New Розділ, по раз другий

Автор inkognito, 10.09.2009 23:02:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Так ся стало, що минулого разу тілько я і Зеля вибрались у New Розділ. Навіть із ночівкою не встигли половини побачити(липень був, жара нестерпна - поза 35 на сонцю). Тому пропоную (звісно за умови гуд-погоди) дружно туди поїхати на наступні вихідні, 19-20 вересня(субота-неділя). При наявності килимка та спальника буде повний матрац гарно суміщений із експлором(місця для матрацоночування легко хватить на людей 40 яко мінімум), маршрутка від приміського за 10 грн. протягом 1,5 год. завезе вас прямо під об'єкт. Плани будуть уточнятись, слідкуйте за темою. Дуже рекомендую усім.
Resistance is futile

Golem

Я і мій тавроджип приєднуються! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


inkognito

ну я би також (бо тему створював  :) ), отож нас уже троє!
Resistance is futile

YserL


Romchick

Думаю я з вами. До наступних вихідних ще далеко, але попередньо підписуюсь на поїзку.

Akella

як я казав Інкогніто-я процентів на 60 з вами,а 60 процентів то більше ніж 50 на 50)))
ніц не обіцяю,бо хз шо там буде,до наступних вихідних ще дожити треба ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Akell me nice!

gleb

У четвер 100% скажу чи поїду..

Stinger

Я їду! точно їду, спальник та килимок є, все є, тож приєднуюсь)

Golem

Гм, бачу охочих багато. напевно частина добиратиметься маршруткою, а частина зі мноу на машині.
Дігери всіх країн єднайтеся!

gleb

Якщо поїду, хтось позичить матрасик? Спальник маю..

Golem

Маю два каремати. Один можу позичити.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Я може ше візьму машину
але це під ?

inkognito

   Туди можу поїхати на маршрутці разом із тими хто там ще не був. Із колєгами здибаємось на місці. Проте назад просив би забрати мене машиною. Єдине шо треба буде узгодити --> то час виїзду кожної із груп, щоб одночасно прибути на місце. Ну і не забуваєм про ГСМ, хавко, документи тощо - думаю ніхто не проти матрацу в суботу увечері.  :)
Resistance is futile

YserL

Я на 90% їду. Із спорядженя беру сокиру, дозиметр Терра. На днях їду купляти спальник і каримат. Щодо комарів тра купити якусь тюль чи щось подібне.

inkognito

Наразі список виглядає так:

1) Golem та тавроджип;
2) Zelja;
3) Иа (inkognito);
4) Romchick;
5) I_am_name;
6) Gulya
7) Таras-Tinian (95%);
8) Akella (60%);
------------------------
9) YserL (на неділю);

Gleb;
Stinger;

Шось мало панове, тра більше  :)
Може хто із проекту "НЕтуристичний Львів" бажає приєднатись?
Resistance is futile

Stinger

Я знову таки випадаю з поїздки... :( маю виступ в наварії... хоча остаточно не знаю ще...

Gulya

 а де  у Львові здибатись.? =)))  я верняк  їду=))
Because It's There

Golem

Оооо, тоді й футболку ти передам. Тобі краще не У Львові. А їхати на з Франкіуська Львів як через Калуш-Жидачів і вийти на виїзді на Стрийську трасу. Або й в самому Новому Роздолі, якшо він там буде проїжджати. А там ми тебе підберемо в любий час машиноу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

gleb

Не буду я хлопці з вами :( а так хотілось, просто знайшлась робота на вихідні...

303 Гості, 0 Користувачів