New Розділ, по раз другий

Автор inkognito, 10.09.2009 23:02:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

YserL

На суботу не зможу. До вас приєднаюся у неділю зранку. :)

I_am_name


Romchick

А як з продуктами? Скидаємись грошима і купляємо на групу, чи кожен окремо для себе?

inkognito

завтра зраня почнемо домовлятись коли і як будемо їхати в суботу;
Resistance is futile

zelja

Моєї машини не буде.

inkognito

а отож будемо їхати машиною і маршруткою, будемо зраня завтра домовлятись за час та місце
Resistance is futile

inkognito

Хм, дописую те, що я візьму із собов у поїздку на вихідні якшо кому цікаво буде:

 1) Спальник;
 2) Килимок;
 3) Ліхтарі - 2 шт. + запасні батарейки;
 4) Документи;
 5) Репіленти від кровососущіх тварєй;
 6) накидка якась на писок (даби не кусали за нього ті кровосусущіє тварі коли дрихнути у спальнику);
 7) манішка, фляга (до-речі, якшо у кого є манішка - беріть, бо наскільки я знаю вона є тілько у мене та Golem'а, що явно замало на таку кумпанію);
 8) ложко, вилко, тарілко, склянко (у Golem'а тіки 4 стопарика у комплекті);
 9) запасний одяг, шкарпетки, рушник тощо - предмети гігієни тощо;
10) накидку від дощу;
11) хфотоапарат + back'up батарейки(акуми);

із хавки:

   Дуже мені сі сподобали такі півлітрові шкляні закрутки виробництва фірми "Леополіс" типу (рис, гречка, перловка, горох) + курка. Та й зрештою Golem та Zelja зацінили під Червоноградом. Ціна на базарі на Дністерській коло 7 грн. за банко, дуже демократично. Звісно, мяса там небагато. Тому на 2 банки беру одну банку "петуха у власному соці + мархевка + перець + лавровий лист" за 7,80 грн. 2 банки круп + 1 банка "петуха" розігріта у манішці накормит трьох голодних дослідників єдноразово як пити дати. А особливо, якщо до цього буде хліб та якийсь соус (гострий - негострий по бажанню трудящих). Також звісно  рибку пару банок на два дні - ІМХО найкраще "Аквамарин" БиКи у маслі (бо гарно заїдається із вищевказаною стравою у разі потреби). Також канапки та варені єйця на перший день на обід. Мона кавалок копченого сала чи кібаси, троха вогірків, цибулі & часнику. НЕ забувати про NaCl (сіль у народі, вічно забуваю її взяти)  :(

  При розрахунку кількості необхідної хавки насамперед думаю тре керуватись режимом харчування:

  1) субота, обід - канапки із хати, єйця тощо = швидко та якісно;
  2) субота, вечеря, матрац - хавка описана вище + ГСМ у кількості потрібній організму (по моїх спостереженнях +25% від того шо вважається за максимум --> шоб два рази не бігати. Особисто візьму 1 дм3 горівки + стілько ж пива - до магазину йой як далеко бігти);
  3) легкий перекус із будуна у неділю (доїдання всього незахаваного напередодні) + багато води;
  4) легкий обід у неділю;

  Потому усе це все, що ми взяли кладеться на спільний стіл і споживається спільно. Тут тільки вказав свої думки, варіянтів є маса.

  Прошу доповнювати, якби шо забув!
Resistance is futile

Golem

Грунтовно. Думаю Інкогніто на осноці цього може сміло створювати відповідну тему у Спорядженнях "Шо з собою брати у похід". Цього року в нас походів було достатньо, є певна статистика. Тема буде корисна новачкам.

Мій досвід(загальний для всіх походів):
- Переважно всі мають проблеми з зарядкою телефонів, батарейками фотоапаратів, відсутністю або надміром контактів в китайських ліхтариках. Тому прошу людей про це подбати завчасно.
- Ні в якому випадку не можна забувати ложку. Їстимете руками, бо позичити не буде в кого.
- На всіх повинна бути одна і більше сокира чи відповідний ніж
- Завжди незле мати рулон - другий туалетного паперу. Пригодиться сушити шкари(особливо зимоу), розпалювати вогонь, витирати руки і стіл.
- Завжди маю при собі дощовики. Крім затуляння дир в вікнах-дверях, настилки на стіл ще досить непогано захищають від дощу і вітру.
- Шнурок. Хоча б в когось одного мусить бути.
- Штопор якшо плануються дівчата. Знаєте як то буває, "червоне то любов, а біле то міцне..."

Ну і зрештою, брати з собою слід не все те, що може пригодитися. А то, без чого не зможеш обійтися.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Дякую! і як то я забув про туалетний папір??? Знаю, шо гавтоматично покладу його у наплічник - але написати забув. Також про ніж забув...Виникла ідея створити тему "Кулінарія", а ще краще "Польова Кухня"  :) , дуже цікаво, а головне корисно ділитись власним досвідом по темі хавки - це не менш важливо ніж будь-яка інша частина походу.
Resistance is futile

Golem

Ноу проблем, думаю багатьом буде цікаво!
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Ще иа візьму "Спираль унивирсальная защита" від комарів пачка 10 шт :)

yar-79

І основне- ГРОЩІ не забудьте! ;D Мене у всіх вилазках з МД виручала гостра лопата, що я нею тіко не робив, і кавун та диню різав, і дрова рубав, і яйка на вогні смажив! Короче якщо є гроші, туалетна бумага і лопата - ти вже вижив будь-де!!! ;D

inkognito

Цитата: zelja від 17.09.2009 22:26:57
Ще иа візьму "Спираль унивирсальная защита" від комарів пачка 10 шт :)
"Спираль унивирсальная защита"  :) Звучит, як шось для захисту кубіт від небажаної вагітності  :)
Resistance is futile

Gulya

з СпеЦснаряги шо тре??? (  типу  джумаррів шнурів  і  т д) . і ше. Примус? тре чи не? казанок =)?
Because It's There

Golem

Казанок бери. Решту мож лишити дома. Хіба би на трубу полізли, то з нижньою страховкою. Але думаю до того не дійде. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

не дійде, там труби єдино на ТЕЦ працюючій, ніхто не пустит...Тай труба така не ахти-собі...
Resistance is futile

Romchick

Можу з села взяти картоплі в необмеженій кількості, але за умови, що хтось її повезе тавроджипом :)

zelja

Картопля це добре  :) якщо ще на вуглі і з салом  :)

Gulya

та.   нижня то файно=))))   ггг візьмем  закладух і френдів і будем ххх-ти =))))   гггг  оке.  казан  буду  брати  Тоди=))  єдине, шо фара моя вилетіла, так  шо я без світла зара((((
Because It's There

zelja

Не переживай я тобі світло можу зазичити:)

210 Гості, 0 Користувачів