Розділ на вихідні

Автор Drusja, 27.01.2015 23:39:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Отже є пропозиція на ці вихідні (субота або неділя) - з'їздити в Розділ, той що Старий-Розділ, оглянути містечко, палац, печеру і як вийде з часом заскочити в Новий-Розділ.

Пропозиції, корективи і т.д. тільки вітаються.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

Гарна ідея, але ще не знаю які плани на бухидні. У п'ятницю відпишусь
Resistance is futile

Bottlehunter

Я +, хотів би їхати в суботу зранку.

Le-i-3o розповідав, що, за словами місцевих жителів Старого Роздолу, біля колишнього палацу існують підземні ходи. Один хід, як то часто буває в галицьких містечках, мав би вести попід річку аж до сузір'я Альфа Центавра, з подальшим відгалуженням до царства Ктулху. Цікаво було б подивитися.

Най жиє Гуцулія!

Drusja

Отже невелике уточнення:
Їдемо у суботу 31.01.2015. Збір о 8:30, маршрутка відправляється з приміського вокзалу, і якщо мені не зраджує пам'ять - її №555.
Займаємо самі найдорожчі місця на бамбетлі - для себе і друзів, що підсядуть на перехресті стрийська\наукова.
І повним складом випаковуємось у Роздолі.

Оглядаємо місто та людей які скоса споглядають у нашу сторону.

Інсталимся у палац "Жевуських-Лянцкоронських"



Трохи історії про палац можна прочитати тут, фото теж звідти.

Шукаємо підзмні ходи. А далі по ситуації, знаходимо - досліджуємо, не знаходимо - телепортуємось у NEW-Розділ, в залежності від напряму магнітних потоків - десь в район місячних ланшафтів, або колишнє царство залізного восьминога.

Домів - тим самим маршрутков що й туди.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Soulstorm

Якщо панство не проти, приєднуюсь)

White Love

А можна я буду з вами?  Я хороша.. ;)

Bottlehunter

То файно, я тоді підсяду в маршрутенваген на Стрийській-Науковій.

Цитата: White Love від 28.01.2015 23:48:33
А можна я буду з вами?  Я хороша.. ;)

Звичайно що можна. Тільки візьми канапки або ще щось смачне. Будемо робити ритуальне жертвоприношення  ;)

Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

+1 до компанії, за захід на Єврейське кладовище у Роздолі як пропозиція.
Він копав, і ти копай!!!

MadLife

Я б також хотів приєднатись до поїздки.
Життя - це подорож

ІНТРОВЕРТ 997

Чисто теоретично яким має бути мінімум спорядження і яка буде культурна програма  ( місце зустрічі , час проведення поясніть новенькому )
П.С. Можна й мені ?
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

ЦитуватиЧисто теоретично яким має бути мінімум спорядження

Зручний одяг і взуття, ліхтарик(и), бахіли(опціонально), питна вода і перекус, трохи грошей на дорогу і можливі непередбачувані обставини. Решта спорядження - відповідно до смаку і вподобань (наприклад, сітка-авоська або підручник з нарисної геометрії).

Цитуватияка буде культурна програма  ( місце зустрічі , час проведення

Щодо культурної програми - Друся написав, щодо місця зустрічі - ще напише, думаю.

ЦитуватиП.С. Можна й мені ?

Якщо тема створена в розділі "Плани" і ніяких особливих критеріїв для учасників не вказано, то можна приєднатися будь-кому.

Проте топікстартер (як організатор, який за всіх учасників відповідає), може відмовити в поході тим, хто, на його думку може спричинити певні проблеми всій компанії. Тобто особам з незадовільною фізичною підготовкою, неповнолітнім, тим, хто знущається з української мови і т.д. Прохання поставитися до цього з розумінням і не сприймати як особисту образу. Питання безпеки для нас найважливіше.
Най жиє Гуцулія!

Drusja

1. Можна долучатись всім адекватним людям які мають на то бажання.
2. Зі спорядження: ліхтарик, фотоапарат, перекус, водочка тюфу водичка, робочі рукавиці і гарний настрій (Л1, протигаз, ДП-5 і т.п. - думаю не варто з собою тягти :)  хоча кому як до смаку  ;D ).
3.Вилазка планується більше як прогулянка, але майте на увазі, що можна добряче вляпатись в болото - тому шлюбні мешти і краще лишити вдома :)
4. Зустріч на приміському біля зупинки маршрутки №555 о 8:30, або на перехресті стрийська-наукова о 9:00 (майте на увазі - там маршрутка чекати не буде, тому хто встиг - той і поїхав, а хто не встиг то хіба буде чекати на наступну.) Остаточний час і точні координати ще напишу завтра.

P.S. До речі, на рахунок одягу типу камуфляж, зважаючи на події в країні - думаю неварто одягати, хоча можу й помилятись.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

ІНТРОВЕРТ 997

Спасибі за детальну інформацію , але я не зовсім львівський тож питання як шукати зупинку 555 маршрутки ( яка чомусь нагадала 555 таймер )
Тут могла бути ваша реклама...

Drusja

Добираєтесь до приміського залізничного вокзалу, а зупинка маршрутки знаходиться навпроти приміських кас- через площу, трохи ближче до піцерії "Деліката". На всяк випадок скинув номери тел. в приват.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Пивзавод в Роздолі? http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.461301&lon=24.069098&z=18&m=b&show=/22622995/uk/Роздільський-пивзавод

Народ, гляньте що там, так цікаво. В обох випадках.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Бачу нас склалася не погана компанія, може замість брюховицького лісу ритуал роздачі плюсів і жертвоприношення мінусів проведемо завтра ;D? Що скаже шановне панство модератори?
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Цитата: Le-i-3o від 30.01.2015 12:21:47
Бачу нас склалася не погана компанія, може замість брюховицького лісу ритуал роздачі плюсів і жертвоприношення мінусів проведемо завтра ;D? Що скаже шановне панство модератори?

Ти мав на увазі Винниківський ліс? Так, давайте завтра. Я якраз виправ ритуальну хімзу. Залишилося зловити чорного кота.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

Drusja

Отже час і місце в силі.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

DeZer


266 Гості, 0 Користувачів