Вхід в полтву біля Франка

Автор YserL, 10.09.2009 22:14:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

знаю, знаю - багацько раз там ходив, але блудив ми жовтий колір. Перевірю однозначно завтра
Resistance is futile

wanderer

ЦитуватиНа жовті люки взагалі не варто звертати увагу - газ в 100% випадків. До речі, ніхто не пробував піднімати тих два люки шо на верхній частині коперніка на тротуарі, по цитадельній стороні? Нині якраз по них йшоу.
та ну ??
жовті вони хз чого :-) що там може бути дотичного до газу ??

Romchick

Всі газові труби і газове обладонаення маркується жовтим кольором, навіть ті люки що виглядають як каналізаційні.

inkognito

   амінь! так є! жовтий - колір небезпеки, а у поєднанні із чорним особливо. Подумай, як ти реагуєш на осу жовто-чорного кольору, що випадково сіла тобі на руку? А чому усі попереджувальні знаки (радіація, біологічна загроза, механічна небезпека тощо) виконані у жовто-чорному кольорі?
Resistance is futile

Chuhaystur

До речі ше один цікавий люк є на Степана Бандери. Якщо перейти дорогу на протилежний від музею Русалки-Дністрової тротуар і піднятися буквально метрів  на 15 вище від музею, то він і буде. Правда місце ну вдупель запальне :-\, він просто збоку (дуууже людного) тротуару.

П.С. Шодо того люку, який ви відкрили, то я звами, бо бахіли вже собі придбав, того можу вільно діггерствувати! ;D
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Fenriz

иииии в нових кросівках було прикольніше :)

inkognito

   якшо "перейти дорогу на протилежний від музею Русалки-Дністрової тротуар і піднятися буквально метрів  на 15 вище від музею" то там буде вулиця Коперніка, вул. Бандери починається коло СІЗО і до костелу на Привокзальній, так для інфи  :)
Resistance is futile

Chuhaystur

Оуууу, сорі за дезінформацію, шось я троха притупив :-\ Буває.
  Дякс за поправку!
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Golem

Відкривали їх. Обидві металеві плити піднялися легко, ніби почищені. Проте під ними суцільна земля :( Нічого. Шо, саме по собі, дивно. Адже люки просто так би не ставили.
Дігери всіх країн єднайтеся!

gor_qkop

акція "Намахай діггера"?

Golem

Звіт з проходження цієї ділянки колектора тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

128 Гості, 0 Користувачів