину я зайти не зміг, через те, шо всів двері і вікна за металіними гратами. Чи знає хтось, як можна попасти в середину, і хоча б якусь інформацію про цю лабораторію? В інтернеті нічого цікавого не знайшов.

PS Вибачаюсь, якшо вже є подібна тема.
Життя - це подорож

Roy

Наскільки я пам'ятаю, там практично пусті приміщення. Багато де не було шибок.
Але то на момент 2010 року.
Meine Ehre heißt Treue

MadLife

Я заглядав у вікна і також нічого цікавого не побачив, але там були сходи вниз і я думаю там можна знайти шось цікаве. Також там є вибите вікно на 2 поверсі, і через нього теоретично можна залізти в середину.
Життя - це подорож

Roy

Значить нічого не змінилося. Ми тоді полінувалися дертися на другий поверх, вважаючи що шкурка не варта вичинки.
Meine Ehre heißt Treue

MadLife

Ви знаєте якусь інформацію, щодо призначення цієї лабораторії?
Життя - це подорож

Roy

Лише що це була хімлаболаторія, котра належала до якогось з оточуючих заводів, і все.
Meine Ehre heißt Treue

MadLife

Постараюся на вихідних залізти туди і виложити фото. Якшо є бажаючі - приєднуйтесь.
Життя - це подорож

dragonfly635

Звиняйте, що не по темі, а може хто вкурсі. Що то за дика хіматура розкидана навпроти адмінбудинку ХімСільмашу, там де раніше були охолоджуючі труби?

Roy

Що розуміти під словом "дика хіматура"?
Meine Ehre heißt Treue

akazukr

надіюсь похід MadLife буде добрим і вісті з тої лаби теж. А то я так хочу в якусь лабу закинуту чи не дуже закинуту попасти відчути ту атмосферу.. а то гляду звіти кацапських, тама і прискорювачі і нді мозку, і ше і ше, та я знаю чом все цікаве в совку будувалась так далеко від кордону, але шось тай повинно бути в на нашій ненці Україні, а мо й ві Львові, може тут не тільки роздінуть, роззують ше й писок побють...(С), а ше шось і цікаве буде(((
лиш би не гірше...

MadLife

До лабораторія я ходив ще раз, але через те, що було слизько в середину я залізти не зміг. Фотографувати ззовні я сенсу не бачив, так як на форумі вже є такі фото. Надіюсь, що весною або літом все таки появиться можливість попасти всередину. Або можна попробувати спиляти решітку.
Життя - це подорож

216 Гості, 0 Користувачів