Бомбосховище університету нафти і газу (Обговорення)

Автор onyx, 27.01.2015 01:13:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

onyx


Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Driver

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

Я б до такого не додумався. Якийсь курча "бігущий чєловєк" вийшов  :)

Най жиє Гуцулія!

Андрій74

Пацани, це похвально, що ви тянетесь пізнавати все невідоме (респект вам і уважуха), але не в такий спосіб. При теперішній ситуації в країні, якби впіймали, думаю, по голівці би не гладили.
Най го качка копне...

Bottlehunter

Цитата: Андрій74 від 27.01.2015 10:02:40
Пацани ,це похвально що  ви тянетесь пізнавати все не відоме (респект вам ,і уважуха)але не в такий спосіб.,При теперішній ситуації в країні,як би в піймали,думаю по головці би не гладили.

Та то ж все фейк  ;D А фотографії взяті з російського сайту caves.ru, якесь бомбосховище в Норільську. Звідки в Франківську діючі бомбіки?
Най жиє Гуцулія!

Андрій74

Най го качка копне...

Electri4king

Цитата: Bottlehunter від 27.01.2015 11:08:02
Цитата: Андрій74 від 27.01.2015 10:02:40
Пацани ,це похвально що  ви тянетесь пізнавати все не відоме (респект вам ,і уважуха)але не в такий спосіб.,При теперішній ситуації в країні,як би в піймали,думаю по головці би не гладили.

Та то ж все фейк  ;D А фотографії взяті з російського сайту caves.ru, якесь бомбосховище в Норільську. Звідки в Франківську діючі бомбіки?

я би не сказав що фейк, там чітко видно плакати на укр мові написані, і взагалі там все по-українськи обозначено
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

DeZer

ЦитуватиНа таймері вже майже 4 хвилини, валим. Охорона прийшла через 15 хвилин але вже нікого не побачила.

Цікаво як дізнались шо охорона за 15 хв прийшла  :)

inkognito

Цитуватия би не сказав що фейк, там чітко видно плакати на укр мові написані, і взагалі там все по-українськи обозначено

Навіть москалі в Норільську вивчають українську... Я в контексті слова "ОБОЗНАЧЕНО"  :)
Resistance is futile

Electri4king

Цитата: inkognito від 27.01.2015 15:18:20
Цитуватия би не сказав що фейк, там чітко видно плакати на укр мові написані, і взагалі там все по-українськи обозначено

Навіть москалі в Норільську вивчають українську... Я в контексті слова "ОБОЗНАЧЕНО"

невже судячи з того можна робити якийсь висновок що я не знаю української
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

inkognito

Цитуватиневже судячи з того можна робити якийсь висновок що я не знаю української

Звісно ні - то так, для лулзів. А взагалі пора припиняти не в тему дописувати. Мені в тому числі  :)
Resistance is futile

Бодьо

А хабар видно хлопці прихопили,шафи з експонатами привідкриті на останніх фото ;D
si vis pacem para bellum

Roy

В кімнаті де зберігаються продукти, власне було щось з продуктів?
Залік за гарний звіт.
Meine Ehre heißt Treue

288 Гості, 0 Користувачів