Ракетна база біля Бродів

Автор MadLife, 09.01.2015 23:55:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

MadLife

Всім привіт. Розказали мені про одну закинуту ракетну базу в Бродівському районі біля Лешніва. На форумі ніякої інформації я про неї не знайшов і тому хотів би поїхати подивитись. Є бажаючі приєднатись? Хочу їхати в якусь неділю, можна і в наступну. Також можна заїхати ше на 2 ракетні бази біля Бродів і в синагогу, та Бродівський замок, якшо будуть бажаючі.
Життя - це подорож

Stinger

Цікаво :)  Місце стартової позиції Піонер-10 
2-й дивізіон, 351-й ракетний полк, 37-а ракетна дивізія

http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=50.211515&lon=25.083847&z=15&m=b&search=%D0%9B%D0%B5%D1%88%D0%BD%D1%96%D0%B2

:-)

Планую туди по теплу ровером із Бродів до Хрінницького водосховища. Там далі по дорозі є ще.
Декольтем своїм мене манила.

MadLife

В тому районі взагалі є досить багато ракетних шахт.
Життя - це подорож

Electri4king

чим плануєш туди їхати?
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

MadLife

Думаю в Броди електричкою, а дальше якоюсь маршруткою.
Життя - це подорож

Electri4king

думаю можна проїхатись
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Stinger

я так розумію ракетних шахт ви там не знайдете, бо це комплекс пересувного типу, на тягачах в контейнерах  Піонер 10

MadLife

Якщо я правильно розумію, то там мають бути не саме шахти, а якась ракетна база. Принаймі, мені розказували, що там є якісь ангари і інші приміщення.
Життя - це подорож

MadLife

До речі, можна буде ше подивитись храм в Лешніві http://www.castles.com.ua/leshniv.html
Життя - це подорож

MadLife

Отже, хтось має бажання скласти компанію цієї неділі?
Життя - це подорож

Electri4king

можливо якщо плани не поміняються..
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

ІНТРОВЕРТ 997

Було б добре полазити ...
Тут могла бути ваша реклама...

MadLife

Я їздив, постараюсь найближчим часом закинути звіт.
Життя - це подорож

Олесь

В Бродах ракетних шахт немає, їх засипали (вчора там був).
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

190 Гості, 0 Користувачів