New Розділ, по раз другий

Автор inkognito, 10.09.2009 23:02:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

ЦитуватиМожу з села взяти картоплі в необмеженій кількості, але за умови, що хтось її повезе тавроджипом

там ніц поважного із нею нема робити, хіба запікати на вуглях у фользі,  що довго і накладно, а головне із нормальними дровами троха проблєма є...
Resistance is futile

zelja

Із дровами проблем нема Олег ти шо забув скіко там дверних пройомів і вікон  ;D

inkognito

 ага, із фарбою та хімією...маю сумніви шо хто бульби після такого приготування матиме бажання їсти...
Resistance is futile

zelja

Картопля ложеться на жар а не в вогонь кидається тимбільше над ним :)

inkognito

 я тобі зроблю два варіанти і ти їх порівняєш по смаку. Не забувай, у фарбі бувають часто тяжкі метали котрі на смак не відчуєш. Я категорично проти такого приготування, це небезпечно як мінімум!
Resistance is futile

Romchick

Ну я  трохи візьму, а от насправді її після тої хімії навряд чи хтось захоче їсти.

zelja

Ну метали не метали але точно не варто в такий жар ніц їстівного кидати :)
якщо мутити картоплю то тре на дворі назбирати дров  ;)

yar-79

inkognito випередив мене, тіко то саме хотів написати, але думав молодьож вже такі мьелочі як важкі хімічні елементи не бентежать- мутували! :o

inkognito

неа, ту ше тру-молодьож залишилась, що приємно! yar-79 - чоловіче, ти мож із нами?
Resistance is futile

yar-79

Ні, я в гості до Скіфів їду, за Раківцем є місцини...Дуже довго мріяв, і ось воно, ще трішечки!

inkognito

як си наміряєш - гайда у Новий Розділ, то не більше 30 км одне від одного
Resistance is futile

inkognito

  Повторю ще раз список, якшо когось забув - коментуйте;

1) Golem та тавроджип;
2) Zelja;
3) Иа (inkognito);
4) Romchick;
5) I_am_name;
6) Gulya
7) Таras-Tinian (95%);
8 ) Akella (60%);
------------------------
9) YserL (на неділю);

   Пропоную, тим хто буде їхати маршруткою зібратись об 08-45 ранку на кінцевій зупинці
маршрутки №29/29-A на приміському вокзалі. Зразу за нею через пару метрів зупиняється
транспорт на Новий Розділ. Розкладу руху не знаю, але хтось мені казав, що маршрутка
ходить щогодини. Хто мене на очі не видів - буду у чорній футболці Еxplorer'a чекати
на вас. Було б добре як би закинули ви мені нумери телефонів в Особисті Повідомлення на
усяк випадок.

Resistance is futile

Golem

Я буду виїжджати о 10. Може взяти 3 чоловік. зголошуйтеся, або в порядку реєстрації.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Golem

Хавка та ПММ вде куплені та заватнажені. Зі мноу їдуть  Зеля, Тарас та Ромчик. Виїжджєємо об 10, дасть Бог - будемо там в 11.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    отож-бо завтра зраня на приміському чекаю на  I_Am_Name та більш нікого. Gulya своїм ходом із Сан-Франциско, YserL та AxiZep приєднаються в неділю. Хто може візьміть фольги на бульбу, бо моя ся нагло скінчила.
Resistance is futile

gleb

так хочу з вами а не можу >:( надіюсь в подальшому з вами вийде, завтра їду штурманом на оффроуд по замкам Львівщини.. >:(

Golem

Нічо, ми ж їдемо не останній раз ;) Ше встигнеш. А раз вже проговорився - то мус звіт привезти!
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

якщо все в мене вийде то в неділю до вас приєднаюся :P
Fruere vita, dum vivis

Golem

Чекаємо!

Ми вже стоптали всі ноги обходячи красоти Сірки, реально - найкарщий індастріал обєкт з усіх шо я видіу. Індсатріал тут повсюду, незайманий металістами, прикрашений природою. Його тут багато і, що головне, нема спокуси обійти його всього. Тому є сенс вертатися ше і ше. Так шо чекайте звіт. А покишо фото з нашого місці стоянки.


Дігери всіх країн єднайтеся!

275 Гості, 0 Користувачів